1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Metadlyne 16
Unikátní technologie objemového tváření

Jen málo vozidel se obejde bez přesných obrobků od společnosti Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., která působí ve strojírenském průmyslu a své výrobky dodává předním automobilkám. Firma při výrobě využívá unikátní technologii objemového tváření, kterou nenajdeme v žádném jiném závodě v České republice.

BONAVITA, spol. s r.o.

Bonavita 16
Vyrábí cereálie pro dobrý život

Cereálie Corn flakes, Dobré z ovsa, Jeníkův lup, Müsli, Dobrá kaše, Křehké plátky nebo Křehké rohlíčky. To jsou jen některé potraviny z širokého sortimentu přední české potravinářské společnosti BONAVITA. Firma se už od roku 1991 zaměřuje na výrobu a prodej produktů racionální výživy, které svým složením lidem pomáhají dodržovat zásady zdravé životosprávy.

Farmet, a.s.

Farmet 16
České zemědělské stroje obhospodařují pole po celé Evropě

Strojírenská společnost Farmet, a.s., začínala ve skromných prostorách. Během uplynulých 24 let ale prošla dynamickým rozvojem. Dnes dodává zemědělskou techniku českým i zahraničním zemědělcům, plánuje rozšiřování pracovních míst, expanzi na další zahraniční trhy a navýšení obratu.

Pars nova, a.s.

Pars Nova 16
Spojení se značkou Škoda přineslo nové zakázky a investice

Šumperská společnost Pars nova, a.s., je tradiční česká firma, která si vybudovala silné postavení na domácím trhu v oblasti výroby, modernizací a oprav kolejových vozidel. Od roku 2008 je součástí skupiny Škoda Transportation a loni začala ke své prezentaci používat světově proslulou značku okřídleného šípu.

Raben Logistics Czech, s.r.o.

Raben 16
Raben Group se v Česku daří, roste o 10 % ročně

Logistika se za poslední roky proměnila. Zkracuje se doba doručování zásilek a běžná přeprava je obohacována o další specifické služby – například montáže nebo stěhování. Česká republika a Slovensko jsou svojí polohou pro dopravu v Evropě klíčové, a tak není divu, že se zde logistickým firmám daří.

Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i.

Ustav molekul genetiky AVCR 15
Vo fenogenomike chceme byť najlepší

Uplynulý rok sa v Ústave molekulárnej genetiky niesol v znamení sťahovania sa do nových priestorov v rámci projektu BIOCEV. Približne pätina zamestnancov sa presťahovala do obce Vestec neďaleko Prahy.

TVD-Technická výroba, a.s.

TVD Technicka vyroba 16
Specialista na rozvaděčové skříně rozšiřuje výrobu o kovový nábytek

Výrobní areál akciové společnosti TVD-Technická výroba v Rokytnici a v Křekově se dnes rozpíná na ploše více než 20-tisíc m2. Každý den sem přijde do práce kolem 500 lidí, kteří zajišťují výrobu rozvaděčových skříní, výlisků z plastových hmot nebo opracovávají plechy na CNC strojích.

TOS VARNSDORF, a.s.

TOS Varnsdorf 16
Dokončili jsme největší investici do strojního zařízení v historii firmy

TOS VARNSDORF patří k důležitým zaměstnavatelům na severu Čech, ale především k předním celosvětovým výrobcům obráběcích strojů.

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

VS banska TUO 16
Propojuje vzdělávání s průmyslem

Vysoká škola báňská - Technická univerzita v Ostravě (VŠB-TUO) oslaví 168 let své existence. Na sedmi fakultách technického a ekonomického zaměření a v univerzitních studijních programech se dnes vzdělává přes 16-tisíc studentů.

TI GROUP AUTOMOTIVE SYSTEMS, s.r.o.

Vyrábí na první pohled neviditelné, ale důležité součásti vozidel

Společnost TI Group Automotive Systems se sídlem v Jablonci nad Nisou je součástí nadnárodní skupiny TI Automotive, která působí na pěti kontinentech. Nadnárodní skupinu, kterou vlastní jediný majitel s kořeny ve Spojených státech amerických, tvoří několik divizí.

Moravské kovárny, a.s.

Moravske kovarny 16
Kovárenství je těžké řemeslo, které musí člověk milovat

Nadšení pro kovárenskou výrobu se line celým závodem akciové společnosti Moravské kovárny, která má v Jihlavě dlouholetou tradici. Dnes vlastní většinu akcií společnosti rodinný podnik PENN GmbH se sídlem v Krems an der Donau v Rakousku.

Meopta - optika, s.r.o.

meopta 16
Lepší pohled na svět

Příběh společnosti Meopta - optika, s.r.o., je zajímavý už od jejího založení v roce 1933. Tehdy nesla jméno Optikotechna a vyráběla zvětšovací přístroje a objektivy, stejně jako pozorovací a zaměřovací optické přístroje. Od roku 1946 podnik vystupuje jako Meopta a za dobu své existence si na konto připsal řadu úspěchů.

KOVONA SYSTEM, a.s.

Kovona Systems 16
Několik let skokově zvyšuje obrat, výrobu táhne kancelářský nábytek

Akciová společnost KOVONA SYSTEM sídlící v Českém Těšíně je expertem v oblasti velkosériové kovovýroby a také úspěšným příkladem toho, že tradiční obory mohou uspět i v moderní době. Firma, která se dnes orientuje na globální trh, staví na základech položených před více než sto lety.

I&C Energo, a.s.

I a C Energo 16
S novým majitelem se dlouhodobé vize firmy nemění

Ačkoli se na první pohled může zdát, že akciová společnost OT Energy Services prošla v posledních týdnech zásadními změnami, pro zákazníky firmy se de facto nic nezměnilo.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...