1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Procházka, a.s.

Prochazka 15
Sázka na lahůdkářskou výrobu se vyplácí


Z producenta masných výrobků se společnost Procházka, a.s., přeorientovala na výrobce tradičních českých lahůdek. Portfolio výrobků, které jsou prodávané pod značkou Papei, každý rok rozšiřuje.

LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o.

LE CO Jiri Lenc CR 15
Ryze česká firma vyrábí kvalitní šunku


Rodinný podnik, který se zaměřuje na výrobu kvalitních masných výrobků, jako je například šunka s vysokým obsahem masa, začínal ve skromných prostorách. V současné době firma sídlí ve vlastních výrobních halách v průmyslové zóně Jirny u Prahy a za letošní rok očekává obrat přes 2,3 miliardy korun.

FOXCONN CZ, s.r.o.

Foxconn cr 15
Česká základna rapidního růstu


V Pardubicích, hlavním městě stejnojmenného severovýchodního kraje České republiky, se nachází hlavní centrála regionu EMEA společnosti Hon Hai Precision Industry Co., Ltd., která nese obchodní označení Foxconn Technology Group. Tento globální smluvní výrobce elektroniky dosáhl pozice největšího světového producenta.

Vojenské lesy a statky ČR, s.p.

Vojenske lesy a statky CR 15
Hospodář, který myslí na vše


Lesní hospodářství, ochrana životního prostředí, myslivost, obhospodařování zemědělské půdy, rekultivace půdního fondu nebo lesní pedagogika. Není toho málo. I přes obrovskou aktivitu neusínají Vojenské lesy a statky ČR, s.p., na vavřínech a připravují stále nové projekty, které směřují do oblasti vzdělávání, vytváření nových pracovních míst nebo ke zvyšování efektivity hospodaření.

PIVOVAR SVIJANY, a.s.

Pivovar Svijany 15
Pivo ze severu Čech úspěšně dobývá český i slovenský trh


První zpráva o Svijanech, které leží na severu Čech mezi Mnichovým Hradištěm a Turnovem, pochází z roku 1345. Obec tehdy patřila cisterciánskému klášteru v Mnichově Hradišti. Od roku 1565 získal ves Jaroslav z Vartemberka, který zde vystavěl renesanční tvrz. Již o rok dříve jsou ale datovány první zmínky o pivovaru ve Svijanech.

FEI Czech Republic s.r.o.

V Brne vzniká technologické a obchodné centrum

Pre českú časť spoločnosti FEI bol uplynulý rok hektickým obdobím a to predovšetkým vďaka finalizácii investícií do nových priestorov, do ktorých sa dokázal celý závod presťahovať v priebehu veľmi krátkej doby. O novinkách a nastupujúcich trendoch v oblasti nanotechnológií sme hovorili s generálnym riaditeľom brnianskej spoločnosti FEI Czech Republic s.r.o. RNDr. Jiřím Očadlíkom.

Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i.

ustav ziv fyzio gen AVCR 15
Více než 60 let výzkumu v Liběchově


V České republice není příliš mnoho výzkumných ústavů, jejichž historie přesahuje 60 let. Jednou z výjimek je Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, který i dnes sklízí úspěchy také na mezinárodním poli a daří se mu do vědeckého prostředí lákat mladé pracovníky.

TPK, spol. s r.o.

tpk  pribina 15
Tradíciu nemeníme, len obohacujeme


Spoločnosť TPK, spol. s r.o., sídli v Hodoníne, no jej výrobné závody sa okrem toho rozkladajú aj v Hesove a Sedlčanoch. Spolu produkuje skupina obrat tri miliardy českých korún a jej doménou je podnikanie na česko-slovenskom trhu, hoci obchodné aktivity siahajú aj do ďalších krajín, prevažne v Európskej únii.

AŽD Praha, s.r.o.

AŽD Praha 15
Spoločnosť poznajú už aj za veľkou mlákou


Každý z nás sa už ráno, keď odchádza do práce, potrebuje cítiť bezpečne. A je úplne jedno, aký dopravný prostriedok použijeme. Istotu totiž v dnešnej dobe nemáme ani vtedy, keď si zvolíme zdravý pohyb a ideme po vlastných. A práve bezpečnosť dopravy je jedným z hlavných atribútov, pre aký prostriedok sa napokon rozhodneme.

LATECOERE Czech Republic, s.r.o.

Latecoere 15
15 úspěšných let na českém trhu


Přední světový výrobce letadlových dveří a skříní elektrických rozvaděčů LATECOERE, které vyrábí mimo jiné i ve svém závodě LATECOERE Czech Republic v pražských Letňanech, nouzi o zakázky nemá. O největších odběratelích, použitých materiálech i o tom, jak česká společnost kontroluje kvalitu svých výrobků, které jsou náročné na přesné zpracování, jsme hovořili s jejím finančním ředitelem Jacquesem Averbuchem.

Aircraft Industries, a.s.

Aircraft industries 15
Vylepšuje letouny, které zvládají extrémní podmínky


Legendární hornoplošníky L 410, které jsou vlajkovou lodí společnosti Aircraft Industries, a.s., není třeba příliš zdlouhavě představovat. Jedná se o jediná malá dopravní letadla, která jsou vyráběná v České republice. Výrobce bez ustání zlepšuje parametry těchto letounů, takže bez obtíží obstojí i v extrémních podmínkách.

Brose CZ, spol. s r.o.

Brose CZ 15
Sedadlové a uzamykací systémy pro všechny významné automobilky


Celý výrobní program firmy je úzce spjatý s automobilovým průmyslem. Bez sedadlových systémů a uzamykacích systémů dveří by vozidla nebyla kompletní. Výrobní závod společnosti Brose CZ v Kopřivnici ročně vyrábí miliony nezbytných komponentů pro oblast automotive a s jejich produkty se setkáte snad u každé značky, která na automobilovém trhu něco znamená.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...