1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Teplárny Brno se zapojí do rozvoje areálu výstaviště

teplaren 4
Čtyři kilometry nových horkovodů a k tomu čtrnáct výměníkových stanic vybudují Teplárny Brno v areálu brněnského výstaviště.

Elektrifikace může snížit emise v dorpavě, stavebníctví a průmyslu o 60 % do roku 2050

electricity pylon 3
Londýn a Berlín – Elektrifikace dopravy, stavebnictví a průmyslových odvětví v Evropě by mohla, podle nové zprávy publikované dnes společností BloombergNEF (BNEF), vést ke snížení emisí skleníkových plynů o 60 % v období mezi roky 2020 a 2050.

Rekonstrukce rozvodny 400kV na EDU

nuclear power plant1
Koncem roku 2019 jsme byli úspěšní ve výběrovém řízení na investiční akci:7170 - Rekonstrukce rozvodny 400kV v Jaderné elektrárně Dukovany a to v konsorciu firem:I&C Energo a.s. (vedoucí konsorcia),

Teplárny Brno dlouhodobě snižují emise na území města Brna

Teplarny Brno 3 14
Už do dvou let plánují Teplárny Brno snížit produkci oxidu uhličitého na polovinu ve srovnání s rokem 2000. Společnost nyní také přistoupila k Memorandu o dlouhodobé spolupráci na závazku statutárního města Brna k adaptaci na klimatické změny.

Teplárny Brno přidaly mezi své zákazníky stotisící byt

Teplaren4
Stotisící byt v jihomoravské metropoli si připsaly na seznam svých zákazníků Teplárny Brno. Jde o jednu z nově připojených bytových jednotek na adrese U Červeného mlýna v lokalitě za královopolským obchodním centrem.

Slovensko využívá hydroenergetický potenciál z 60 procent, v Česku budou vznikat malé vodní elektrárny s kapacitou do 10 MW

ZAT Server
Podle Iva Tichého ze společnosti ZAT můžeme očekávat renesanci odvětví

Pražská plynárenská dodá plyn i elektřinu České poště

gas fire1
Pražští plynaři uspěli v ostré konkurenci dalších tuzemských energetických společností a v příštích čtyřech letech budou dodávat zemní plyn a elektřinu do několika stovek odběrných míst České pošty po celé České republice.

Zaměstnancům společnosti Veolia Energie ČR porostou mzdy o 5 %

veolia logo
Zástupci vedení a odborových organizací společnosti Veolia Energie ČR podepsali 26. listopadu dodatek ke Kolektivní smlouvě týkající se mezd a pracovních podmínek zaměstnanců pro rok 2020.

CNG stále roste, innogy už prodává přes milion kg měsíčně

Innogy rwe
Alternativní a ekologický pohon CNG si v Česku získává stále větší oblibu, počet CNG automobilů se každoročně zvyšuje o více než 20 %.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...