1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

KONE, a.s.

Aby se lidé pohybovali plynule a bez čekání

Časopis Forbes, který každoročně hodnotí 100 nejvíce inovativních firem světa, zařadil společnost KONE na 48. místo (5. místo obsadila v evropském žebříčku). Společnost se na prestižním seznamu objevila už popáté za sebou a figuruje v něm jako jediná firma z oblasti stavebnictví.

INA Lanškroun, s.r.o.

ina lanskroun 16
Dynamický rast podčiarknutý novým závodom


Keď sa v roku 1999 v areáli bývalej Tesly rozbehli stroje spoločnosti INA Lanškroun, s.r.o., málokto z vtedajších 160 zamestnancov mohol tušiť, aká úspešná budúcnosť firmu v nasledujúcich rokoch čaká.

CCI Czech Republic, s.r.o.

cci cr 16
Prvotřídní inženýrství dává vzniknout špičkovým ventilům


Ventily jedinečné kvality putují z brněnského závodu CCI Czech Republic, s.r.o., do celého světa. Přední společnosti je používají na ropných plošinách, ropovodech nebo v elektrárnách. Protože ventily musí obstát v náročných podmínkách, podílejí se na jejich výrobě nejlepší odborníci ve svém oboru.

BONATRANS GROUP, a.s

Leader mezi výrobci železniční kol a dvojkolí hlásí další rozvoj

Je to už víc jak 50 let, kdy byl založen Závod dvojkolí. Na jeho historii dnes navazuje bohumínská společnost BONATRANS GROUP, a.s., která je součástí skupiny GHH-BONATRANS Group a zároveň předním evropským výrobcem železničních dvojkolí a jejich dílů. Za jedno ze zlomových let v historii firmy označil její obchodní ředitel Ing. Jiří Kaleta rok 1989.

TAJMAC-ZPS, a.s.

tajmac 16
Přesné, výkonné a hospodárné obráběcí stroje

Strojírenská výroba má v České republice dlouhou tradici. K podnikům, které jsou zaměřeny na komplexní vývoj a výrobu obráběcích strojů, patří společnost TAJMAC-ZPS. Ta navazuje na více jak 110letou historii strojírenství ve Zlíně, jež se začala psát už v roce 1903 ve firmě BAŤA.

ZETOR TRACTORS, a.s.

Zetor 16
Stabilní a úspěšná firma už 70 let


Značka ZETOR patří do historie České i Československé republiky stejně jako třeba značka Baťa nebo Orion. Když nejen mezi odborníky ve světě řeknete „ZETOR“, okamžitě si každý vybaví traktory. I dnes, 70 let po vzniku značky, se firma může chlubit stabilitou a silným zázemím.

SD - Kolejová doprava, a.s.

SD Kolejova doprava 2016
Lokomotivy najezdí 800-tisíc kilometrů a vlaky přepraví přes 4 miliony tun nákladu


Akciová společnost SD – Kolejová doprava se sídlem v Kadani byla založena v roce 2001. Svoji činnost ale skutečně zahájila od začátku roku 2002 jako dceřiná společnost Severočeských dolů, a.s., která je dodnes jejím 100-% vlastníkem.

NOVEM Car Interior Design, k.s.

Novem car 2016
Vyrábí ozdobné díly do interiérů luxusních aut


Historie společnosti NOVEM Car Interior Design se píše od roku 1947, kdy ji v Německu založil Ernst Pelz. Od té doby firma expandovala a vyvinula se ve světovou špičku ve svém oboru.

GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.

Gemo Olomouc 2016
Více než 25 let staví na pevných základech


Na českém stavebním trhu najdeme jen málo firem, které byly založeny krátce po revoluci a během následujících let si vybudovaly silné postavení, prestiž i uznání ve svém oboru.

Energetická skupina E.ON Česká republika

E ON Ceska republika 16
Chceme se stát partnerem pro komplexní řešení v oblasti energetiky


Vydáním Energetického zákona č. 458/2000 Sb. byl v roce 2000 pro Českou republiku odstartován proces liberalizace trhu s elektřinou. V praxi to znamenalo, že došlo k oddělení dodávky (silové) elektřiny od jejího přenosu a distribuce.

ČEZ, a.s. – Elektrárny Poříčí

ČEZ El Porici 16
Uhelná elektrárna vyrábí teplo a spaluje i biomasu


Elektrárny Poříčí patří k nejstarším uhelným zdrojům v České republice. Energetický komplex zahrnuje Elektrárnu Poříčí II, která je v provozu od roku 1957, a Teplárnu Dvůr Králové, jež dodává teplo ještě o dva roky déle.

Pražská plynárenská, a.s.

Prazska plynarenska-16
Tradiční a spolehlivý dodavatel plynu a elektřiny


Po deregulaci trhu s plynem a elektřinou se na českém trhu vyrojila celá řada firem nabízejících domácnostem i podnikatelům odběr elektřiny a plynu. Nicméně stálicí na trhu s plynem a dá se říci, že dnes i na trhu s elektřinou je akciová společnost Pražská plynárenská, která patří mezi nejvýznamnější energetické společnosti v České republice.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...