1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Aircraft Industries, a.s.

Aircraft industries 15
Vylepšuje letouny, které zvládají extrémní podmínky


Legendární hornoplošníky L 410, které jsou vlajkovou lodí společnosti Aircraft Industries, a.s., není třeba příliš zdlouhavě představovat. Jedná se o jediná malá dopravní letadla, která jsou vyráběná v České republice. Výrobce bez ustání zlepšuje parametry těchto letounů, takže bez obtíží obstojí i v extrémních podmínkách.

Brose CZ, spol. s r.o.

Brose CZ 15
Sedadlové a uzamykací systémy pro všechny významné automobilky


Celý výrobní program firmy je úzce spjatý s automobilovým průmyslem. Bez sedadlových systémů a uzamykacích systémů dveří by vozidla nebyla kompletní. Výrobní závod společnosti Brose CZ v Kopřivnici ročně vyrábí miliony nezbytných komponentů pro oblast automotive a s jejich produkty se setkáte snad u každé značky, která na automobilovém trhu něco znamená.

HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.

Hella autotechnik nova 15
Technológie smerujú k vyššiemu pohodliu a bezpečnosti


Spoločnosť Hella je stále rodinným podnikom, aj keď má viac ako storočnú históriu a desiatky pobočiek po celom svete. Ich doménou je vývoj a výroba svetelnej techniky a elektroniky pre automobilový priemysel. Patrí k svetovým lídrom a dodáva spoľahlivé komponenty pre spoľahlivé značky.

TIBERINA AUTOMOTIVE BĚLÁ, spol. s r.o.

Tiberina automotive  Bela 15
Proces modernizácie v automobilovom priemysle


Výrobca pôsobiaci v automobilovom priemysle, predtým známy pod názvom Wagon Automotive, patrí v súčasnosti do skupiny Tiberina Group a sídli v stredočeskom meste Bělá pod Bezdězem, v lokalite, ktorá je ideálna na spoluprácu s najvýznamnejšími európskymi značkami. V českom výrobnom závode pracuje až 10 % všetkých zamestnancov skupiny spoločností.

VÍTKOVICE CYLINDERS, a.s.

Vitkovice cylinders 15
Více než 100 let výroby bezešvých ocelových lahví


Jeden z největších světových výrobců bezešvých ocelových lahví patří do skupiny VÍTKOVICE MACHINERY GROUP a sídlí v Ostravě. Akciová společnost VÍTKOVICE CYLINDERS kromě toho vyrábí i mlecí tělesa, která se používají zejména v dolech.

Huisman Konstrukce, s.r.o.

Hi-tech strojírenské výrobky míří ze Sviadnova do celého světa

Jen málokterá česká společnost se může pochlubit tím, že její výrobky se nacházejí v Mexickém zálivu, u pobřeží Afriky, na amerických ropných polích nebo v Austrálii či Hongkongu. Jednou z výjimek je společnost Huisman, která v závodě ve Sviadnově u Frýdku-Místku vyrábí například ropné vrtné soupravy či speciální námořní jeřáby.

KOVOSVIT MAS, a.s.

Kovosvit MAS 15
Líder vo výrobe multifunkčných obrábacích strojov


KOVOSVIT MAS, a.s., je v súčasnosti lídrom vo výrobe multifunkčných obrábacích strojov v Českej republike a jedným zo šiestich svetových výrobcov hi-tech technológií.

ČKD PRAHA DIZ, a.s.

CKD Praha DIZ
V investicích do vědy, výzkumu a zaměstnanců vidíme cestu k úspěchu


Akciová společnost ČKD Praha DIZ, která sídlí v pražských Vysočanech, je součástí skupiny ČKD Group a je předním českým dodavatelem technologických investičních celků.

Doosan Škoda Power, s.r.o.

doosan 15
České turbíny udávají světové trendy


Světoznámého výrobce parních turbín není třeba zdlouhavě představovat. Doosan Škoda Power, s.r.o., patří ke špičkám ve svém oboru, což potvrzuje nejen realizace významných zakázek z poslední doby, ale i neustálý vývoj produktů. O novinkách v podniku s dlouhou tradicí a historií s námi hovořil Radek Trněný, ředitel Nových projektů.

Jaderná elektrárna Dukovany - ČEZ, a.s.

CEZ JE Dukovany
Rok ve znamení posilování bezpečnosti a přípravy na další provoz


Vedení Jaderné elektrárny Dukovany má za sebou další důležitý rok. Jako červená nit se celým rokem táhl důležitý úkol – připravit první blok Jaderné elektrárny Dukovany pro další provoz po roce 2016.

Palivový kombinát Ústí, státní podnik

Palivovy kombinat15
Vytěžené území proměňuje v krajinu


Dříve se zabýval těžbou uhlí a doprovodných surovin, dnes úspěšně zahlazuje následky této činnosti. Palivový kombinát Ústí, který sídlí v Chlumci, zrealizoval unikátní revitalizační projekty jezer, jež se postupně otevírají veřejnosti. Nejsou ovšem jedinými klíčovými aktivitami.

PRECIOSA, a.s.

Preciosa 2 14
Český křišťál zdobí oděvy světových návrhářů i hokejisty


Už více než 65 let je společnost Preciosa špičkovým výrobcem světoznámého českého křišťálu a dalších komponent. Za dobu své existence ušla významný kus cesty a zařadila se mezi klíčové dodavatele bižuterního průmyslu.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...