1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Pozemní stavitelství Zlín, a.s.

pozemni stavitelstvi zlin 17
S ohledem na akvizice rozšiřuje své portfolio i počet zaměstnanců

Akciová společnost Pozemní stavitelství Zlín realizuje zakázky po celé České republice. Hlavní stavební činnost doplnila o další související služby, ať už o pomocnou stavební výrobu, zemní práce, nákladní dopravu, výrobu betonových prefabrikátů ve dvou panelárnách, výrobu a montáž armovací oceli nebo půjčovnu mechanizace.

E.ON Energie, a.s.

Staví dobíjecí stanice pro elektromobily i plničky CNG

Svoji první akcii v České republice koupila skupina E.ON v roce 1994. Dnes v segmentu velkých firem zajišťuje dodávky energií pro více než 6-tisíc zákazníků. E.ON patří k těm firmám, které trendy nenásledují, ale udávají. Aktivně se zapojuje do projektů využívajících obnovitelné zdroje energie.

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

prazska plynarenska distribuce 17
Letos proinvestuje téměř 700 milionů korun

Pražská plynárenská Distribuce, a.s., je licencovaným distributorem zemního plynu na území hlavního města Prahy a v jeho úzkém okolí. Na distribuční síť společnosti je připojeno 430-tisíc odběrných míst a celkově spravuje 4400 km plynárenské sítě. Dvě třetiny z celkové délky sítí byly vyměněny nebo položeny po roce 1989, více než polovina sítí je provedena z moderního nekorodujícího polyetylenu.

PEPSICO CZ, s.r.o.

Výrobce Pepsi expanduje, na trh chce uvést i nové značky snacků

Poslední tři roky společnost PEPSICO CZ, s.r.o., roste a posiluje na českém i slovenském trhu. Výrobce a distributor nealkoholických nápojů, jako je Pepsi nebo Mirinda, za svůj úspěch vděčí také změně své obchodní strategie. Firma se zaměřila na efektivitu výroby a snižování vstupních nákladů.

POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.

poclain hydraulics 17
Specialista na hydraulické pohony dynamicky roste

Poslední dva roky byly pro významného výrobce a prodejce hydraulických a hydrostatických pohonů ve znamení pozitivních změn. Firma otevřela novou halu a získala tak ke stávajícím výrobním prostorám dalších 2500 m2. Součástí nové haly je i sklad, který umožnil rychlejší vyřizování požadavků z výroby.

Mendelova univerzita v Brně

mendelova univ 17
Chceme utvářet širší společenský vývoj v ČR i v zahraničí

Ačkoli do poslucháren Mendelovy univerzity usedají studenti už téměř sto let, je dnes brněnská vysoká škola moderní vzdělávací institucí, která dokáže svým studentům nabídnout širokou paletu zajímavých oborů.

ZETOR TRACTORS, a.s.

Zetor Traktors
Legendární traktory oslavily sedmdesátku a jedou dál

Traktory značky ZETOR jsou živoucí legendou. Asi by nikdo nedokázal spočítat kolik hektarů polí od roku 1946, kdy poprvé vyjely z továrny, obhospodařily. Za dobu své existence společnost ZETOR TRACTORS, a.s., prodala 1,3 milionu kusů traktorů, které vyvážela do 136 zemí světa.

Povodí Vltavy, s.p.

povodi vltavy 17
Vodohospodáři musí být připraveni na velké sucho i povodně

Řeka Vltava je se svojí délkou téměř 431 kilometrů nejdelší českou řekou. Její povodí zahrnuje území o celkové rozloze přesahující 28-tisíc km². Na tomto území spravuje státní podnik Povodí Vltavy více než 23-tisíc kilometrů vodních toků a má právo hospodařit se 110 vodními nádržemi a devíti poldry, 20 plavebními komorami na Vltavské vodní cestě, 343 jezy a 19 malými vodními elektrárnami.

DURA Automotive CZ, k.s.

Dura automotive 17
Při výrobě dílů do automobilů sázejí v Blatné na automatizaci

Většina motoristů jen těžko identifikuje, odkud pocházejí některé důležité díly jejich automobilů a mnohé už vůbec nenapadne, že třeba některé části karoserií u vozidel značky Ford, Volkswagen, Audi nebo Porsche vznikají na výrobních linkách na jihu Čech.

Benteler Maschinenbau CZ, s.r.o.

Stroje pro sklářství i automotive jsou zhmotněním moderních technologií

Společnost Benteler Maschinenbau CZ, s.r.o., sice vznikla před 16 lety na zelené louce, ale navazuje na historii německého koncernu i dobrou tradici českého strojírenství. Liberecká firma vyrábí unikátní stroje pro sklářský i automobilový průmysl. Instalace jejích výrobků najdeme po celém světě. Od začátku se zaměřuje na inovace produktů, kterým věnuje náležitou péči.

GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.

GEMO Olomouc
Za úspěchem na trhu stojí jasná obchodní strategie a filozofie

Stavebnictví patří k nejturbulentnějším oborům českého průmyslu. Firem, které úspěšně proplouvají nástrahami trhu už víc než čtvrt století, proto není mnoho. Patří k nim ale společnost GEMO OLOMOUC, spol. s r.o., která byla založena v roce 1990 v metropoli střední Moravy v Olomouci.

ALPLA, spol. s r.o.

ALPLA 17
Výroba obalů se v Petrovicích za víc než 20 let téměř ztrojnásobila

Obal má u výrobků nejen ochrannou funkci, ale je důležitý i z informačního nebo marketingového hlediska. Navíc některé obaly mají často nezaměnitelný tvar. A jsou i takové, které každý den používáme, jsou nám až důvěrně známé, ale jejich výrobce zůstává skrytý.

Masarykův onkologický ústav

masarykuv onkol ustav 17
Onkologie stojí před novými výzvami

Žlutý kopec v Brně, kde sídlí Masarykův onkologický ústav (MOÚ), je symbolem naděje pro mnoho onkologických pacientů. V roce 2015 prošlo místními ambulancemi více než 160-tisíc lidí a hospitalizováno zde bylo 10-tisíc nemocných. Do ústavu jsou z celé České republiky posílány případy vzácných nádorů nebo komplikovaných onemocnění.

KOMA MODULAR, s.r.o.

Koma modular 17
Modulární systémy z Vizovic nacházejí uplatnění po celém světě

Školy, zázemí pro sportovní kluby i bytové domy. To vše a ještě mnohem víc lze velmi rychle a kvalitně postavit z prostorových modulů, které tvoří ocelový rám a stěny. Moduly vznikají na výrobní lince společnosti KOMA MODULAR ve Vizovicích. A odtud většina z nich putuje do západní a severní Evropy.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...