1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

I&C Energo, a.s.

I a C Energo 16
S novým majitelem se dlouhodobé vize firmy nemění

Ačkoli se na první pohled může zdát, že akciová společnost OT Energy Services prošla v posledních týdnech zásadními změnami, pro zákazníky firmy se de facto nic nezměnilo.

HP-Pelzer, s.r.o.

HP PELZER 17
Nový výrobní závod v Bratislavě bude pokrývat dodávkami i Maďarsko

Výroba automobilů nejen v posledních měsících roste a tak se daří i dodavatelům z oblasti automotive. Ačkoli česká pobočka výrobce a dodavatel textilních obložení, interiérových koberců, izolačních materiálů, obložení zavazadlového prostoru a další akustické i tepelné izolace už loni vykázala stabilní obrat na úrovni 5,5 miliardy korun, v rámci celosvětového holdingu došlo k nárůstu.

BEL Sýry Česko, a.s.

Bel syry 16
Lidé si oblíbili inovativní Veselou krávu i tradiční Želetavu

Sýry Želetava, Veselá kráva nebo Smetanito zaujímají přední postavení mezi mléčnými výrobky na českém trhu. Historie výroby sýrů v městysu Želetava sahá až do roku 1902, kde pod stejnojmennou značkou vznikají tavené sýry vyráběné z kvalitních surovin podle osvědčených receptur.

Alca plast, s.r.o.

alca plast 16
Sanitární technika musí být nejen funkční, ale i zajímavá na pohled

Už 18 let působí na trhu sanitární techniky a podařilo se jí získat přední postavení na trhu ve střední a východní Evropě. Přitom je společnost Alca plast rodinnou firmou, kterou nezměrnou pílí a pracovitostí vybudovala Ing. Radka Prokopová společně se svým manželem skutečně od píky.

GOLDBECK Prefabeton, s.r.o.

Goldbeck 16
Lídr v železobetonových konstrukcích inovuje a roste

Z rozsáhlého areálu společnosti GOLDBECK Prefabeton, s.r.o., ve Vrdech u Čáslavi putují železobetonové konstrukční prvky na stavby velkých hal, logistických center, rodinných a bytových domů. Více než polovina výrobků směřuje do zahraničí.

GJW Praha, spol. s r.o.

GJW Praha 16
Koleje stavíme tak, abychom na ně mohli být pyšní

Na strategickém místě těsně u železničních kolejí v pražském Hloubětíně se rozkládá sídlo společnosti GJW Praha, spol. s r.o., která už 25 let přikládá ruku k dílu při výstavbě nebo modernizaci železnic. Obnova železničních tratí je v České republice stále aktuální téma.

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultni nemocnice v Motole 16
Ideou je poskytovat komplexní a kompletní péči

Fakultní nemocnice v Motole dnes patří mezi nejvýznamnější zdravotnické instituce v České republice. Na první příčky mezi nemocnicemi se řadí hned z několika důvodů.

KOVOLIS HEDVIKOV, a.s.

Kovolis Hedvikov 16
Slaví 200 let od prvního odlitku


Už dvě století se v Hedvičině údolí u Třemošnice vyrábějí odlitky, z toho 75 let tlakovým litím, které jsou určené převážně pro automobilový průmysl. Ten se po útlumu, kterým s ohledem na ekonomickou recesi prošel, vyšvihl do závratných výšin.

Emerson Network Power

Knurr Emerson 16
Od tradičních rozvodných skříní k inteligentním zásuvkám (Power Distribution Units)

Závod společnosti Emerson Network Power, ve kterém se už více než dvacet let vyrábějí komponenty a serverové nebo LAN skříně pro dátová centra, začínal ve skromných podmínkách. Firma se ale postupně rozrůstala a doplňovala nejen výrobní technologie, ale i produktové portfolio, ve kterém se v současné době stále více prosazují inteligentní zásuvky.

WAVIN Ekoplastik, s.r.o.

Wavin Ekoplastik 16
Aby voda tekla hospodárně, bezpečně a tiše


Ať už se podíváte na bytový komplex, nákupní centrum, nebo kancelářské či průmyslové budovy, do všech těchto objektů je potřeba přivést pitnou vodu. K bezpečné přepravě vody z venkovního potrubí až k armaturám mohou posloužit například plastové potrubní systémy, které v Kostelci nad Labem vyrábí už od roku 1990 společnost Wavin Ekoplastik.

UNIS, a.s.

Generální projektant a dodavatel investičních celků

Dodávky investičních celků na klíč dnes tvoří hlavní těžiště činnosti akciové společnosti UNIS. Stabilitu a růst zajišťuje firmě vlastní systém řízení a realizace velkých projektů z oblasti rafinace ropy, chemie, petrochemie nebo energetiky. Svoji obchodní strategii společnost postavila na vhodně se doplňující nabídce z oblasti řízení technologií a výrobních informačních systémů.

Jaderná elektrárna Temelín – ČEZ, a.s.

CEZ Jader el Temelin 16
Efektivní elektrárna musí být provozována bezpečně a v perfektním stavu


S elektřinou vyrobenou v Jaderné elektrárně Temelín by české domácnosti vystačily po celý rok. Elektrárna s největším instalovaným výkonem v Česku pokryje svojí roční produkcí pětinu české spotřeby.

fischer Vyškov, spol. s r.o.

Fischer Vyskov 16
Nový závod zvýší výrobní kapacitu a počet zaměstnanců


Výrobce chemických upevňovacích systémů, ocelových kotev a plastových hmoždinek, německá skupina podniků fischer, rozšiřuje svůj český závod v Ivanovicích na Hané. Do konce roku má být zahájen provoz v nové výrobní hale o rozloze 6500 čtverečních metrů. K současným 300 zaměstnancům potom přibydou nová pracovní místa.

Letiště Praha, a.s.

letiste praha 16
Letiště Václava Havla Praha posiluje bezpečnost a úspěšně se rozvíjí


V posledních deseti letech prošlo Letiště Václava Havla Praha, které provozuje akciová společnost Letiště Praha, jenž je součástí Českého aeroholdingu, významným posunem.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...