1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ELO SYS 2018

Už tradične sa v rámci odborného sprievodného programu bude dňa 22. 5. 2018 konať 14.ročník Seminára   znalcov   v  odbore   elektrotechnika. 

Atos představil nejkompaktnější a nejvšestrannější systém testování napájení satelitů na trhu

ATOS LOGO
Praha – Atos, globální lídr v digitální transformaci, představil lehký a kompaktní systém na testování napájení satelitů ProUST univerSAS (Protection Unit for Satellite Testing).

Bosch zakládá divizi propojených služeb mobility

Bosch Logo
Berlín a Stuttgart, Německo – Společnost Bosch pokračuje ve své transformaci na poskytovatele služeb mobility.

ELO SYS 2018

ELO SYS 18
Jedno miesto, dva úzko späté odbory, množstvo kvalitných prednášok a konferencií, stovky vystavovateľov , technických noviniek, tisícky návštevníkov a obchodných príležitostí.

UniControls představuje na Eress Forum v Paříži elektroměry pro měření spotřeby el. energie na železnici

UniControls pristroj
Praha/Paříž – Společnost UniControls, mezinárodně uznávaný dodavatel řídicích systémů a elektronických zařízení v oblastech železniční dopravy a průmyslovém řízení, se účastní konference ERESS FORUM 2017,

Novinky z oblasti elektrotechniky, elektroniky a energetiky predstavil veľtrh ELO SYS po prvýkrát v Nitre

ELO-SYS 2017
V poradí už 23. ročník  medzinárodného  veľtrhu ELO SYS sa konal v termíne 23. až 26. mája 2017 na výstavisku v Nitre súčasne s Medzinárodným strojársky veľtrhom.

AMPER 2017 – SVĚT ELEKTROTECHNIKY A INFORMATIKY

Amper-vystava
Největší elektrotechnická událost v regionu střední Evropy se bude konat v termínu 21. – 24. 3. 2017. V halách brněnského výstaviště se představí 600 vystavovatelů z 22 zemí světa. TERINVEST, pořadatel veletrhu očekává 45 000 návštěvníků.

Inteligentní propojení přináší do výrobního závodu transparentnost dat

EATON logo nahledTZ
Autor Heribert Einwag, produktový manažer společnosti Eaton, vysvětluje, jak konvenční složité dvoubodové propojování již nedokáže poskytnout možnosti komplexního monitorování a analýzy procesů, jaké jsou dnes požadovány.

ČEZ ESCO zmodernizovala osvětlení v halách o ploše téměř 8 tisíc m2 pro firmu KOVONA SYSTEM

bulb 1
Systém osvětlení pro tři nové haly velkosériového kovovýrobce z Českého Těšína se skládá z kvalitních LED svítidel, inteligentních detektorů a z mikrovlnných, optických a pohybových infračidel typu PIR.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...