1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Ostravský oblastní vodovod: 60 let spolehlivých dodávek pitné vody

water tap 2
Ostrava – Před šedesáti lety byl zahájen provoz první části páteřního výrobního a distribučního systému pro zásobování regionu pitnou vodou. Do rozrůstající se Ostravy a dalších průmyslových měst kraje bylo potřeba dopravit dostatečné množství pitné vody v odpovídající kvalitě.

ČEZ Distribuce letos investuje přes 11 miliard korun. Distribuční síť se postupně digitalizuje a připravuje na novou energetiku

CEZ logo
Do výstavby a rekonstrukce putuje v letošním roce 10,8 mld. korun, další 0,4 mld. korun směřuje na opravy. Ve srovnání s rokem 2017 (10,2 mld. korun) došlo k navýšení o téměř 1 miliardu korun.

Záměna generátorového vypínače na JE Temelín

nuclear power 3
V jednacím řízení s uveřejněním jsme získali veřejnou zakázku, jejímž předmětem je provedení záměny stávajících 2 ks generátorových vypínačů 1(2)AQ-QM1

Veolia Energie ČR bude spolupracovat na platformě pro uhelné regiony

veolia logo
Moravskoslezský kraj se připravuje na přechod k čistší energii a přihlásil se k evropské platformě na podporu rozvoje uhelných regionů.

Unipetrol ve třetím čtvrtletí vykázal 1,3 miliardy Kč čistého zisku

slovnaft refinery
Praha – Rafinérská a petrochemická skupina Unipetrol zveřejnila hospodářské výsledky za třetí čtvrtletí roku 2018

Teplárny Brno zabezpečují městu ekologické teplo

Teplaren4
Umíme ovlivnit kvalitu ovzduší v Brně? To bylo téma dnešního diskusního fóra pořádaného Magistrátem města Brna, na kterém se sešli zástupci odboru životního prostředí, Krajského úřadu, městských částí i městských společností a odborníci z oblasti životního prostředí.

Nová vodní linka na Císařském ostrově vstupuje do zkušebního provozu

water tap 2
Zkušební provoz má za cíl ověřit schopnost Nové vodní linky plnit přísné parametry k vyčištění odpadních vod.

Teplárny Brno spouští nový elektrodový kotel

Teplaren4
Nový elektrodový kotel, který využívá elektřinu pro produkci tepla, zprovoznily Teplárny Brno v areálu svého provozu Červený mlýn.

Cvičení Blackout proběhlo podle plánu. Na vyhodnocení získaných poznatků je ale ještě brzy.

CEZ logo
Cílem celokrajského cvičení „Blackout 2018“ bylo přezkoušet připravenost a akceschopnost složek IZS, orgánů krizového řízení a dalších vybraných orgánů a organizací ve Středočeském kraji na řešení dopadů krizové situace.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...