1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ČEZ prodává svůj 7,5% podíl ve společnosti MOL

CEZ logo
Včera večer zahájil ČEZ finanční operaci, jejímž cílem je prodej akcií MOL v držení ČEZ.

Čistý zisk Skupiny ČEZ překonal o 1,6 mld. Kč očekávání

CEZ worker
Za rok 2016 vykázala Skupina ČEZ čistý zisk ve výši 14,6 mld. Kč. Po očištění o mimořádné vlivy obecně nesouvisející s běžným hospodařením roku dosáhl čistý zisk 19,6 mld. Kč.

innogy na veletrhu Amper poprvé představí nabídku dobíječek pro elektromobily a nový bateriový systém pro fotovoltaiku

Innogy rwe
Mezinárodní veletrh Amper v Brně bude místem oficiální premiéry nabídky innogy v oblasti elektromobility pro český trh. innogy na brněnském výstavišti poprvé představí nabídku dobíječek elektromobilů včetně souvisejících služeb a zahájí jejich prodej.

Zájem o zemní plyn roste, ubylo mrtvých přípojek

gas fire2
Kotlíkové dotace a pokles cen povzbudily zájem o zemní plyn. V distribuční síti společnosti GasNet se v loňském roce snížil počet neaktivních přípojek o 941. V přepočtu na objem vypouštěného prachu se díky tomu do ovzduší vypustilo až o 282 tun prachu méně.

Nové vedení z Olomouce do Bohuňovic zvýší spolehlivost dodávek elektřiny

CEZ logo
Společnost ČEZ Distribuce dokončila na přelomu roku kompletní obnovu šestikilometrového úseku vedení vysokého napětí na Olomoucku.

O společnost OKD projevili zájem další investoři

okd mine logo
KARVINÁ - Představenstvo OKD, a.s. na základě deklarovaného zájmu a obdržené indikativní nabídky dnes rozhodlo o zařazení nových zájemců do probíhajícího nabídkového procesu na prodej těžařské firmy.

Elektromobilita ČEZ zrychlí dobíjení na 45 stanicích

elektromobil nabijanie
Praha – Celá síť 45 veřejných stanic tzv. normálního dobíjení provozovaných projektem Elektromobilita ČEZ obslouží více zákazníků.

Letos innogy významně rozšíří síť CNG plniček a pokrytí ČR

Innogy rwe
Energetická skupina innogy jako jeden z lídrů na trhu se stlačeným zemním plynem (CNG) plánuje v letošním roce otevřít pro motoristy deset nových plnicích stanic CNG.

Vodní elektrárna Střekov vyrobila vloni téměř 90 GWh ekologicky čisté energie

CEZ logo
Vodní elektrárna Střekov dodala v roce 2016 pomocí trojice vertikálních Kaplanových turbín do rozvodné sítě 89 658 620 kWh ekologicky čisté energie.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...