1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i.

ustav ziv fyzio gen AVCR 15
Více než 60 let výzkumu v Liběchově


V České republice není příliš mnoho výzkumných ústavů, jejichž historie přesahuje 60 let. Jednou z výjimek je Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, který i dnes sklízí úspěchy také na mezinárodním poli a daří se mu do vědeckého prostředí lákat mladé pracovníky.

TPK, spol. s r.o.

tpk  pribina 15
Tradíciu nemeníme, len obohacujeme


Spoločnosť TPK, spol. s r.o., sídli v Hodoníne, no jej výrobné závody sa okrem toho rozkladajú aj v Hesove a Sedlčanoch. Spolu produkuje skupina obrat tri miliardy českých korún a jej doménou je podnikanie na česko-slovenskom trhu, hoci obchodné aktivity siahajú aj do ďalších krajín, prevažne v Európskej únii.

AŽD Praha, s.r.o.

AŽD Praha 15
Spoločnosť poznajú už aj za veľkou mlákou


Každý z nás sa už ráno, keď odchádza do práce, potrebuje cítiť bezpečne. A je úplne jedno, aký dopravný prostriedok použijeme. Istotu totiž v dnešnej dobe nemáme ani vtedy, keď si zvolíme zdravý pohyb a ideme po vlastných. A práve bezpečnosť dopravy je jedným z hlavných atribútov, pre aký prostriedok sa napokon rozhodneme.

LATECOERE Czech Republic, s.r.o.

Latecoere 15
15 úspěšných let na českém trhu


Přední světový výrobce letadlových dveří a skříní elektrických rozvaděčů LATECOERE, které vyrábí mimo jiné i ve svém závodě LATECOERE Czech Republic v pražských Letňanech, nouzi o zakázky nemá. O největších odběratelích, použitých materiálech i o tom, jak česká společnost kontroluje kvalitu svých výrobků, které jsou náročné na přesné zpracování, jsme hovořili s jejím finančním ředitelem Jacquesem Averbuchem.

Aircraft Industries, a.s.

Aircraft industries 15
Vylepšuje letouny, které zvládají extrémní podmínky


Legendární hornoplošníky L 410, které jsou vlajkovou lodí společnosti Aircraft Industries, a.s., není třeba příliš zdlouhavě představovat. Jedná se o jediná malá dopravní letadla, která jsou vyráběná v České republice. Výrobce bez ustání zlepšuje parametry těchto letounů, takže bez obtíží obstojí i v extrémních podmínkách.

Brose CZ, spol. s r.o.

Brose CZ 15
Sedadlové a uzamykací systémy pro všechny významné automobilky


Celý výrobní program firmy je úzce spjatý s automobilovým průmyslem. Bez sedadlových systémů a uzamykacích systémů dveří by vozidla nebyla kompletní. Výrobní závod společnosti Brose CZ v Kopřivnici ročně vyrábí miliony nezbytných komponentů pro oblast automotive a s jejich produkty se setkáte snad u každé značky, která na automobilovém trhu něco znamená.

HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.

Hella autotechnik nova 15
Technológie smerujú k vyššiemu pohodliu a bezpečnosti


Spoločnosť Hella je stále rodinným podnikom, aj keď má viac ako storočnú históriu a desiatky pobočiek po celom svete. Ich doménou je vývoj a výroba svetelnej techniky a elektroniky pre automobilový priemysel. Patrí k svetovým lídrom a dodáva spoľahlivé komponenty pre spoľahlivé značky.

TIBERINA AUTOMOTIVE BĚLÁ, spol. s r.o.

Tiberina automotive  Bela 15
Proces modernizácie v automobilovom priemysle


Výrobca pôsobiaci v automobilovom priemysle, predtým známy pod názvom Wagon Automotive, patrí v súčasnosti do skupiny Tiberina Group a sídli v stredočeskom meste Bělá pod Bezdězem, v lokalite, ktorá je ideálna na spoluprácu s najvýznamnejšími európskymi značkami. V českom výrobnom závode pracuje až 10 % všetkých zamestnancov skupiny spoločností.

VÍTKOVICE CYLINDERS, a.s.

Vitkovice cylinders 15
Více než 100 let výroby bezešvých ocelových lahví


Jeden z největších světových výrobců bezešvých ocelových lahví patří do skupiny VÍTKOVICE MACHINERY GROUP a sídlí v Ostravě. Akciová společnost VÍTKOVICE CYLINDERS kromě toho vyrábí i mlecí tělesa, která se používají zejména v dolech.

Huisman Konstrukce, s.r.o.

Hi-tech strojírenské výrobky míří ze Sviadnova do celého světa

Jen málokterá česká společnost se může pochlubit tím, že její výrobky se nacházejí v Mexickém zálivu, u pobřeží Afriky, na amerických ropných polích nebo v Austrálii či Hongkongu. Jednou z výjimek je společnost Huisman, která v závodě ve Sviadnově u Frýdku-Místku vyrábí například ropné vrtné soupravy či speciální námořní jeřáby.

KOVOSVIT MAS, a.s.

Kovosvit MAS 15
Líder vo výrobe multifunkčných obrábacích strojov


KOVOSVIT MAS, a.s., je v súčasnosti lídrom vo výrobe multifunkčných obrábacích strojov v Českej republike a jedným zo šiestich svetových výrobcov hi-tech technológií.

ČKD PRAHA DIZ, a.s.

CKD Praha DIZ
V investicích do vědy, výzkumu a zaměstnanců vidíme cestu k úspěchu


Akciová společnost ČKD Praha DIZ, která sídlí v pražských Vysočanech, je součástí skupiny ČKD Group a je předním českým dodavatelem technologických investičních celků.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...