1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

České dráhy, a.s.

Ceske drahy 16
Prioritně řešíme zajištění financí na další rozvoj

Ambicí současného managementu Českých drah (ČD) je finančně společnost stabilizovat, motivovat zákazníky k rychlému návratu do vlaků a díky synergiím v rámci skupiny být ještě efektivnější.

ALSTOM Czech Republic a.s.

ALSTOM CR 22
Jsme připraveni (nejen) na vodíkovou budoucnost

S řadou plánů, které se týkají prodejů výrobků, výrobního závodu v České Lípě či prezentací nových technologií, vstoupila do letošního roku společnost ALSTOM Czech Republic.

ZVVZ-Enven Engineering, a.s.

ZVVZ Enven engineering
Naší prioritou je vyvíjet nová řešení pro budoucnost

„Dál pracujeme hlavně na tom, abychom s našimi výrobky a službami dokázali zákazníky zaujmout,“ otevírá náš rozhovor Bohumila Chrappová, místopředsedkyně představenstva a výkonná ředitelka společnosti ZVVZ-Enven Engineering, která je již od roku 2006 součástí tradiční strojírenské skupiny ZVVZ GROUP z Milevska.

ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje, a.s.

Udrzba silnic dalnic Kralovehradeckeho kraje 22
Jsme aktivní i při zavádění nových technologií

Silničním hospodářstvím na silnicích II. a III. třídy, které jsou v majetku Královéhradeckého kraje, se od roku 2007 zabývá společnost ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje. Svůj současný název používá od roku 2017, kdy se symbolicky i prakticky odlišila od příspěvkové organizace Správa silnic Královéhradeckého kraje, se kterou byla trvale zaměňována.

BLOCK a.s.

Block 21
V Ruské federaci končíme, otevírá se nám africký trh

Vyrábí a dodává investiční celky, zařízení a moderní technologie pro zdravotnictví. Svá řešení dodává z České republiky do celého světa. Před pár lety společnost BLOCK a.s., investovala na Ukrajině, kde rozvoj dalšího podnikání zkomplikovala ruská invaze. Trh v Ruské federaci byl pro ni zásadní, ale odchází z něho.

TOS VARNSDORF a.s.

TOS Varnsdorf 16
Posilujeme oblast servisu a vylepšujeme dálkovou diagnostiku

Přednímu strojírenskému podniku se daří na českém i zahraničním trhu. Zakázek má tolik, že již plní tržby na příští rok. TOS VARNSDORF a.s., se dlouhodobě zaměřuje na automatizaci, digitalizaci a robotizaci. V této oblasti chystá další investice a posiluje i svoji konkurenceschopnost v oblasti servisu a dálkové diagnostiky. „Zákazník musí mít okamžitě k dispozici náhradní díly a rychle reagující servisní tým,“ říká v rozhovoru obchodní ředitel Miloš Holakovský.

Nemocnice České Budějovice, a.s.

Nemocnice Ceske Budejovice 21
Rekordně investujeme do zaměstnanců, areálu i do nákupu nových přístrojů

Českobudějovická nemocnice se řadí mezi špičková pracoviště. Už několik let za sebou tu nakupují nové přístroje a modernizují zázemí. Investice neustaly ani v době covidu, kdy zdravotníci měli plné ruce práce s ošetřováním pacientů a neustanou ani nyní, kdy se všichni vyrovnáváme se zdražováním vstupů. „Loni jsme proinvestovali rekordní částku a pokračujeme i letos, abychom dokončili rekonstrukci horního areálu nemocnice,“ říká v rozhovoru generální ředitel MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D.

WANZL spol. s r.o.

Wanzl 19
Příležitosti? Pro nás jsou to fulfillment centra i retail

Dceřinka nadnárodního koncernu WANZL působí v České republice od roku 1991 a své výrobky dodává do různých průmyslových segmentů. Ve svém hněvotínském závodě, pražských pobočkách a ve slovenské Seredi zaměstnává kolem 500 lidí.

OLMA, a.s.

Olma 18
Dál budeme nabízet nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu

„Stále jsme jedničkou v produkci čerstvého mléka a stále zákazníkům poskytujeme nejvyšší kvalitu regionálního mléka se značkou QCZ,“ říká na úvod našeho rozhovoru Martin Krystián, generální ředitel a místopředseda představenstva společnosti OLMA.

Preciosa Ornela, a.s.

Preciosa 2 14
Chystáme investice do efektivnějších a úspornějších technologií

„Máme dostatek zakázek a snažíme se uspokojit poptávku všech našich zákazníků,“ říká na úvod rozhovoru Miroslav Šebesta, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Preciosa Ornela, která je součástí sklářské skupiny Preciosa Group.

Kivnon Czech Republic & Kivnon Slovakia

Kivnon22
Globální hráč na poli AGV/AMR se představuje

Nejenom výrobní společnosti z oblasti automotive, ale také obecného strojírenství, farmaceutického či potravinářského průmyslu se v rámci udržitelnosti a konkurenceschopnosti snaží co nejvíce automatizovat své interní logistické procesy.

Devro s.r.o.

Devro 18
Hledáme každou volnou hodinu navíc

Dva závody společnosti Devro s.r.o., které jsou v Jilemnici a ve Slavkově, vyrábí kolagenní střívka pro uzeniny. Poptávka po nich je veliká, a tak firma rozšiřuje své výrobní kapacity, investuje do automatizace a hledá nové spolupracovníky. „Kapacity pro letošní rok máme naplněné, vyrábíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a dá se říci, že hledáme každou volnou hodinu navíc,“ říká v rozhovoru jednatel Michal Růžek.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...