1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ZETOR TRACTORS, a.s.

Zetor 16
Stabilní a úspěšná firma už 70 let


Značka ZETOR patří do historie České i Československé republiky stejně jako třeba značka Baťa nebo Orion. Když nejen mezi odborníky ve světě řeknete „ZETOR“, okamžitě si každý vybaví traktory. I dnes, 70 let po vzniku značky, se firma může chlubit stabilitou a silným zázemím.

SD - Kolejová doprava, a.s.

SD Kolejova doprava 2016
Lokomotivy najezdí 800-tisíc kilometrů a vlaky přepraví přes 4 miliony tun nákladu


Akciová společnost SD – Kolejová doprava se sídlem v Kadani byla založena v roce 2001. Svoji činnost ale skutečně zahájila od začátku roku 2002 jako dceřiná společnost Severočeských dolů, a.s., která je dodnes jejím 100-% vlastníkem.

NOVEM Car Interior Design, k.s.

Novem car 2016
Vyrábí ozdobné díly do interiérů luxusních aut


Historie společnosti NOVEM Car Interior Design se píše od roku 1947, kdy ji v Německu založil Ernst Pelz. Od té doby firma expandovala a vyvinula se ve světovou špičku ve svém oboru.

GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.

Gemo Olomouc 2016
Více než 25 let staví na pevných základech


Na českém stavebním trhu najdeme jen málo firem, které byly založeny krátce po revoluci a během následujících let si vybudovaly silné postavení, prestiž i uznání ve svém oboru.

Energetická skupina E.ON Česká republika

E ON Ceska republika 16
Chceme se stát partnerem pro komplexní řešení v oblasti energetiky


Vydáním Energetického zákona č. 458/2000 Sb. byl v roce 2000 pro Českou republiku odstartován proces liberalizace trhu s elektřinou. V praxi to znamenalo, že došlo k oddělení dodávky (silové) elektřiny od jejího přenosu a distribuce.

ČEZ, a.s. – Elektrárny Poříčí

ČEZ El Porici 16
Uhelná elektrárna vyrábí teplo a spaluje i biomasu


Elektrárny Poříčí patří k nejstarším uhelným zdrojům v České republice. Energetický komplex zahrnuje Elektrárnu Poříčí II, která je v provozu od roku 1957, a Teplárnu Dvůr Králové, jež dodává teplo ještě o dva roky déle.

Pražská plynárenská, a.s.

Prazska plynarenska-16
Tradiční a spolehlivý dodavatel plynu a elektřiny


Po deregulaci trhu s plynem a elektřinou se na českém trhu vyrojila celá řada firem nabízejících domácnostem i podnikatelům odběr elektřiny a plynu. Nicméně stálicí na trhu s plynem a dá se říci, že dnes i na trhu s elektřinou je akciová společnost Pražská plynárenská, která patří mezi nejvýznamnější energetické společnosti v České republice.

ČEZ Teplárenská, a.s.

CEZ teplarenska 1 14
Zmeny v teplárenstve sú pre nás príležitosťou


Centrálne zásobovanie teplom je pre veľkú časť nových odberateľov energií neustále voľbou číslo jeden.

Česká pošta, s.p.

Ceska posta 15
Významné změny ve prospěch zákazníka


Poštovní služby se ve 21. století stále víc vzdalují od své podoby, kterou si dlouhá léta budovaly. Čím jsou však od tradičních forem fungování pošt dále, tím víc se přibližují zákazníkovi. Elektronizace celého světa zasáhla i odvětví doručovatelských služeb a přinesla nové možnosti, které umožnily zjednodušení celého procesu zadávání požadavků, zrychlení doručení zásilek a přinesly moderní formy úhrady za využité služby.

Vysoká škola báňská — Technická univerzita Ostrava

Bakalářské a magisterské obory prošly zásadní inovací

Na začátku letošního roku dokončila Hornicko-geologická fakulta Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava po třech letech projekt inovace bakalářských a magisterských studijních oborů. Jeho hlavním cílem byla inovace a restrukturalizace současné soustavy a obsahu bakalářských a navazujících magisterských studijních oborů fakulty v souladu s požadavky znalostní ekonomiky a potřebami trhu práce.

Český hydrometeorologický ústav

ČHMU 15
Zlepšuje měření imisí a ukazuje na znečištěná místa


Český hydrometeorologický ústav si většinou spojujeme s předpověďmi počasí. Jeho záběr je ale širší. Zaměřuje se nejen na meteorologii a hydrologii, ale i na ochranu čistoty ovzduší. Data ze všech těchto oblastí koncentruje v jednom místě, což ve světovém kontextu není zcela běžné.

Lohmann & Rauscher, s.r.o.

Lohman rauscher 15
Nezbytné pomůcky pro ambulance, nemocnice i sociální sféru


Ačkoli má německé nebo rakouské jméno, založil ji Čech. A ve Slavkově u Brna vyrábí roušky a materiál pro rouškování už více než 20 let. S velkým úspěchem ho pak prostřednictvím svého mateřského koncernu vyváží do Evropy, Asie i Ameriky. Řeč je o společnosti Lohmann & Rauscher, která má celosvětově více než 150-letou tradici.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...