1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

UniControls představuje na Eress Forum v Paříži elektroměry pro měření spotřeby el. energie na železnici

UniControls pristrojPraha/Paříž – Společnost UniControls, mezinárodně uznávaný dodavatel řídicích systémů a elektronických zařízení v oblastech železniční dopravy a průmyslovém řízení, se účastní konference ERESS FORUM 2017,

která se konala v Paříži. Jedná se o evropské partnerství pro systémy vypořádání spotřeby elektrické energie na železnicích, kde se potkávají odborníci, manažeři a technici z oblasti železniční energetiky. UniControls představuje v rámci své expozice elektroměry pro mobilní měření spotřeby energie na železnici ELM102 a ELM201.

„Měření spotřeby elektrické energie drážních vozidel a následné rozúčtování dle skutečně spotřebované elektrické energie se stále více stává trendem v evropské železniční dopravě a UniControls má v této oblasti poměrně silnou pozici. Také u
nás SŽDC plánuje začít účtovat trakční energii více podle skutečné spotřeby a dá se tedy očekávat, že poptávka po měřících zařízeních na kolejová vozidla tím v České republice výrazně stoupne. Stejné zařízení je dnes v západní Evropě zcelastandardní a UniControls ho již dodává například -nským či rakouským železnicím,“ říká Antonín Felber, předseda představenstva a generální ředitel společnosti UniControls a.s.

UniControls je vůbec první :rmou v ČR, která s měřením trakční energie na hnacích kolejových vozidlech pro obchodní měření začínala a to již v roce 2009. V říjnu 2016 získala UniControls zakázku od SŽDC na dodávku měřicích skříní pro mobilní měření trakční energie elektrických kolejových vozidel. Do tendru, který vypsala SŽDC, se UniControls přihlásila s novým rozvaděčem ELC-201/A s vestavěným elektroměrem ELM-201. Tato, v pořadí již druhá zakázka na dodávkyměřicích rozvaděčů pro SŽDC, s celkovým počtem 155 dodaných kusů posouvá UniControls na přední pozici v dosazování elektroměrů na paluby vlaků.

16.06.2017

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...