1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Šéf jaderné skupiny Areva odstoupí ze zdravotních důvodů

Areva logo
Paříž - Výkonný ředitel a předseda představenstva francouzské jaderné skupiny Areva Luc Oursel se rozhodl odstoupit ze zdravotních důvodů.

Novým šéfem Peugeotu a Citroënu v Česku je Olivier Parry

Peugeot citroen logo1
Praha - Novým generálním ředitelem tuzemského zastoupení značek Peugeot, Citroën a DS se stal Olivier Parry (38), který měl dosud na českém trhu na starosti Citroën a DS. V čele Peugeotu vystřídal Nicolase Perrina.

Řediteli elektráren Temelín a Dukovany budou Zronek a Štěpanovský

nuklearna elektraren
Temelín - Novým ředitelem Jaderné elektrárny Temelín bude od 1. ledna 2015 Bohdan Zronek. Ve funkci nahradí Miloše Štěpanovského, který od stejného data povede Jadernou elektrárnu Dukovany.

Novým ředitelem Aston Martin bude Andy Palmer z Nissanu

Andy Palmer
Londýn - Britský výrobce luxusních vozů Aston Martin vybral nového generálního ředitele. Stane se jím Andy Palmer (51), který nyní působí v japonské automobilce Nissan.

Dodavatele plynu SPP CZ povede nově Ivánek

spp logo2
Brno - Novým předsedou představenstva dodavatele plynu SPP CZ se od pondělí stal Petr Ivánek, který ve funkci nahradil Petra Švece. Firma to uvedla v tiskové zprávě.

Nový generální řiditel v Maďarsku

Kuehne Nagel El  Elemer Lanyi Marton
Paty, Maďarsko – Márton Lányi (37), který pracoval ve společnosti Kuehne + Nagel na různých pozicích již od roku 2006, převzal od 1. června 2014 odpovědnost za řízení maďarské pobočky Kuehne + Nagel.

Novým šéfem Iveka bude Jiří Vaněk, Pachovský odchází do důchodu

iveco logo
Vysoké Mýto - Novým generálním ředitelem společnosti Iveco Czech Republic je Jiří Vaněk (49 let). Nahradí Pavla Pachovského, který se po 17 letech ve firmě rozhodl odejít do důchodu. Společnost to oznámila v tiskové zprávě.

Kolínská automobilka TPCA má nového viceprezidenta Javiera Varelu

TPCA logo
Kolín - Kolínská automobilka TPCA má od 1. července nového výkonného viceprezidenta. Stal se jím Španěl Javier Varela (49), který nahradil Francouze Patrice Le Guyadera, jenž v TPCA působil tři roky.

Prezidentem zastoupení Hyundai v ČR bude Byung Kwon Sir

Hyundai Logo
Praha - Novým prezidentem společnosti Hyundai Motor Czech se od příštího týdne stane Byung Kwon Sir, který dosud působil v managementu společnosti Hyundai Motor Company v Soulu. Dovozce to uvedl v tiskové zprávě.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...