1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie

Centrum kardiovaskularni kliniky
25 let úspěchů v oblasti kardiologie a transplantací


Špičková pracoviště, která se v České republice zabývají náročnými kardiologickými a kardiochirurgickými operacemi a také transplantacemi orgánů, bychom mohli spočítat na prstech jedné ruky.

LINET, spol. s r.o.

Linet 15
Opět hlásí úspěšný rok


Společnost Linet má za sebou další úspěšný rok. Ačkoli hospodářský rok společnosti končí až 31. března, už dnes její jednatel a spolumajitel Ing. Zbyněk Frolík hovoří o více jak 20-% nárůstu tržeb, které se pohybují kolem 2,75 miliardy korun v české části skupiny. Z hlediska ziskovosti očekává nárůst též okolo 20 %.

Heineken Česká republika, a.s.

Heineken Starobrno 15
Starobrno cílí na regionální a moravské spotřebitele


Česká republika patří mezi světové velmoci v pivovarnictví. Naše země produkuje kvalitní chmel a historie piva sahá hluboko do dějin. Například už v roce 1243 udělil Václav I. městu Brno královská privilegia, mezi něž patřilo i právo vařit pivo.

CANIS SAFETY, a.s.

Canis safety 15
Síla, odolnost, výdrž a obratnost


Oblečení z obchodů Canis Safety si oblékají lidé pracující ve výrobě i v extrémních podmínkách, nosí ho ale například i pracovníci ve zdravotnictví nebo cateringu. Na své si přijdou i zákazníci, kteří poptávají prvotřídní a odolné oblečení pro volný čas.

JUTA, a.s.

Juta 15
Od pytlovin k textiliím a trávníkům


Přední česká společnost se proslula výrobou pytlů z přírodního materiálu juta, který jí zároveň propůjčil jméno. Ačkoli ho nese dosud, její výrobkové portfolio se proměnilo a zahrnuje řadu moderních výrobků, které využívají nejen české, ale i zahraniční firmy.

Isolit-Bravo, spol. s r.o.

Isolit Bravo 15
Závod, který jde vlastní cestou


Vyrábí plastové výlisky, vstřikovací a lisovací formy, zpracovává plasty i kovy. Produkty ze společnosti Isolit-Bravo putují do celé řady průmyslových odvětví, ať už se jedná o automotive, elektrotechnický nebo medicínský průmysl. Pod značkou Bravo firma dodává na trh české elektrospotřebiče, které se vyznačují vysokou kvalitou.

Alfa Plastik, a.s.

alfa plastic 15
Úspěšný hráč na evropském poli plastových výlisků


S jejich výrobky se pravděpodobně setkal každý z nás, i když o tom možná ani neví. Každá druhá pivní přepravka u nás, přepravky na maso, pečivo či zeleninu, řada plastových dílů třeba ve vašem automobilu anebo kufry značky Samsonite totiž pocházejí z výrobních závodů akciové společnosti Alfa Plastik v Bruntále a v Tachově.

CROMODORA WHEELS, s.r.o.

Cromodora wheels
V mošnovském závodě letos vyrobíme zhruba 1,6 milionu litých kol


Ačkoli registrace nových vozidel v Evropské unii za prvních devět měsíců loňského roku meziročně vzrostly pouze o 6,1%, české pobočce italského výrobce litých kol pro automobilový průmysl CROMODORA WHEELS, s.r.o, se daří.

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

sprava-zeleznicni-dopravni-cesty
U investic neponecháváme nic náhodě


Nic není zadarmo, říká v rozhovoru nový generální ředitel Správy železniční dopravní cesty, státní organizace (SŽDC), Ing. Pavel Surý. Myslí tím skutečnost, že se krátí čas pro čerpání významného objemu evropských peněz z aktuálního Operačního programu Doprava, což se však vedle potřebné modernizace tratí letos projeví i velkým počtem výluk.

ZVVZ-Enven Engineering, a.s.

ZVVZ-Enven-engineering
70 % našich tržeb bude generováno v zahraničí


Ekologické hledisko hraje v současné době u mnoha průmyslových objektů, továren, elektráren a tepláren rozhodující roli. Nejen v České republice, ale i v dalších zemích bývalého východního bloku je kladen vysoký důraz na snižování emisí.

Elektrárny Tušimice a Prunéřov (ČEZ, a.s.)

Elektrarna tusimice prunerov
Uhelné elektrárny dohánějí Temelín


Oblast severočeské hnědouhelné pánve je historicky spojena s výrobou elektřiny – klíčové komodity pro společnost i průmysl. Situovány jsou zde elektrárny Tušimice a Prunéřov, které zajišťují významnou produkci elektrické energie.

Elektrárna Počerady, a.s.

Elektrarna Pocerady
Významný energetický zdroj opět modernizuje


Ročně vyrobí až 6 TWh elektrické energie a řadí se tak k nejvýznamnějším energetickým zdrojům v České republice. Elektrárna Počerady prošla od roku 1990 několika vlnami ekologizace. Moderní technologie přitom výrazně snížily produkci emisí skleníkových plynů.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...