1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Maciej Opas bude výrobním a technickým ředitelem České rafinérské

ceska rafinerska logo
Praha - Představenstvo České rafinérské dnes jmenovalo Macieje Opase (46) novým výrobním a technickým ředitelem společnosti. Firma to oznámila ČTK v tiskové zprávě. Opas nahradil ve funkci Lukasze Piotrowskyho.

Aleš Damm novým generálním ředitelem společnosti Cofely

cofely logo
Aleš Damm (48) se stal generálním ředitelem společnosti Cofely v České republice, dceřiné firmy francouzského energetického koncernu GDF SUEZ.

Dopravní stavby v Hochtief CZ mají nového obchodního ředitele

hochtief1
Praha - Divize Dopravní stavby ve společnosti Hochtief CZ má nového obchodního ředitele. Od 12. května se jím stal Zdeněk Soukup (52), informoval mluvčí společnosti Michal Talián.

Novým generálním ředitelem Kia Motors Czech je Vlastimil Čepička

KIA-logo big
Praha - Novým generálním ředitelem společnosti Kia Motors Czech, která je výhradním dovozcem vozů Kia do ČR, se stal Vlastimil Čepička (43). Od založení firmy v roce 1994 je v pořadí jejím třetím generálním ředitelem.

Nošovická automobilka Hyundai bude mít nového prezidenta

Hyundai Logo
Nošovice - Novým prezidentem společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) se od 1. května stane Tong U-čche, který nyní zastává pozici viceprezidenta HMMC zodpovědného za nákup a vývoj dílů.

Finančním ředitelem EP Energy je od května Filip Bělák

EPH logo
Praha - Finančním ředitelem společnosti EP Energy, která spadá pod Energetický a průmyslový holding (EPH), je od května Filip Bělák (35).

Novým ředitelem výroby kopřivnické Tatry bude Jan Rulec

tatra logo
Kopřivnice - Novým ředitelem výroby společnosti Tatra Trucks, které patří kopřivnická automobilka Tatra, bude od 22. dubna osmapadesátiletý Jan Rulec.

Pražská plynárenská má nové vedení, ředitelem Zmátlík

petr-zmatlik
Praha - Představenstvo Pražské plynárenské (PP) na pozici generálního ředitele jmenovalo odborníka na energetiku Petra Zmátlíka, který působil ve firmě PricewaterhouseCoopers.

Novým předsedou představenstva Moravia Steel je Petr Popelář

moravia steel logo1
Třinec - Novým předsedou představenstva společnosti Moravia Steel (MS), které patří největší tuzemský výrobce oceli Třinecké železárny (TŽ), je ode dneška třiačtyřicetiletý Petr Popelář.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...