1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Státní podnik Řízení letového provozu České republiky podepsal kontrakt na výcvik řídících letového provozu se společností Avinor

atr plane
Státní podnik Řízení letového provozu České republiky zvítězil  v tendru norského provozovatele civilních letišť společnosti Avinor a po dobu následujících tří let bude prostřednictvím svého výcvikového centra CANI zajišťovat pro norské řídící letového provozu vstupní výcvik.

Upgrade CZ 527

ceska zbrojovka logo
Jedna z nejdokonalejších lehkých kulovnic všech dob, legendární „minimauserovka“ CZ 527, má za sebou dlouhou historii, jejíž kořeny lze vysledovat až do roku 1948. Těžko hledat lepší důkaz mimořádných kvalit tohoto modelu.

Evektor dodal zadní část trupu na montážní linku letounu L-39NG

evektor logo
Společnost Evektor-Aerotechnik dodala zadní část trupu s kýlem nového cvičného bojového letounu L-39NG na montážní linku v Aero Vodochody Aerospace.

Servisní smlouva na opravy tanků

VOP cz logo
Šenov u Nového Jičína - V závěru loňského roku podepsali zástupci státního podniku VOP CZ a Ministerstva obrany České republiky rámcovou dohodu na opravy a udržování provozuschopnosti tanků T-72M4 CZ.

Sériová výroba L 410 NG byla zahájena

aircraft industries let logo
Sériová výroba inovovaného letounu L 410 NG (New Generation) byla zahájena na základě vydání typového certifikátu Evropskou agenturou pro bezpečnost letectví (EASA) společnosti Aircraft Industries, a.s.

Evektor jmenoval Gerda Berchtolda novým generálním ředitelem

evektor logo
S potěšením oznamujeme jmenování Dr. Gerda Berchtolda novým generálním ředitelem skupiny Evektor.

Spolupráce s firmou NIMR

VOP cz logo
NIMR Automobil chce ze Spojených arabských emirátů proniknout do Evropy. V příštích měsících se má dohodnout na spolupráci s českým státním podnikem VOP CZ.

Letouny L-159 zahájily provoz ve Spojených státech

aero vodochody logo
Americký partner Aera Vodochody, společnost Draken International sídlící v Lakelandu na Floridě, zahájila letový provoz své flotily letounů typu L-159E ALCA.

Evektor SportStar je využíván jako pozorovací letoun ve vědeckém projektu

evektor logo
Vynikající letové vlastnosti, nízké provozní náklady, vysoká nosnost a téměř 360° výhled z kabiny dělají ze SportStaru ideální letoun pro pozorovací mise.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...