1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

MINERVA BOSKOVICE, a.s.

Minerva 15
Konkuruje kvalitou, inovací a individuálním přístupem


Kdo by neznal značku MINERVA? Průmyslové šicí stroje směřují do celé řady odvětví. Podnik se opírá o bohatou historii a zkušenosti. Svůj úspěch staví na inovaci a nepřetržitém vývoji. O trendech, novinkách v oboru a dalším směřování společnosti MINERVA BOSKOVICE, a.s., jsme si povídali s Ing. Františkem Hrdou, předsedou představenstva.

CRYSTALITE BOHEMIA, s.r.o.

České sklo ve světě boduje a udržuje si náskok

Sklo nesoucí značku Bohemia je klenotem, který oceňují daleko za českými hranicemi. K předním výrobcům sklenic, misek, svícnů, láhví nebo váz patří společnost Crystalite Bohemia, s.r.o., která na Vysočině provozuje hned dva závody. Základní kámen továrny ve Světlé nad Sázavou byl položen v roce 1967.

Vítkovická nemocnice, a.s.

Vitkovicka nemocnica 15
Komplexní péče o pacienta zahrnuje i empatii


Od roku 2005 se Vítkovická nemocnice, a.s., profiluje nejen jako spádová nemocnice pro více jak 200-tisíc obyvatel, ale i jako vysoce specializované pracoviště pro celou oblast Moravy. S kapacitou 450 lůžek a 14 odděleními patří mezi středně velká zdravotnická zařízení v České republice.

ŠKODA ELECTRIC, a.s.

škoda electric 15
Vyrábíme jen to, co vymyslíme


V areálu ŠKODA ELECTRIC, a.s., v plzeňských Doudlevcích je vidět kus odvedené práce. Hlavní budova, ve které sídlí přední výrobce elektrických pohonů a trakčních motorů pro trolejbusy, tramvaje nebo lokomotivy, září v dopoledním slunci novotou. Nedávno získala novou fasádu, střechu i okna.

Futaba Czech, s.r.o.

Futaba 15
Výrobce automobilových dílů rozšiřuje své uplatnění


Průmyslové zóně na okraji Havlíčkova Brodu dominuje moderní hala podniku Futaba Czech, s.r.o. Strojírenský závod je dceřinou firmou japonské společnosti Futaba Industrial Co., Ltd., která svoji historii píše už od roku 1945 a pobočky založila i v dalších zemích světa.

KOVONA SYSTEM, a.s.

Kovona System 15
O zakázkovou kovovýrobu je ve světě zájem


Stěžejní činností akciové společnosti KOVONA SYSTEM z Českého Těšína, která zaměstnává na 600 lidí, je velkosériová zakázková kovovýroba. Úspěšná firma je mezi odběrateli dobře známá a navíc se jí daří většinu produkce umisťovat na zahraniční trhy. A to nejen v Evropě, ale i na východní trhy a do zámoří. Není se co divit.

TOS VARNSDORF, a.s.

TOS Varnsdorf 15
Severočeský výrobce má za sebou úspěšný rok, v říjnu představí další novinky


Úspěšný rok má za sebou přední světový výrobce obráběcích strojů ze severočeského Varnsdorfu, akciová společnost TOS VARNSDORF. Na trh se jí podařilo úspěšně uvést nový stroj WHR 13, zákazníkům představila stroj s hydrostatickým vedením ve všech lineárních osách a momentálně se dokončují testy na zcela novém stroji WRD 13.

HP-Pelzer, s.r.o.

HP Pelzer 15
Významný dodavatel automotive dílů plánuje zvýšení obratu až o 20 %


Významný dodavatel v oblasti automotive se zaměřuje na výrobu a dodávky textilních obložení, interiérových koberců, ale i izolačních materiálů, obložení zavazadlového prostoru a další akustické i tepelné izolace.

EVRAZ NIKOM, a.s.

Evraz Nikom 15
V Mníšku pod Brdy se vyrábí 6 % světové produkce ferovanadu


Ferovanad, tedy slitina železa a vanadu, je jedním z dvou hlavních produktů společnosti EVRAZ NIKOM, která vznikla v roce 1993 v Mníšku pod Brdy. Při výrobě ferovanadu vzniká korundový materiál, který je druhým výrobkem společnosti z Mníšku.

ARMATURY Group, a.s.

armatury group 15
15 let na trhu oslaví novými firemními prostory


Bez kvalitních armatur se neobejde žádná elektrárna. Využívány jsou i v řadě dalších odvětví, jako je třeba chemický nebo hutní průmysl. K předním výrobcům armatur patří česká společnost ARMATURY Group, a.s., která si letos připomíná 15. výročí svého založení.

ČEZ, a.s. – Jaderná elektrárna Temelín

JE Temelin 15
Neustále zvyšovanie bezpečnosti a efektivity


Obnoviteľné zdroje energie, bezpečnosť jadrových elektrární, efektívnosť výroby a cena elektrickej energie sú len niektoré z tém, ktoré v súčasnosti pútajú pozornosť nielen odbornej, ale aj laickej verejnosti.

ISS Facility Services, s.r.o.

ISS facility services 15
Budoucnost facility managementu je v integrovaných řešeních


Společnost ISS Facility Services, s.r.o., působí v České republice a na Slovensku od roku 1994. Poskytuje úklidové, bezpečnostní a podpůrné služby a technickou správu budov včetně zajištění energetického managementu a facility management.

PŘEDPLAŤTE SI

220x600 CZA

Nenechte si ujít...