1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

TATRA TRUCKS, a.s.

TATRA Trucks 17
Oslovujeme zákazníky po celém světě

Začněme malým kouzlem. V roce 2016 vzrostla v TATRA TRUCKS, a.s., výroba o neuvěřitelných 56 %. Takovým číslem se skutečně nemůže pochlubit každý. „Je to v každém případě týmová práce a kombinace dílčích úspěchů každého pracovníka naší společnosti.

SAKER, spol. s r.o.

SAKER 17
Navyšuje kapacitu slévárny na 6-tisíc tun měsíčně

Kovy jsou cennou a strategickou surovinou, proto objem jejich recyklace stále roste. Významným hráčem na poli zpracování neželezných kovů je skupina SAKER, spol. s r.o., která na trh ročně dodá 80-tisíc tun upravených neželezných kovů, z toho asi 60-tisíc tun hliníku.

Ředitelství vodních cest České republiky

Reditelstvi vodnych cest 17
Rozvíjí labskou i vltavskou vodní cestu

Doprava zboží a nákladů na lodích je nedílnou součástí moderní logistiky. Za rozvoj infrastruktury a zkvalitňování českých vodních cest, které jsou významné pro lodní dopravu, zodpovídá Ředitelství vodních cest ČR. Pod patronátem má 540 kilometrů vodních koridorů, přičemž labsko-vltavská vodní cesta, která je součástí transevropské dopravní sítě, měří celých 338 kilometrů.

Nemocnice Šumperk, a.s.

Nemocnica Šumperk 17
Oceňovaná nemocnice v podhůří Jeseníků se výrazně modernizuje

Na jihozápadním okraji Jeseníků, zhruba 50 kilometrů severozápadně od Olomouce, leží město Šumperk. A tady, v podhůří nejvyššího moravského pohoří, vznikla už v roce 1896 nemocnice. O její vznik se zasloužili sami občané, kteří na ni shromáždili peníze.

KSR Industrial, s.r.o.

Výrobce pedálových systémů do automobilů plánuje růst o 10 %

Z výrobního areálu opavské společnosti KSR Industrial, s.r.o., putují pedály do předních světových automobilek, jako je například Jaguar Land Rover, Volvo, Ford nebo koncern Volkswagen. Společnost v roce 2016 rostla o 10 % a dosáhla obratu kolem 1,1 miliardy korun. Růst o dalších 10 % plánuje i v letošním roce.

Hyundai Dymos Czech, s.r.o.

Hyundai Dymos 17
U nás funguje oboustranná tolerance

Nošovická automobilka Hyundai hlásí za rok 2016 rekordní počet vyrobených aut, což se zákonitě projevuje také v jednotlivých výrobních závodech globální korejské značky. Jedním z nich je společnost Hyundai Dymos Czech zabývající se sériovou výrobou sedadel.

Doosan Škoda Power, s.r.o.

Doosan skoda power
Největší soustruh ve střední Evropě šetří čas

Turbíny z plzeňské strojírenské společnosti Doosan Škoda Power, s.r.o., roztáčí elektrárny po celém světě. Firma s obratem kolem 9 miliard korun ročně realizuje komplexní inženýrské projekty od prvního návrhu až po finální dodávku. Zákazníkům instaluje výkonné strojovny stvořené pro kombinovanou výrobu elektřiny a tepla.

Daikin Industries Czech Republic, s.r.o.

Daikin 16
Vyvíjí a vyrábí klimatizace pro Evropu

V plzeňském podniku Daikin Industries Czech Republic, s.r.o., se ročně vyrobí kolem 1,8 milionů klimatizačních jednotek určených pro venkovní i vnitřní využití. Většina z nich je expedována za hranice České republiky, například do Německa, Itálie, Francie a Turecka.

ČEZ Distribuce, a.s.

Osobní kontakt se zákazníky umožňují nová konzultační místa

Největší distributor elektřiny v České republice. To je společnost ČEZ Distribuce, která jakožto dceřiná firma Skupiny ČEZ působí na tuzemském energetickém trhu již 11 let.

ALW INDUSTRY, s.r.o.

Již 20 let na trhu jako spolehlivý dodavatel světových automobilek

Od roku 1996 se olomoucká společnost ALW INDUSTRY vypracovala v jednoho z úspěšných dodavatelů pro automobilový průmysl na tuzemském trhu. Její hliníkové komponenty pro světelnou techniku jsou součástí vozů prakticky všech světových značek. Obchodní ředitel Jan Capka považuje za klíčové pilíře firemní strategie jasnou orientaci na kvalitu a požadavky zákazníků, kterým nabízejí produkty s vyšší přidanou hodnotou.

Aircraft Industries, a.s.

Aircraft industries 15
Český výrobce pracuje na novém modelu turbovrtulového letadla

Po náročném období vrcholícím loňskou hrozbou insolvence je situace společnosti Aircraft Industries opět stabilizovaná. Tuzemský výrobce navazující na dlouhou tradici kunovického Letu plánuje zvyšovat objem svojí produkce a brzy se chystá na trh uvést inovovaný model letounu L 410.

Nemak Czech Republic, s.r.o.

Nemak CR 17
Výroba hliníkových hlav válců motorů je po překonání krize opět na vzestupu

V průmyslovém areálu v Havrani u Mostu vyrábí společnost Nemak Czech Republic, s.r.o., hliníkové odlitky pro automobily. V současné době se jedná o hlavy válců motorů. Český závod mexické skupiny Nemak je jedním z 36, které působí po celém světě.

KYB Manufacturing Czech, s.r.o.

Výroba tlumičů v Pardubicích raketově roste

Už řadu měsíců ekonomové hlásí růst průmyslové výroby, kterou táhne především výroba automobilů. A dokazují to i čísla prezentovaná společností KYB Manufacturing Czech, s.r.o., výrobním závodem japonské společnosti KYB, jež patří k největším výrobcům automobilových tlumičů na světě.

ŠKODA TRANSPORTATION, a.s.

Skoda transportation 17
Bez investic do vědy a výzkumu bychom v moderním světě nikdy neobstáli

Jen málokterá značka proslavila Českou republiku ve světě tak, jako plzeňská Škoda. S jejími výrobky se lidé setkávají již více než 150 let. Společnost založil v roce 1859 hrabě Valdštejn - Vartenberk a o 10 let později továrnu koupil Emil Škoda, zdatný strojírenský odborník a dynamický podnikatel.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...