1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ISOTHERM, s.r.o.

Isotherm 21
Pro náš úspěch je klíčové sledování nových trendů

K významným dodavatelům stavebního skla jak na tuzemském, tak na zahraničním trhu patří již od roku 1994 společnost ISOTHERM, jejíž výrobní portfolio zahrnuje izolační, bezpečnostní a protipožární skla i veškeré opracování skel, jako je frézování, vrtání, broušení, leštění, opracování vodním paprskem či potisk.

Pierburg, s.r.o.

Pierburg 21
Naše srdce bije pro váš motor

Renomovaný partner pro vývoj, přímý dodavatel celosvětového automobilového průmyslu a přední poskytovatel mezinárodních systémů bezpečnostních technologií. Společnost Rheinmetall se opírá o vysokou odbornost v základních technologiích,

ŠKO-ENERGO, s.r.o.

ŠKO Energo 17
Hřeje Vás čistá energie

1. července 1995 byla založena společnost ŠKO‐ENERGO jako první česko‐německý podnik „joint‐venture“ v energetickém průmyslu. Od počátku vsadila na používání moderních technologií a zařízení, na šetrný přístup k životnímu prostředí a zaměstnávání odborníků.

WANZL spol. s r.o.

Wanzl 19
Retail prochází díky digitalizaci zásadní proměnou

Nejde si nevšimnout, že svět a spolu s ním i řada oborů se proměňuje. Týká se to také nakupování, maloobchodu, logistiky nebo dopravy. Do všech těchto segmentů dodává své výrobky WANZL spol. s r.o.

NOVEM Car Interior Design k.s.

Novem car 2016
Závod jsme udrželi ve velmi dobré kondici

Ve Městě Touškov na západě Čech se specializují na výrobu designových dílů pro luxusní automobily. Výrobky odtud putují například do závodů Audi, VW nebo Mercedes. I přes nelehké období, které automobilový průmysl zažívá, si v NOVEM Car Interior Design nemohou stěžovat.

Správa železnic, státní organizace

sprava zeleznicni dopravni cesty
Do rozvoje železničních tratí investujeme rekordní částky

„Jsme na cestě ke zvýšení konkurenceschopnosti české železnice,“ říká Karel Havlíček, místopředseda vlády, ministr průmyslu a obchodu a ministr dopravy ČR. Právě tomuto resortu je podřízena státní organizace Správa železnic, která je v Česku nejen jedním z největších zaměstnavatelů, ale také investorů.

SAKO Brno, a.s.

SAKO BRNO 21
Náš provoz je každým rokem rentabilnější a ekologičtější

Jednou z největších tuzemských firem podnikajících v odpadovém hospodářství je SAKO Brno, akciová společnost vlastněná městem Brnem, která poskytuje komplexní služby pro města, obce, obchodní společnosti, živnostníky i občany. Má 470 zaměstnanců, rozdělených do divizí ZEVO, Svoz a Správa, a disponuje moderním vozovým parkem se 70 speciálními vozidly, kterými sváží veškerý směsný i separovaný komunální odpad.

TATRA TRUCKS, a.s.

TATRA Trucks 17
Vracíme se na západní trhy

„Daří se nám tak, že naše snahy a plány se téměř shodují se skutečnými výsledky,“ říká Pavel Lazar, generální ředitel kopřivnické společnosti Tatra Trucks, která zcela naplní a možná i o něco překoná podnikatelské cíle pro rok 2021. Oproti původním předpokladům zřejmě prodá až 1300 vozidel, za které utrží přibližně 5 miliard korun.

SCHOTT Valašské Meziříčí

Shott flat glass19
Posunuje výrobu skla novými směry

Společnost SCHOTT je už 25 let součástí stejnojmenného technologického koncernu, který se svými výrobky a inovacemi zapisuje do dějin sklářského průmyslu už od 19. století. Výrobky závodů SCHOTT míří do odvětví průmyslu domácích spotřebičů, farmaceutického průmyslu, solární energie, elektroniky, optiky a automobilového průmyslu.

Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Metadlyne 16
Letos porosteme, minimálně o 15 %

Nosným výrobkem lisovny v Oslavanech je drážkový náboj, který se pak stává součástí diferenciálu u nákladních aut. Podnik s dlouhou tradicí ve strojírenství, který je členem amerického koncernu AAM, je významným sériovým producentem součástek pro automotive.

Vesuvius Česká republika, a.s.

vesuvius 20
Pracujeme na nových výrobcích s dosud nevídaným výkonem

„Ocelářský průmysl je neustále v běhu, díky tomu se naše výroba ani kvůli pandemii nezastavila,“ říká Petr Diviš, ředitel třinecké společnosti Vesuvius Česká republika, která se už bezmála 30 let zaměřuje na produkci lisované keramiky pro ocelářský průmysl.

TVD – Technická výroba, a.s.

TVD Technicka vyroba 16
Stále je co zlepšovat

„Posledních pět let patří ve více než třicetileté historii naší společnosti k těm nejúspěšnějším,“ říká Ing. Otto Durďák, předseda představenstva společnosti TVD – Technická výroba, a.s., která byla původně založena již na konci roku 1989 jako Technické výrobní družstvo Slavičín.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...