1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Elektrárna Chvaletice, a.s.

Elektrarna chvaletice2015
Rozsáhlá modernizace elektrárny je příležitostí pro české firmy


Letos čeká elektrárnu Chvaletice rozsáhlá modernizace. Podle člena představenstva a generálního ředitele Ing. Luboše Pavlase to bude velká šance pro český průmysl, který je stále ještě zaveden na energetiku na bázi uhlí, uplatnit jeho výrobky na českém trhu. Bude to poměrně zajímavá příležitost nejen pro strojařské, ale i stavební firmy z oblasti energetiky.

GEOSAN GROUP, a.s.

geosan
Hlásí návrat zpět do regionů a navyšuje obrat


Společnost GEOSAN GROUP je zavedeným hráčem na českém stavebním trhu a firma je podepsaná pod celou řadou významných i oceňovaných zakázek. Navíc působí i v oblasti sanací a rekultivací, kde si vydobyla významné jméno.

De Heus, a.s.

deheus
Firma uvede do provozu největší a nejmodernější výrobnu krmiv


V České republice se podle údajů Českého statistického úřadu chová přes 3,2 milionu kusů skotu, prasat, ovcí, koz a koní. A k tomu více než 23 milionů kusů drůbeže. Takové množství hospodářských zvířat je třeba několikrát denně nakrmit a v tomto směru je vyhledávaným partnerem farmářů a hospodářů akciová společnost De Heus.

agriKomp Bohemia, s.r.o.

Agrikomp
Bioplynové stanice mají pro zemědělské firmy celou řadu výhod


V posledních několika letech se v České republice rozvinul nový trend ve výrobě elektrické energie z obnovitelných zdrojů. Vzniklo nové odvětví, které zaměstnává stovky pracovníků a zajišťuje stabilitu celé řadě zemědělských společností.

TAJMAC-ZPS, a.s.

tajmac
Zlínská firma se ve světové i evropské konkurenci neztrácí


Akciová společnost TAJMAC-ZPS ze Zlína je největším ze 17 podnikatelských subjektů, které jsou navzájem propojeny do nadnárodní skupiny TAJMAC Group. Zabývá se výzkumem a vývoj vícevřetenových automatů, obráběcích center a dlouhotočných automatů. Zajišťuje jejich výrobu, prodej, servis a podporu u zákazníků.

ASSA ABLOY Czech & Slovakia, s.r.o.

assa abloy
Výrobce proslulých zámkových systémů FAB neustále inovuje


Když si prohlédnete svazek klíčů, pravděpodobně některý z nich ponese označení FAB. Česká značka, která v roce 2011 oslavila 100 let své existence je součástí mezinárodní skupiny ASSA ABLOY, slaví úspěch nejen na tuzemském trhu, ale také v zahraničí. Cylindrické vložky, visací zámky nebo otvírače dveří neustále procházejí inovací.

ArcelorMittal Engineering Products Ostrava, s.r.o.

arcellormittal Ostrava
Specialista na supertěžké odlitky a strojní celky


Společnost ArcelorMittal Engineering Products Ostrava, s.r.o. (AMEPO) vznikla v lednu 2011, ale navazuje na více než padesátiletou tradici a zkušenosti v oblasti slévárenství, strojírenské výroby, oprav elektromotorů, výroby válců, tepelného zpracování a výroby železničních dvojkolí.

ITT Holdings Czech Republic, s.r.o.

ITT holdings
Přední místo ve svém oboru


Podle Ing. Cesare Saviniho je společnost ITT Corporation diverzifikovaný přední výrobce vysoce technicky důležitých komponent pro průmysl, energetiku a dopravu. Proč by tato slova měla mít význam?

Hansen Electric, spol. s r.o.

Hansen electrics
Nově nabytá samostatnost otevírá firmě dveře na zajímavé trhy


Prioritu pro rok 2014 se společnosti Hansen Electric, spol. s r.o., podařilo splnit bezezbytku. Odkoupila totiž 50 % podílů od společnosti Hansen Sicherheitstechnik a získala tak úplnou nezávislost. S nově nabytou svobodou zachází aktivně.

MANN + HUMMEL (CZ), s.r.o.

Mann Hummel
Jednička v oblasti filtračních technologií


S více než 900 výzkumnými a vývojovými odborníky zaujímá skupina MANN + HUMMEL vedoucí pozici v oblasti filtračních technologií a naplňuje tak svoji firemní vizi. V současné době zaměstnává více než 17-tisíc pracovníků v 60 výrobních závodech po celém světě. Pobočku provozuje také v České republice.

ITW PRONOVIA, s.r.o.

ITW Pronovia
Budoucnost stavíme na inovacích


Ve Velké Bíteši nedaleko dálnice D1 sídlí relativně mladá, ale už velmi úspěšná firma ITW PRONOVIA. Během 20 let si dokázala vybudovat velice dobré jméno v oblasti dodávek do automobilového průmyslu. Díky napojení na nadnárodní korporaci ITW může uspokojovat potřeby a plnit požadavky většiny světových výrobců automobilů na všech kontinentech.

PLAKOR CZECH, s.r.o.

Plakor
Ohleduplný zaměstnavatel a soused


V srdci moravského regionu leží obec Mošnov, kde má své sídlo dceřiná společnost globálního výrobce plastových dílů Plakor.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...