1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Evektor úspěšně absolvoval audit čínského úřadu pro civilní letectví

evektor logo
Evektor úspěšně absolvoval audit čínského úřadu pro civilní letectví (CAAC) ve svém výrobním závodě v Kunovicích. Audit CAAC byl zaměřen na zabezpečení a kontrolu jakosti vyráběných lehkých sportovních letadel.

Evektor-Aerotechnik eviduje rostoucí počet objednávek a dále investuje do své budoucnostiI

evektor logo
Společnost Evektor-Aerotechnik, a.s. se sídlem v Kunovicích, přední výrobce moderních ultralehkých a lehkých sportovních letadel, bude nadále investovat do zefektivnění provozu společnosti a do vývoje nových produktů.

Francouzské Mistraly prý nejspíš koupí Egypt

Warship1
Paříž  - Dvě moderní francouzské vojenské lodě Mistral, které mělo původně získat Rusko, koupí nejspíš Egypt. 

Armáda plánuje nákup nových pandurů za 1,27 miliardy korun

obrneny transporter pandur
Praha - Armáda plánuje nákup 20 nových obrněnců Pandur za 1,274 miliardy korun včetně DPH. Novinářům to řekl ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Informace o zakázce obdržela vláda.

Boeing zlepšil odhad poptávky po letadlech v Číně

boeing logo2
Peking - Americká strojírenská společnost Boeing dnes zlepšila odhad poptávky po letadlech v Číně, a to navzdory zpomalování růstu čínské ekonomiky a propadu na čínských akciových trzích.

Libye žádá arabské státy o zbraně na boj s Islámským státem

soldier gun army
Tobrúk - Mezinárodně uznaná libyjská vláda požádala spřátelené arabské země, aby jí poskytly zbraně na boj s rostoucím vlivem místní odnože radikální organizace Islámský stát (IS).

Smlouva o dodávce ruských raket Teheránu bude prý do dvou týdnů

s 300
Moskva/Teherán - Írán se chystá s Ruskem uzavřít příští týden nový kontrakt na dodávku modernizovaných ruských protiletadlových raket S-300.

Armáda plánuje nakoupit další Pandury, zakázku projedná vláda

obrneny transporter pandur
Praha - Armáda plánuje pořídit si dalších 20 nových obrněných vozidel Pandur. Zakázku na jejich nákup ve čtvrtek projedná vláda. Podrobnosti k zakázce chce ministerstvo obrany zveřejnit ve čtvrtek, sdělil ČTK Vladimír Lukovský z tiskového oddělení ministerstva.

Aerolinky IndiGo potvrdily rekordní zakázku na 250 airbusů

Airbus a320
Paříž - Indická letecká společnost IndiGo koupí od evropské strojírenské firmy Airbus 250 letadel A320neo v katalogové hodnotě 26,55 miliardy dolarů (téměř 650 miliard Kč).

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...