1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Česká zbrojovka dodá armádě 2291 neprůstřelných vest za 68 mil.Kč

ceska zbrojovka logo
Praha - Česká zbrojovka Uherský Brod podepsala s ministerstvem obrany smlouvu na dodávku 2291 neprůstřelných vest pro českou armádu za 68 milionů korun. Firma zvítězila ve výběrovém řízení, které ministerstvo vypsalo loni v červnu.

Česká firma Excalibur Army dodá Iráku stovku tanků a obrněnců

excalibur army logo
Praha - Česká firma Excalibur Army dodá irácké armádě stovku renovovaných tanků a obrněných vozidel. Celkově jde o kontrakt v hodnotě stovek milionů korun, uvedl dnes server Aktuálně.cz.

Zbrojovka Harris koupí konkurenční Exelis za 4,4 miliardy USD

naboje
New York - Dodavatel zbrojní techniky Harris koupí za 4,4 miliardy dolarů (107,5 miliardy Kč) konkurenční firmu Exelis.

Zisk amerického výrobce letadel Boeing stoupl téměř o pětinu

boeing logo2
Chicago/New York - Americký výrobce letadel Boeing díky stoupající poptávce zvýšil ve čtvrtém čtvrtletí čistý zisk téměř o pětinu na 1,5 miliardy dolarů (zhruba 42 miliard Kč).

Laboratořím Pfizer klesl zisk o 52 procent, překonal však odhady

pfizer logo
New York - Největšímu americkému výrobci léků Pfizer ve čtvrtém čtvrtletí klesl zisk o více než polovinu na 1,23 miliardy dolarů (30,3 miliardy Kč). Oznámila to firma.

Airbus loni dodal rekordní počet letadel, zaostal ale za Boeingem

airbus logo1
Paříž - Evropský výrobce letadel Airbus loni v počtu nových objednávek překonal amerického konkurenta Boeing. V dodávkách ale za Boeingem již třetí rok za sebou zaostal, přestože dodávky Airbusu byly v loňském roce rekordní.

Neprůstřelné vesty armádě dodá Česká zbrojovka za 68 milionů

ceska zbrojovka logo
Praha - Skoro 2300 neprůstřelných vest pro českou armádu dodá uherskobrodská Česká zbrojovka. Vyhrála v tendru. Vojáci mají vesty dostat nejpozději do konce letošního listopadu.

Boeing loni dodal zákazníkům rekordních 723 letadel

boeing logo2
Seattle - Americký výrobce letadel Boeing loni dodal zákazníkům 723 letadel, a stanovil tím nový roční rekord pro celý letecký průmysl.

Airbus loni údajně znovu dodal rekordní počet letadel

airbus logo1
Paříž - Evropský výrobce letadel Airbus loni údajně dodal zákazníkům další rok po sobě rekordní počet letadel a v nových zakázkách by měl být rok 2014 "jedním z nejlepších v historii". Agentuře Reuters to řekl zdroj z firmy.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...