1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Amazon kupuje výrobce robotických vysavačů za 1,7 miliardy USD

Hands Shaking
New York - Americký internetový prodejce Amazon koupí výrobce robotických vysavačů iRobot Corp. za 1,7 miliardy USD (41 miliard Kč). Akvizice je součástí snahy americké firmy rozšířit svoji stáj chytrých domácích spotřebičů, uvedla agentura Reuters.

Výstavba nejmodernějšího kampusu pro výrobu UPS

EATON logo nahledTZ
Společnost Eaton zabývající se inteligentním řízením energie a lídr na trhu s řešeními pro velká datová centra oznámila, že buduje nový kampus pro své kritické energetické systémy ve finském Vantaa.

Japonská TDK investuje 26 miliard forintů do výroby senzorů pro auta v Maďarsku

TDK logo
Budapešť - Japonská společnost TDK investuje 26 miliard forintů (1,7 miliardy Kč) do vybudování závodu na výrobu senzorů pro elektromobily v Maďarsku. Oznámil to dnes maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó. Investice, kterou maďarská vláda podpoří grantem v hodnotě 6,6 miliardy forintů, by měla vytvořit 250 pracovních míst.

Eaton přichází s novým virtuálním modelem elektromobilu pro urychlení výzkumu a vývoje v oblasti elektrifikace vozidel

EATON logo nahledTZ
Elektrická revoluce je zde – a s ní zvyšující se bezpečnostní a technologická očekávání, která zákazníci na elektromobily kladou.

Konica Minolta sjednocuje IT business

Konica Minolta Logo
Praha – Konica Minolta sází v České republice čím dál víc na IT služby. Ty se aktuálně podílejí na celkovém obratu skupiny zhruba z jedné třetiny a do budoucna se očekává další růst.

TESCAN představil novou generaci elektronového mikroskopu TIMA pro mineralogický výzkum a těžební průmysl

TESCAN TIMA
Brno - Elektronové mikroskopy nachází uplatnění napříč průmyslem, medicínou, chemií a dalšími vědními obory. Jedním z pilířů jejich aplikací jsou také vědy o Zemi.

Společnost OMRON představuje servosystémy řady 1S s bezpečnostními funkcemi

Omron Logo
Nové funkce chrání obsluhu, strojní zařízení a produkty a zároveň zajišťují vyšší produktivitu.

Společnost Eaton zahajuje intenzivní nábor pracovních sil za účelem urychlení energetické transformace v budovách

EATON logo nahledTZ
Praha - Společnost Eaton, zabývající se řízením energie, ohlásila významné investice zaměřené na energetickou transformaci v budovách, včetně plánovaného náboru více než 300 lidí do roku 2025, aby tak urychlila udržitelnější budoucnost poháněnou čistou energií.

Společnost OMRON představuje laserový senzor E3AS-HL

Omron Logo
Společnost OMRON uvedla na trh nový laserový senzor E3AS-HL CMOS*1, který jako první ve svém oboru*2 přináší technologii snímání významně zlepšující schopnost detekce. Spolehlivá detekce obtížně zjistitelných cílů pomáhá eliminovat potřebu časově náročného návrhu instalace a související úpravy při uvádění zařízení do provozu.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...