1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ZETOR TRACTORS, a.s.

Zetor Traktors
Traktory od roku 1946: Síla, odolnost a efektivita


Patří k tradičním výrobcům traktorů, které si získaly renomé po celém světě. Společnost ZETOR TRACTORS, a.s., navazuje na bohatou historii, ale zároveň sází na nepřetržitou inovaci, výzkum a vývoj.

ČEZ ENERGOSERVIS, spol. s r.o.

CEZ Energoservis
Zvyšuje bezpečnost jaderné elektrárny Dukovany i Temelín


Již 20 let působí v oblasti údržby jaderných elektráren a dalších energetických zdrojů. Spektrum činnosti společnosti ČEZ ENERGOSERVIS, spol. s r.o., je ale širší. Mimo jiné se věnuje rekonstrukcím, montážím, výrobě nebo svařování, zpracování a likvidaci radioaktivních i neaktivních odpadů.

Howden ČKD Compressors, s.r.o.

Howden ČKD Kompresory
Tradice z Vysočan na startu nové éry


Výroba kompresorů je se značkou ČKD spojena takřka 150 let. Firma, která kompresory vyráběla, prošla v průběhu let různými změnami názvů.

Porr, a.s.

Porr
Přední stavební společnost se širokým záběrem a důrazem na kvalitu


Stojí za realizací celé řady pozemních staveb, jako jsou administrativní komplexy nebo hotely. Věnuje se rovněž vodohospodářské i dopravní výstavbě. V současné době společnost Porr pracuje na revitalizaci a sanaci úseku dálnice D1.

ESA LOGISTIKA, s.r.o.

ESA logistika
S klientom hľadáme spoločnú cestu k najlepšiemu riešeniu


Spoločnosť ESA, s.r.o., bola založená v roku 1992 skupinou ambicióznych mladých ľudí, ktorí sa nechceli uspokojiť s prevádzkovaním niekoľkých kamiónov. Mierili vyššie, mali chuť vybudovať firmu schopnú konkurovať renomovaným logistickým spoločnostiam zo zahraničia. Nakoniec sa im to podarilo.

GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.

GEMO Olomouc
Prosperuje a roste navzdory krizi ve stavebnictví


Na stavebním trhu se firma GEMO OLOMOUC, spol. s r.o., která se zabývá kompletní realizací na klíč v oblasti pozemního stavitelství i v průmyslové a bytové výstavbě, pohybuje již od roku 1990. Stojí za celou řadou úspěšných developerských projektů a její rozvoj nezastavila ani ekonomická recese, jež významně zasáhla stavební sektor.

Českomoravský beton, a.s.

Ceskomoravsky beton
Betonářský holding investuje do vývoje i nových produktů


Když vyslovíte mezi stavbaři slovo beton, většině se automaticky vybaví jméno firmy, která je jedním z největších tuzemských výrobců transportbetonu, akciové společnosti Českomoravský beton. Firma se sídlem v Berouně v letošním roce oslavila 23 let od svého vzniku.

OT Energy Services, a.s.

OT energy service
Nový název pro zkušenou firmu v oblasti elektroenergetiky


Akciová společnost OT Energy Services zajišťuje komplexní dodávky v oblastech systémů kontroly a řízení, průmyslové automatizace a systémů elektro.

Správa státních hmotných rezerv České republiky

sprava stat hmot rezerv
Provozuje ojedinělý systém pro řešení krizových situací Krizkom


V poslední době bylo o Správě státních hmotných rezerv (SSHR) slyšet především v souvislosti s krizí na Ukrajině. Více než polovinu státních hmotných rezerv totiž tvoří ropa a ropné produkty a Správa státních hmotných rezerv má za úkol zajišťovat i ropnou bezpečnost státu.

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s.

Spolchemie
Významný vývozce epoxidových pryskyřic sází na neustálou inovaci


Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s., neboli Spolchemie je významným českým exportérem, který se věnuje zejména výrobě epoxidových pryskyřic. V jeho sortimentu však nechybí ani alkydové pryskyřice včetně tvrdidel i další výrobky.

TRANSCARGO, s.r.o.

Transcargo
Společně s ARMEX Oil, s.r.o., prodá měsíčně 55 milionů litrů pohonných hmot


Před rokem se společnost TRANSCARGO, s.r.o., spojila s firmou ARMEX Oil, s.r.o., a upevnila tak své místo na trhu s pohonnými hmotami.

Ingersoll-Rand CZ, s.r.o.

Ingersoll rand
22 úspěšných let na českém trhu


Nezaměnitelné červené logo složené z písmen IR umístěných v elipse je v České republice známé už více než 20 let. Za tu dobu společnost Ingersoll-Rand CZ postavila na českém území dva výrobní závody a otevřela Evropské testovací centrum, které nabízí možnost otestovat nejrůznější stroje, zařízení i výrobky třeba i v extrémních podmínkách.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...