1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Wolters Packaging Czech, s.r.o.

Wolters packaging 23
Díky krizi jsme štíhlejší a řešíme smysluplné projekty

V Kostěnicích u Pardubic má své výrobní zázemí společnost Wolters Packaging Czech, s.r.o., která vyrábí nejrůznější aplikace z polystyrenu a polypropylenu – například pro automobilový průmysl, IT nebo HVAC.

Continental Automotive Czech Republic, s.r.o.

continental auto CR 23
Spějeme k absolutní digitalizaci výroby i produktů

Globálním dodavatelem špičkové elektroniky do vozů mnoha světových značek je závod společnosti Continental Automotive Czech Republic v Brandýse nad Labem, ve kterém pracuje již přes 3-tisíce zaměstnanců. Moderní podnik, který je od roku 2007 součástí koncernu Continental AG, se zaměřuje na výrobu produktů, jako jsou autorádia, multimediální systémy a jejich přední displeje, palubní přístroje, ovládací panely klimatizací či řídicí jednotky palivových systémů.

Správa železnic, státní organizace

sprava zeleznicni dopravni cesty
Na investice máme 70 miliard, ale myslíme i na úspory

Správní rada Správy železnic (SŽ) v roce 2022 schválila nová kritéria výkonnosti, která mají cílit hlavně na zajištění větší spolehlivosti české železniční sítě. „V minulosti byly odměny vedení Správy železnic navázané na míru proinvestovaných peněz a lehce se ztrácel důraz na spolehlivost a komfort při cestování.

Chemoprojekt, a.s.

chemoprojekt 20
I v těžkém období nabízíme kvalitu a stabilitu

Dne 1. dubna 2022 byl do funkce generálního ředitele projekčních a inženýrských společností Chemoprojekt, a.s. a Technoexport, a.s. jmenován Ing. Pavel Ernst, jehož hlavním cílem je nadále rozvíjet a posilovat pozici tradiční české firmy, která je více než 70 let předním dodavatelem technologií a investičních celků v oblasti organické a anorganické chemie, petrochemie, rafinérií, zpracování zemního plynu, energetiky, vodního hospodářství či ochrany životního prostředí.

Kostelecké uzeniny, a.s.

Kostelecke uzeniny 18
Z kvality neslevujeme, chystáme investice do energeticky úsporných opatření

Kostelecké uzeniny, a.s., navazují na více než stoletou řeznickou tradici. Nejen český trh zásobují čerstvým masem i masnými výrobky. Stejně jako ostatní potravinářské podniky se musí vyrovnávat se zdražováním surovin i energií. „Chystáme investice do úsporných opatření, fotovoltaiky nebo tepelných čerpadel.

ZVVZ-Enven Engineering, a.s.

ZVVZ Enven engineering
Zaměříme se na snížení energetické náročnosti technologických zařízení

V Milevsku na jihu Čech vyrábí společnost ZVVZ-Enven Engineering, a.s., zařízení pro čištění odpadových plynů od tuhých a plynných látek. Mezi jejími zákazníky jsou tak například elektrárny nebo teplárny. Svůj úspěch firma staví hlavně na komplexnosti služeb

České dráhy, a.s.

Ceske drahy 16
Investice jsme revidovali, modernizace však pokračuje

České dráhy jakožto největší český železniční dopravce za rok vypraví téměř dva a půl milionu spojů. Podle jejich generálního ředitele Michala Krapince přišla společnost během pandemie covidu o tržby v řádu miliard. A když už se začalo blýskat na lepší časy, prudce zdražila většina vstupů.

BLOCK, a.s.

Block 21
Naše konkurenceschopnost roste i díky BIM projektování

Investiční celky se zaměřením na vyspělou technologii a čisté prostory projektuje již od roku 1991 valašskomeziříčská společnost BLOCK. Její tým zhruba 150 zaměstnanců se za tu dobu podílel na více než tisícovce projektů pro zákazníky, jako jsou nemocnice, farmaceutické, biotechnologické nebo průmyslové firmy, které podnikají v mikroelektronice, optice či automotive.

Hansen Electric, spol. s r.o.

Hansen electrics
Míříme na nové trhy v Turecku, Indii či Kolumbii

„V dnešní nestabilní době se nám stejně jako mnoha dalším průmyslovým firmám daří složitě, ale přesto dokážeme do značné míry plnit stanovené cíle a plány,“ říká na úvod našeho rozhovoru Alexandr Petrov, obchodní náměstek opavské společnosti Hansen Electric, která se již od počátků 90. let minulého století zabývá především vývojem, výrobou, montáží a servisem moderních elektrických zařízení určených do prostředí s nebezpečím výbuchu.

Contipro, a.s.

Contipro 18
Vyplácejí se nám investice do technologií i do vzdělávání

„V minulém roce se nám docela dařilo a s našimi výsledky můžeme být spokojeni,“ říká na úvod rozhovoru Vladimír Velebný, generální ředitel a předseda představenstva tuzemské biotechnologické společnosti Contipro, která očekávala, že za rok 2022 dosáhne tržeb mírně přes jednu miliardu korun.

Pierburg, s.r.o.

Pierburg 21
Technologický růst

Globální společnost Rheinmetall, která podniká ve zbrojním a automobilovém průmyslu, v uplynulém roce reorganizovala svou podnikovou strukturu, provoz a více než 23 000 zaměstnanců do pěti divizí. Pierburg, s.r.o., se na dlouholeté tradici automobilového průmyslu v České republice podílí v rámci divize Sensors and Actuators.

Ředitelství silnic a dálnic ČR

RSD 1 14
Výstavba páteřních dálnic intenzivně pokračuje

Výrazně pokročit v realizaci klíčových staveb, které jsou součástí základní dálniční a silniční sítě v Česku, se za poslední léta podařilo Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD ČR). Státní příspěvková organizace, která je zřízená Ministerstvem dopravy ČR, proměnila kvalitní přípravnou fázi posledních let ve značný stavební boom. Výsledkem nasazení a snahy jejích pracovníků jsou ve finále nově zprovozněné kilometry nových dálnic a silnic I. tříd.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...