1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Fakultní nemocnice Brno

Fakultní nem Brno 17
Investuje do moderních přístrojů i výstavby nové porodnice

Moderní vybavení, týmy erudovaných odborníků, komplexní diagnosticko-léčebné zázemí a úzká vědecko-výzkumná spolupráce s Masarykovou univerzitou řadí Fakultní nemocnici v Brně na jedno z předních míst českého zdravotnictví. Nemocnice poskytuje pacientům specializovanou a superspecializovanou péči ve všech oborech medicíny v souladu s dostupnými poznatky současné lékařské vědy.

Doosan Bobcat Manufacturing, s.r.o.

Doosan Bobcat 17
Výrobce proslulých bagrů a nakladačů navyšuje výrobu

Nakladače a bagry značky Bobcat jsou dnes už legendami. Společnost byla před více než 50 lety založena v USA a postupem času se stala hlavním hráčem na trhu ve výrobě těchto kompaktních strojů, takže téměř každý druhý nakladač dnes nese logo Bobcat.

TAJMAC-ZPS, a.s.

tajmac
Dostatek kvalifikovaných pracovníků je podmínkou pro další rozvoj firmy

Podle prvních odhadů budou ekonomické ukazatele akciové společnosti TAJMAC-ZPS ze Zlína, která se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem vícevřetenových automatů, obráběcích center a dlouhotočných automatů mírně slabší, než v rekordním roce 2015.

Toray Textiles Central Europe, s.r.o.

Toray 17
Produkcia airbagovej tkaniny výrazne zvyšuje obrat

Spoločnosť Toray Textiles Central Europe, s.r.o., vznikla v roku 1997 výstavbou výrobného závodu na zelenej lúke v Prostějove. S výrobou 100-% polyesterovej podšívky začala v roku 1999 a prvé výrobky opustili prostějovský závod v júli toho istého roku. Postupom času spoločnosť spustila výrobu aj ďalších produktov.

TS Plzeň, a.s.

TS Plzen 17
Firmu koupil čínský investor, má přinést nové obchodní příležitosti

Strojírenská firma TS Plzeň, a.s., už přes 150 let vyrábí zařízení pro těžký průmysl. Kovací, vytlačovací nebo vulkanizační lisy a válcovny z plzeňského podniku pracují v továrnách po celém světě. Loni změnila společnost, která je součástí strojírenského podniku ŽĎAS, a.s., vlastníka.

MINERVA BOSKOVICE, a.s.

Minerva 16
Výrobce šicích strojů zvyšuje produktivitu práce

Minerva je nejen římská bohyně moudrosti a řemesel, ale především už 135 let po celém světě známá značka šicích strojů. Dnes se stejnojmenná firma z Boskovic na Brněnsku řadí ke světové špičce a 98 % produkce exportuje.

M - SILNICE, a.s.

M Silnice 16
Do staveb silnic vkládá tradici, profesionalitu a kvalitu

Stavby dálnic, silnic nebo mostů má pod patronátem akciová společnost M - SILNICE, která se v této oblasti opírá o více než šedesátileté zkušenosti. Firma s ryze českým kapitálem je součástí koncernu MEDIS.

Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Metadlyne 16
Unikátní technologie objemového tváření

Jen málo vozidel se obejde bez přesných obrobků od společnosti Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., která působí ve strojírenském průmyslu a své výrobky dodává předním automobilkám. Firma při výrobě využívá unikátní technologii objemového tváření, kterou nenajdeme v žádném jiném závodě v České republice.

BONAVITA, spol. s r.o.

Bonavita 16
Vyrábí cereálie pro dobrý život

Cereálie Corn flakes, Dobré z ovsa, Jeníkův lup, Müsli, Dobrá kaše, Křehké plátky nebo Křehké rohlíčky. To jsou jen některé potraviny z širokého sortimentu přední české potravinářské společnosti BONAVITA. Firma se už od roku 1991 zaměřuje na výrobu a prodej produktů racionální výživy, které svým složením lidem pomáhají dodržovat zásady zdravé životosprávy.

Farmet, a.s.

Farmet 16
České zemědělské stroje obhospodařují pole po celé Evropě

Strojírenská společnost Farmet, a.s., začínala ve skromných prostorách. Během uplynulých 24 let ale prošla dynamickým rozvojem. Dnes dodává zemědělskou techniku českým i zahraničním zemědělcům, plánuje rozšiřování pracovních míst, expanzi na další zahraniční trhy a navýšení obratu.

Pars nova, a.s.

Pars Nova 16
Spojení se značkou Škoda přineslo nové zakázky a investice

Šumperská společnost Pars nova, a.s., je tradiční česká firma, která si vybudovala silné postavení na domácím trhu v oblasti výroby, modernizací a oprav kolejových vozidel. Od roku 2008 je součástí skupiny Škoda Transportation a loni začala ke své prezentaci používat světově proslulou značku okřídleného šípu.

Raben Logistics Czech, s.r.o.

Raben 16
Raben Group se v Česku daří, roste o 10 % ročně

Logistika se za poslední roky proměnila. Zkracuje se doba doručování zásilek a běžná přeprava je obohacována o další specifické služby – například montáže nebo stěhování. Česká republika a Slovensko jsou svojí polohou pro dopravu v Evropě klíčové, a tak není divu, že se zde logistickým firmám daří.

Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i.

Ustav molekul genetiky AVCR 15
Vo fenogenomike chceme byť najlepší

Uplynulý rok sa v Ústave molekulárnej genetiky niesol v znamení sťahovania sa do nových priestorov v rámci projektu BIOCEV. Približne pätina zamestnancov sa presťahovala do obce Vestec neďaleko Prahy.

TVD-Technická výroba, a.s.

TVD Technicka vyroba 16
Specialista na rozvaděčové skříně rozšiřuje výrobu o kovový nábytek

Výrobní areál akciové společnosti TVD-Technická výroba v Rokytnici a v Křekově se dnes rozpíná na ploše více než 20-tisíc m2. Každý den sem přijde do práce kolem 500 lidí, kteří zajišťují výrobu rozvaděčových skříní, výlisků z plastových hmot nebo opracovávají plechy na CNC strojích.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...