1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Projekt Bryzgalnaja, Ukrajina

I a C Energo 16I přes nepříznivou epidemiologickou situaci neustaly práce na montáži zařízení, které bylo dodáno naší společností pro největšího operátora jaderných bloků ve střední Evropě, společnost Energoatom.

Díky maximálnímu úsilí našich specialistů a specialistů našich dodavatelů pokračuje úspěšně montáž zařízení pro rozvodnu, která má za úkol napájet technologii dodatečného chlazení TVD na jaderné elektrárně Južno-Ukrajinská. Cílem je zprovoznit nejen rozvodnu 35/6kV, ale především rozvodny VN a NN, které napájí technologii čerpací stanice, a to vše do 30. 5. 2021, kdy se předpokládá zahájení technologického spouštění celé technologie.

V této situaci se přísluší připomenout rozsah dodávek, realizovaný naší společností, a to včetně kompletního engineeringu, supervize a celkové technické podpory generálního projektanta při projektování, a to:

    venkovní rozvodnu 35 kV
    dva silové transformátory 40 MVA
    vzduchem izolovanou rozvodnu 6 kV
    izolované vodiče 6 kV
    technologické kontejnery pro umístění systému chránění, řízení, fakturačního měření a vlastního systému monitorování transformátorů   TRAMON®, zajištěné napájení vlastní spotřeby rozvodny, sanitární kontejner
    systém chránění, řízení, fakturačního měření a zajištěného napájení vlastní spotřeby rozvodny
    vlastní systém monitorování transformátorů TRAMON®
    distribuční transformátory a rozváděče nízkého napětí pro napájení technologie čerpací stanice dodatečného chlazení TVD
    speciální nářadí, termokamery, speciální měřicí přístroje pro montáž a servis dodaného zařízení

Naše společnost je hrdá, že se může účastnit tohoto pro společnost Energoatom důležitého projektu, který je nejen pilotním v měřítkách ukrajinských jaderných elektráren, ale především umožní zvýšit výkon všech tří bloků Južno-Ukrajinské jaderné elektrárny a tím i zajistit vyšší tržby a zisk z jejich provozování.

21.05.2021

PŘEDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

 

Nenechte si ujít...