1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Elektromobily poprvé prolomily milion! Nejvíce se „tankovalo“ v Praze a Olomouci.

charging e car
Nejčastěji řidiči elektromobilů doplňovali baterie vozů v pražských lokalitách a v Olomouci. Skupina ČEZ aktuálně v ČR provozuje téměř 180 veřejných dobíjecích stanic, z toho je zhruba 120 rychlodobíjecích.

AŽD spustí v prosinci linku U10 Litoměřice horní nádraží - Most

Train
Na Švestkovou dráhu, vedoucí malebnou krajinou Českého středohoří, se letos vrátí každodenní železniční provoz.

Veolia získala smlouvu na provozování komunálních elektrických sítí v Brunšviku (Německo)

veolia logo
Skupina Veolia 17. října oznámila uzavření smlouvy na dobu 20 let ohledně provozování komunálních elektrických a plynárenských sítí v Brunšviku, jenž leží v severní části Německa.

ČEPS, a.s., v prvním pololetí vykázala zisk 2,3 mld., investovat bude do rozvoje soustavy

CEPS logo
Akciová společnost ČEPS uzavřela první polovinu roku 2019 se ziskem před zdaněním v hodnotě 2,3 mld. Kč. Na kladném hospodářském výsledku se podílely zejména tržby z aukcí na přeshraničních profilech a využití sítí.

Úřady na Slovensku a Rakousku potvrdily, že Benzina může převzít sedm čerpacích stanic na západním Slovensku


unipetrol logo
Benzina, největší síť čerpacích stanic v České republice, otevřela letos v dubnu svou první čerpací stanici na Slovensku a brzy otevře další.

Veolia Energie ČR zahájila topnou sezónu

veolia logo
Teplárny a kotelny společnosti Veolia Energie ČR postupně zahajují dodávky tepla podle místních klimatických podmínek. Topí se už například ve Frýdku-Místku, Přerově, Olomouci, Kolíně, Mariánských Lázních a v Praze.

Úspěšně jsme uvedli do provozu záložní dispečink pražské distribuční plynovodní soustavy

gas pipeline1
Pražská plynárenská Distribuce dokončila a zprovoznila záložní dispečink plynovodní distribuční soustavy a v uplynulých dnech ho podrobila funkčnímu zátěžovému testu.

S-Power Energies expanduje na Slovensko

bohemia energy logo
Praha – Společnost S-Power Energies, která na českém trhu dlouhodobě dominuje v instalacích střešních solárních elektráren pro rodinné domy, nově expanduje na slovenský trh.

Zahájení topné sezony 2019/2020

Teplaren4
Ochlazení a hlavně nízké ranní teploty jsou důvodem, proč Teplárny Brno začínají ve středu 18. září 2019 s dodávkami tepla. „Povinnost reagovat na pokles průměrných denních teplot pod 13 °C mají teplárny od 1. září.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...