1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Portfolio svých zákazníků neustále rozšiřuje ČEZ Teplárenská i na východě Čech

CEZ workerVýchodní Čechy – V loňském roce dodala ČEZ Teplárenská na východě Čech svým zákazníkům 854 000 GJ tepla. Objem nových připojení činil téměř 3 900 GJ tepla.


I na východě Čech přechází stále více odběratelů na centrální zásobování teplem. V minulém roce byly na centrální zásobování teplem (CZT) připojeny například bytové domy ve Vrchlabí a v Trutnově, Dřevěnka v Úpici, Villa Central v Janských Lázních nebo Apartmánový dům v Horním Maršově.

„Pro letošní rok plánujeme připojení dalších bytových domů a objektů v průmyslové zóně v lokalitě zásobované elektrárnou Poříčí v Trutnově a z větších akcí má ČEZ Teplárenská v plánu rekonstrukci parních rozvodů v Janských Lázních. Proběhne konverze páry na horkou vodu a u koncových odběratelů dojde k úpravě technologií,“ upřesňuje plány společnosti obchodní ředitel ČEZ Teplárenské Radim Sobotík

„Naším hlavním cílem stále zůstává komfortní dodávka tepla bez starostí za konkurenceschopnou cenu. A „bez starostí“ opravdu pro zákazníka znamená neřešit a nebýt zatížen riziky z provozování žádného technologicky složitého zařízení jako jsou např. tepelná čerpadla nebo plynové kotelny pro bytové domy,“ vysvětluje obchodní ředitel ČEZ Teplárenské Radim Sobotík.

Podle obchodního ředitele si je řada odběratelů tepla od ČEZ Teplárenské vědoma, jaké výhody pro ně přináší centrální zásobování teplem. Nejedná se jen o bezpečné a bezstarostné zajištění tepelné pohody domácností a firem, ale jde o ekologické vytápění, kdy lokality jsou bez komínů a imisní zátěže z lokálních zdrojů tepelné energie.

ČEZ Teplárenská, a.s., provozní jednotka Poříčí zastřešuje ve východních Čechách dodávkami tepla oblast Trutnovska. Tedy Trutnov, Poříčí, Úpici, Radvanice, Mladé Buky, Kalnou Vodu, Svobodu nad Úpou, Lhotu, Bohuslavice, Suchovršice, Janské Lázně, Maršov, Vrchlabí a Dvůr Králové nad Labem. Kromě odběratelů v podobě různých firem a společností se celkem jedná o 15 600 domácností.

11.04.2019

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...