1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Gorenje má kvůli Rusku a Ukrajině ztrátu, část lidí zůstává doma

gorenje logo1
Lublaň - Slovinský výrobce domácích spotřebičů Gorenje se v prvním čtvrtletí propadl do ztráty, nepříznivý vliv na hospodaření měly pokračující problémy v Rusku a na Ukrajině.

Whirlpool chystá v Itálii investice, bude tam ale i propouštět

whirlpool1
Řím - Americká společnost Whirlpool, která je největším výrobcem domácích spotřebičů na světě, chce v Itálii během čtyř let investovat 500 milionů eur (téměř 14 miliard Kč).

Miele technika loni výrazně zvýšila tržby na rekordní 6,1 mld. Kč

Miele-logo
Uničov  - Společnost Miele technika, která v Uničově na Olomoucku vyrábí pračky, sušičky a myčky nádobí, v účetním roce 2013/2014 zvýšila tržby meziročně o 1,2 miliardy korun z 4,909 miliardy korun v roce předchozím na rekordních 6,142 miliardy korun.

Nové funkce elektronických motorových jističů Eaton díky modulu PKE-XZMR zefektivňují průmyslový provoz

EATON logo nahledTZ
Praha – Eaton Elektrotechnika zdokonaluje elektronické motorové jističe PKE o dvě nové funkce pomocí modulu PKE-XZMR – nadproudové reléové ochrany proti přetížení.

Výrobcům spotřebičů Whirlpool a Electrolux se ve čtvrtletí dařilo

whirlpool
New York/Stockholm - Předním světovým výrobcům domácích spotřebičů Whirlpool a Electrolux se v prvním čtvrtletí dařilo, převážně díky oživení v Evropě a na některých dalších trzích.

Výrobce světlometů Varroc investuje na severu Moravy 1,3 mld. Kč

Car light
Praha - Novojičínský výrobce světlometů Varroc Lighting Systems plánuje do roku 2016 ve svých tuzemských závodech investovat 1,28 miliardy Kč. Na Karvinsku a Novojičínsku tak vznikne 50 nových pracovních míst.

Miele technika loni v Uničově zaměstnala dalších 450 lidí

Miele-logo
Uničov - Společnost Miele technika, která v Uničově na Olomoucku vyrábí pračky, sušičky a myčky nádobí, loni především díky investici do nové výrobní haly zvýšila počet zaměstnanců o bezmála pět stovek.

Výrobce největší 3D tiskárny na světě loni zdvojnásobil tržby

Aroja 3D printer
Strážnice - Výrobce největší 3D tiskárny na světě, společnost Aroja ze Strážnice na Hodonínsku, loni téměř zdvojnásobil tržby na 38 milionů korun. Firma byla v mírném zisku a chystá investice v řádu stovek milionů korun.

Siemens v ČR zvýšil tržby na 32,9 miliardy Kč

Siemens
Praha - Elektrotechnická skupina Siemens v ČR zvýšila ve fiskálním roce končícím v září tržby o 400 milionů Kč na 32,9 miliardy korun. Export vzrostl o 100 milionů na 21,6 miliardy Kč. Firma to uvedla v tiskové zprávě.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...