1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Výrobcům spotřebičů Whirlpool a Electrolux se ve čtvrtletí dařilo

whirlpool
New York/Stockholm - Předním světovým výrobcům domácích spotřebičů Whirlpool a Electrolux se v prvním čtvrtletí dařilo, převážně díky oživení v Evropě a na některých dalších trzích.

Výrobce světlometů Varroc investuje na severu Moravy 1,3 mld. Kč

Car light
Praha - Novojičínský výrobce světlometů Varroc Lighting Systems plánuje do roku 2016 ve svých tuzemských závodech investovat 1,28 miliardy Kč. Na Karvinsku a Novojičínsku tak vznikne 50 nových pracovních míst.

Miele technika loni v Uničově zaměstnala dalších 450 lidí

Miele-logo
Uničov - Společnost Miele technika, která v Uničově na Olomoucku vyrábí pračky, sušičky a myčky nádobí, loni především díky investici do nové výrobní haly zvýšila počet zaměstnanců o bezmála pět stovek.

Výrobce největší 3D tiskárny na světě loni zdvojnásobil tržby

Aroja 3D printer
Strážnice - Výrobce největší 3D tiskárny na světě, společnost Aroja ze Strážnice na Hodonínsku, loni téměř zdvojnásobil tržby na 38 milionů korun. Firma byla v mírném zisku a chystá investice v řádu stovek milionů korun.

Siemens v ČR zvýšil tržby na 32,9 miliardy Kč

Siemens
Praha - Elektrotechnická skupina Siemens v ČR zvýšila ve fiskálním roce končícím v září tržby o 400 milionů Kč na 32,9 miliardy korun. Export vzrostl o 100 milionů na 21,6 miliardy Kč. Firma to uvedla v tiskové zprávě.

Siemens dodá za více než 300 milionů Kč turbínu do Polska

Siemens
Brno - Brněnský závod Siemens dodá za více než 300 milionů korun turbínu pro nový blok teplárny Zofiówka ve východním Polsku. Polsko patří mezi tradiční trhy závodu.

Gorenje nenašla dost zájemců o nákup akcií pro nabídku ve Varšavě

gorenje logo1
Varšava - Slovinskému výrobci domácích spotřebičů Gorenje se nepodařilo přilákat dostatek zájemců o nákup akcií určených pro primární nabídku ve Varšavě. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na tři informované zdroje.

Miele technika vykázala díky sušičkám rekordní tržby 4,9 mld. Kč

Miele-logo
Uničov - Společnost Miele technika, která v Uničově na Olomoucku vyrábí pračky, sušičky a myčky nádobí,

Investorem roku 2012 je společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o.

EATON logo nahledTZ
Praha – Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o. získala ocenění agentury CzechInvest Investor roku 2012 v oblasti Výzkumu a vývoje.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...