1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

S generací 7000 obnovuje Miele celý sortiment

Miele logoS generací 7000 obnovuje Miele celý sortiment svých vestavných kuchyňských spotřebičů, od pečicí trouby a varné desky až po parní trouby, kávovary a myčky nádobí.

Generace 7000 se čtyřmi novými designovými řadami poskytuje inspiraci pro téměř každý styl vybavení. Dalším přínosem je snadnost, s jakou nové spotřebiče Miele přivedou své uživatele
k vynikajícímu kulinářskému umění. Nabízejí chytrou asistenci, jako je např. kamera v troubě nebo pomocník, který se postará o to, aby pečínka nebyla vysušená. Některé spotřebiče dokonce předjímají, jak chce uživatel pokračovat. S generací 7000 Miele nově uvádí na celosvětový trh přibližně 3 000 modelových variant. Kampaň startuje v květnu roku 2019.

Který kuchyňský styl mi nejlépe vyhovuje? Odpověď nabízejí designové řady PureLine, VitroLine, ArtLine a ContourLine: PureLine nabízí moderní vzhled s masivními úchytkami, potlačenou aplikací z nerezové oceli a skleněnou přední stranou v barvě obsidian černá. VitroLine podtrhuje svůj diskrétní, integrující styl díky rukojetím v barvě spotřebičů a ArtLine zcela postrádá klasické rukojeti pro zdůraznění minimalistického vzhledu. Designové řady VitroLine a ArtLine se skleněnými čelními stěnami jsou k dispozici v grafitové šedé, briliantové bílé nebo obsidian černé barvě. Naproti tomu ContourLine vyniká svým nápadným rámečkem z nerezové oceli. Důraz je zde kladen na samotné spotřebiče a jejich technologie.

Plynulé procesy ponechávají více prostoru pro kreativitu

Když je rozhodnuto v otázce stylu, spotřebiče lze v rámci designové řady kombinovat téměř libovolně. Je to díky tomu, že kombinace zařízení se zdají být vyrobeny z jednoho kusu. To platí také pro obsluhu: „Spotřebiče generace 7000 provedou naše zákazníky procesem vaření, jednotlivé kroky ovládání jsou intuitivní a díky tomu je vše plynulé,“ říká vedoucí designér Miele Andreas Enslin, a dodává, že tato nová lehkost ponechává větší prostor pro kreativitu. Důležitá funkční tlačítka a displeje jsou uspořádány napříč produktovými řadami vždy na stejném místě na ovládacím panelu a přístroje jsou v provozu přizpůsobeny sobě navzájem. Jinými slovy, každý, kdo někdy používal troubu, ovládá se stejnou samozřejmostí jak kombinovanou parní troubu, tak i kávovar. Intuitivní ovládání podporuje Miele pomocí MotionReact, funkce dostupné napříč různými spotřebiči. Je-li třeba, spotřebiče samy odhadnou následný krok a automaticky se uvedou do provozu, aktivují vnitřní osvětlení nebo vypnou zvukovou signalizaci na konci programu.  .

„Žhavá“ poptávka: světová novinka TasteControl zabraňuje přepečení

Když začne být příliš horko, přichází ke slovu světová novinka TasteControl.
U pečicích trub tato funkce zabraňuje přílišnému přehřátí jídla rychlým zchlazením pečicího prostoru na konci programu. Pečení je tak dokončeno přesně v požadovaném čase, spolehlivě se vyloučí nekontrolované přepečení vysokým zbytkovým teplem, což často vede k vysušení pokrmů.

„Oko“ v troubě: přenášení snímků do chytrého telefonu díky síťovému propojení

Na cestě k nejlepším možným výsledkům uživatele podporuje kamera v troubě – poprvé
i v modelech vybavených samočistící funkcí pyrolýzy, kdy je kamera vystavena velmi vysokým teplotám. Je chráněna proti teplu a přenáší snímky v HD kvalitě do tabletu nebo chytrého telefonu. Odtud lze snadno upravit teplotu a dobu vaření.

Předpokladem pro použití kamery je připojení k internetu. Většina produktů generace 7000 má v sobě integrovaný Wi-Fi modul, který nabízí řadu nových doplňkových funkcí díky připojení k mobilní aplikaci Miele@mobile. Nové myčky nádobí generace 7000 s funkcí AutoDos a s PowerDiskem např. pracují nezávisle, když je naprogramován čas spuštění. Síťové zařízení může být samozřejmě spuštěno nebo zastaveno tabletem nebo chytrým telefonem. Dalším novým prvkem je funkce RemoteService, která umožňuje snadné instalování softwarových aktualizací do zařízení prostřednictvím přenosu dat. Dříve aktualizace vyžadovala návštěvu servisního technika. To je zajímavé např. pro nové aplikace nebo služby, které teprve budou k dispozici.

Změna na generaci 7000 zahrnuje všechny pečicí trouby a varné desky Miele. K tomu se přidávají všechny myčky nádobí, parní trouby, mikrovlnné trouby, kombinované spotřebiče, kávovary, nahřívače a vakuovací zásuvky. „S celosvětovým počtem téměř 3 000 modelů, 15 produktových skupin a deset výrobních závodů Miele je to nejrozsáhlejší uvedení produktů na trh v historii společnosti,“ řekl Gernot Trettenbrein, vedoucí divize domácích spotřebičů skupiny Miele. „Generace 7000 zapůsobila fascinujícími inovacemi, díky nimž je vaření snadnější, pohodlnější a bezpečnější – a to můžete mít jen se společností Miele,“ doplňuje Trettenbrein. Kromě toho jsou spotřebiče téměř dokonale přizpůsobeny jakémukoli prostředí kuchyně. Trettenbrein dodává: „Díky tomu jsme přesvědčeni, že generace 7000 bude dále posilovat pozici Miele na globálním trhu v oblasti prémiových vestavných spotřebičů.“

30.08.2019

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...