1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

KOVOSVIT MAS, a.s.

Kovosvit MAS 15
Líder vo výrobe multifunkčných obrábacích strojov


KOVOSVIT MAS, a.s., je v súčasnosti lídrom vo výrobe multifunkčných obrábacích strojov v Českej republike a jedným zo šiestich svetových výrobcov hi-tech technológií.

ČKD PRAHA DIZ, a.s.

CKD Praha DIZ
V investicích do vědy, výzkumu a zaměstnanců vidíme cestu k úspěchu


Akciová společnost ČKD Praha DIZ, která sídlí v pražských Vysočanech, je součástí skupiny ČKD Group a je předním českým dodavatelem technologických investičních celků.

Doosan Škoda Power, s.r.o.

doosan 15
České turbíny udávají světové trendy


Světoznámého výrobce parních turbín není třeba zdlouhavě představovat. Doosan Škoda Power, s.r.o., patří ke špičkám ve svém oboru, což potvrzuje nejen realizace významných zakázek z poslední doby, ale i neustálý vývoj produktů. O novinkách v podniku s dlouhou tradicí a historií s námi hovořil Radek Trněný, ředitel Nových projektů.

Jaderná elektrárna Dukovany - ČEZ, a.s.

CEZ JE Dukovany
Rok ve znamení posilování bezpečnosti a přípravy na další provoz


Vedení Jaderné elektrárny Dukovany má za sebou další důležitý rok. Jako červená nit se celým rokem táhl důležitý úkol – připravit první blok Jaderné elektrárny Dukovany pro další provoz po roce 2016.

Palivový kombinát Ústí, státní podnik

Palivovy kombinat15
Vytěžené území proměňuje v krajinu


Dříve se zabýval těžbou uhlí a doprovodných surovin, dnes úspěšně zahlazuje následky této činnosti. Palivový kombinát Ústí, který sídlí v Chlumci, zrealizoval unikátní revitalizační projekty jezer, jež se postupně otevírají veřejnosti. Nejsou ovšem jedinými klíčovými aktivitami.

PRECIOSA, a.s.

Preciosa 2 14
Český křišťál zdobí oděvy světových návrhářů i hokejisty


Už více než 65 let je společnost Preciosa špičkovým výrobcem světoznámého českého křišťálu a dalších komponent. Za dobu své existence ušla významný kus cesty a zařadila se mezi klíčové dodavatele bižuterního průmyslu.

Fyzikální ústav AV ČR, v.v.i.

Fyzialni ustav cr15
Laserová centra HiLASE a ELI: Příležitost pro vědu i průmysl


Největší z ústavů Akademie věd ČR zaměstnává 1 200 pracovníků a primárně se zabývá fyzikou elementárních částic, pevných látek, optikou a materiálovým výzkumem. Součástí Fyzikálního ústavu AV ČR jsou (vedle vědeckých oddělení) i útvary, které se částečně přeorientovaly na aplikačně-orientovaný výzkum.

Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie

Centrum kardiovaskularni kliniky
25 let úspěchů v oblasti kardiologie a transplantací


Špičková pracoviště, která se v České republice zabývají náročnými kardiologickými a kardiochirurgickými operacemi a také transplantacemi orgánů, bychom mohli spočítat na prstech jedné ruky.

LINET, spol. s r.o.

Linet 15
Opět hlásí úspěšný rok


Společnost Linet má za sebou další úspěšný rok. Ačkoli hospodářský rok společnosti končí až 31. března, už dnes její jednatel a spolumajitel Ing. Zbyněk Frolík hovoří o více jak 20-% nárůstu tržeb, které se pohybují kolem 2,75 miliardy korun v české části skupiny. Z hlediska ziskovosti očekává nárůst též okolo 20 %.

Heineken Česká republika, a.s.

Heineken Starobrno 15
Starobrno cílí na regionální a moravské spotřebitele


Česká republika patří mezi světové velmoci v pivovarnictví. Naše země produkuje kvalitní chmel a historie piva sahá hluboko do dějin. Například už v roce 1243 udělil Václav I. městu Brno královská privilegia, mezi něž patřilo i právo vařit pivo.

CANIS SAFETY, a.s.

Canis safety 15
Síla, odolnost, výdrž a obratnost


Oblečení z obchodů Canis Safety si oblékají lidé pracující ve výrobě i v extrémních podmínkách, nosí ho ale například i pracovníci ve zdravotnictví nebo cateringu. Na své si přijdou i zákazníci, kteří poptávají prvotřídní a odolné oblečení pro volný čas.

JUTA, a.s.

Juta 15
Od pytlovin k textiliím a trávníkům


Přední česká společnost se proslula výrobou pytlů z přírodního materiálu juta, který jí zároveň propůjčil jméno. Ačkoli ho nese dosud, její výrobkové portfolio se proměnilo a zahrnuje řadu moderních výrobků, které využívají nejen české, ale i zahraniční firmy.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...