1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Společnost OMRON představuje servosystémy řady 1S s bezpečnostními funkcemi

Omron Logo
Nové funkce chrání obsluhu, strojní zařízení a produkty a zároveň zajišťují vyšší produktivitu.

Společnost Eaton zahajuje intenzivní nábor pracovních sil za účelem urychlení energetické transformace v budovách

EATON logo nahledTZ
Praha - Společnost Eaton, zabývající se řízením energie, ohlásila významné investice zaměřené na energetickou transformaci v budovách, včetně plánovaného náboru více než 300 lidí do roku 2025, aby tak urychlila udržitelnější budoucnost poháněnou čistou energií.

Společnost OMRON představuje laserový senzor E3AS-HL

Omron Logo
Společnost OMRON uvedla na trh nový laserový senzor E3AS-HL CMOS*1, který jako první ve svém oboru*2 přináší technologii snímání významně zlepšující schopnost detekce. Spolehlivá detekce obtížně zjistitelných cílů pomáhá eliminovat potřebu časově náročného návrhu instalace a související úpravy při uvádění zařízení do provozu.

OMRON představuje první integrovanou řídicí jednotku robotu na světě k řízení plně automatizovaných robotických výrobních systémů

Omron Logo
Nové řešení rozšiřuje automatizační technologii automatizací ruční práce a inovací výroby ve virtuálním i vzdáleném prostředí

Eaton Česká republika podepsal Chartu diverzity a připojil se tak k propagaci rovných příležitostí pro všechny

EATON logo nahledTZ
Roztoky - Společnost Eaton, která působí v oblasti řízení energie, oznamuje, že se její česká obchodní společnost stává nejnovějším signatářem Charty diverzity. Prezentuje tak svojí trvalou snahu o vytváření rovných příležitostí a příjemného prostředí pro všechny zaměstnance.

Společnost OMRON představuje mobilního robota HD-1500 s nosností 1 500 kg

Omron Logo
Společnost OMRON oznámila uvedení robota HD-1500, nejsilnějšího a nejnovějšího přírůstku do firemní řady mobilních robotů. Nový model HD-1500 se vyznačuje nosností až 1 500 kg a je ideální pro současné továrny, kde musí řešení pro autonomní manipulaci s materiálem plnit náročnější úkoly průmyslové automatizace.

OMRON uvádí senzory řady E2EW s kovovou čelní plochou. Spolehlivě detekují železo a hliník

OMRON detektor
Společnost OMRON oznámila uvedení senzorů přiblížení řady E2EW s kovovou čelní plochou, které jsou navrženy tak, aby díky své odolné konstrukci a výjimečně dlouhému snímacímu dosahu minimalizovaly prostoje.

Vhodný pro venkovní použití – kompaktní měnič frekvence DC1 je nyní dostupný s klasifikací pro venkovní použití

Eaton logo
Praha - Společnost Eaton, která působí v oblasti řízení energie, obměnila řadu kompaktních měničů frekvence DC1 se stupněm krytí IP66, které nyní nabízejí ještě větší možnosti použití.

Společnost Eaton rozšiřuje své portfolio produktů kybernetického zabezpečení a jako první společnost na trhu získává produktové certifikace UL a IEC pro svá řešení určená pro globální stavební, průmyslová a datové centra

Eaton logo
Pittsburg - Společnost Eaton, která se zabývá řízením elektrické energie, pokračuje v rozšiřování svého programu kybernetické bezpečnosti. Produkty Gigabit Network karta a Industrial Gateway karta získaly certifikaci Mezinárodní elektrotechnické komise (IEC).

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

 

Nenechte si ujít...