1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Synthomer, a.s.

synthomer 20
Náš význam ve skupině se neustále zvyšuje

O více než 100 let zkušeností s chemickou výrobou se může opřít sokolovská společnost Synthomer. Vznik sokolovské chemičky se datuje do roku 1917, kdy tehdejší rakouský spolek ve městě založil továrnu na výrobu karbidu vápníku a dusíkatého vápna.

Laufen CZ, s.r.o.

Laufen Boss22
Chceme dál posouvat technologické i designové hranice

Česká společnost Laufen CZ vznikla v roce 1999 a v současnosti patří do španělské skupiny Roca, jednoho z nejvýznamnějších výrobců koupelen, který působí ve více než 135 zemích světa. Firma Laufen CZ zastupuje značky Laufen, Roca a Jika nejen na českém a slovenském trhu, ale i v dalších státech střední a východní Evropy.

GO Steel, a.s.

GO Steel FM 20
Prioritou je stoprocentní servis pro naše zákazníky

Byl to rok, který se vyvinul nad očekávání všech. Takovými slovy hodnotí Ivo Chmelík, předseda představenstva frýdecko-místecké ocelářské společnosti GO Steel, průběh minulého roku, během kterého se na světových trzích projevily mimo jiné následky snížené produkce surové oceli.

GRANITOL akciová společnost

Granitol 22
Všechny fólie vyrábíme pod jednou střechou

V Moravském Berouně už přes 50 let vznikají fólie, a to od myšlenky až po finální výrobek. Poptávka se v posledních měsících trochu proměnila, zvýšil se zájem o obalové materiály. GRANITOL, a.s., tak očekává stabilní výsledky, s nimiž koronavirová krize nijak zvlášť nezamávala.

Cooper-Standard Automotive Česká republika, s.r.o.

Cooper StandardAutomotiveCR 22
Veškeré výrobní procesy máme na jednom místě

Dva dost možná zlomové roky má za sebou společnost Cooper Standard Česká republika, která se v tuzemsku již přes 20 let věnuje výrobě palivových a brzdových systémů pro automobily.

CONTEG, spol. s r.o.

CONTEG 19
Realizujeme řadu aktivit pro budoucí růst

Snaha dělat pořád něco nového je jedním ze základních rysů společnosti CONTEG, která tuto dlouhodobou charakteristiku potvrdila i během uplynulého roku 2021. Na mezinárodní trh opět uvedla novinky v podobě špičkových serverových rozvaděčů či chladicích jednotek pro datová centra nebo také zvýšila užitnou hodnotu svých kabelážních a venkovních rozvaděčů.

Devro, s.r.o.

Devro 18
Připravujeme se na novou vlnu investic

Pro úspěšné podnikání jsou důležité nejen objemy prodaných výrobků či finanční výsledky, ale také hodnoty, na kterých jednotlivé firmy stojí. V případě společnosti Devro, která je globálním lídrem ve výrobě kolagenních a plastových střívek na párky, klobásy či salámy, jsou těmito hodnotami zvídavost, odvaha, zodpovědnost, starostlivost a zapojení správných lidí ve správný čas. V souladu s novou strategií mateřské skupiny Devro se s nimi ztotožňují i zaměstnanci tuzemských závodů v Jilemnici a ve Slavkově u Brna.

Continental Barum s.r.o.

Continental barum 21
Děláme vše pro to, aby řidiči i letos bez problémů přezuli

Před 150 lety vznikla v Německu firma, která vyrostla do jednoho z největších výrobců pneumatik na světě. Každou dekádu v její historii provází inovace a technologické změny. A platí to i o současné době, která není v mnoha ohledech lehká, ať už kvůli lockdownům anebo potížím s dodávkami materiálů.

PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.

Prakab 16
Soustředíme se na tradiční obory a inovujeme

Letos oslavila sté narozeniny a ačkoli poslední měsíce nebyly snadné, zůstává vedení společnosti PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., optimistické. Firma je nadále věrná svým tradičním oborům a usiluje o inovace a neustálé zlepšování produktů. „To nás žene vpřed. Chceme špičkovou kvalitu. O zakázky teď nouzi nemáme. Jedinou starost nám dělá nedostatek materiálu a nárůst cen. S tím se ale musí vypořádat všechny průmyslové podniky,“ říká v rozhovoru Ing. Tomáš Zieschang, Ph.D.

Ředitelství silnic a dálnic ČR

RSD 1 14
Objemný rozpočet přispívá k rekordní výstavbě dálnic a silnic

V České republice spravuje Ředitelství silnic a dálnic ČR téměř 1300 kilometrů dálnic a 5800 kilometrů silnic I. třídy. Ve svých aktivitách se snaží o zajištění bezpečné a plynulé jízdy vozidel.

SIAD Czech, spol. s r.o. (SIAD Slovakia, spol. s r.o.)

SIAD 19
Green Deal je křižovatkou ke konkurenceschopnosti

„Většina z našich projektů úspěšně přežila a my jsme, doufám, moudřejší,“ říká Jiří Lang, generální ředitel společnosti SIAD Czech, která je jedním z nejvýznamnějších tuzemských výrobců a dodavatelů medicinálních či technických plynů pro nejrůznější odvětví průmyslu.

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava

VS banska TUO 16
Pro průmysl vždy budeme významným partnerem

Více než 170 let propojuje Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava (VŠB-TUO) technické, ekonomické, přírodovědné a umělecké obory v moderních studijních programech, a to na sedmi fakultách, jejichž studenti se zabývají skutečnými problémy současného světa.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...