1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Hyundai a Kia po problémech jmenovaly nového šéfa pro výzkum

kia-hyundai-logo
Soul - Jihokorejská automobilka Hyundai Motor Company a její sesterská firma Kia Motors jmenovaly nového šéfa společné divize výzkumu a vývoje.

Předsedou představenstva RWE Energie byl zvolen Tomáš Varcop

RWE logo
Praha - Novým předsedou představenstva společnosti RWE Energie byl zvolen Tomáš Varcop (48). Ve vedení firmy střídá Romana Budinského, který ji řídil od jejího vzniku v červnu 2009. ČTK to sdělil mluvčí skupiny RWE Martin Chalupský.

Novou šéfkou americké automobilky GM se stane Mary Barraová

Mary Barra
Detroit - Výkonnou šéfkou největší americké automobilky General Motors (GM) se stane příští měsíc Mary Barraová (51), a bude tak ve firmě první ženou v této funkci.

Koranda se stal členem představenstva Hochtief CZ

hochtief1
Praha - Stavební společnost Hochtief CZ má nového člena představenstva. Dozorčí rada jím k 1. prosinci jmenovala Tomáše Korandu (45), který se zároveň stal výkonným ředitelem firmy.

Prezidentem Sdružení autoprůmyslu bude další dva roky opět Jahn

martin jahn
Praha - Prezidentem Sdružení automobilového průmyslu bude další dva roky opět exministr Martin Jahn. Rozhodla o tom valná hromada. Jahn působí v dozorčí radě Škody Auto a jako ředitel pro firemní flotily automobilky Volkswagen.

Novým šéfem prodeje Škody Auto v ČR bude Luboš Vlček

Skoda logo2
M. Boleslav - Novým šéfem prodeje Škody Auto v České republice bude od ledna příštího roku Luboš Vlček, který nahradí Petra Pečenku.

Prezidentem evropského sdružení výrobců aut se stal šéf PSA

Philippe-Varin
Brusel - Novým prezidentem Evropského sdružení výrobců automobilů (ACEA) se stal odcházející generální ředitel francouzské automobilky PSA Peugeot Citroën Philippe Varin.

Firmu OKD povede od 1. ledna výkonný ředitel Američan Dale Ekmark

okd mine logo
Ostrava - Těžební společnost OKD povede od 1. ledna 2014 výkonný ředitel, kterým byl jmenován Američan Dale Ekmark. Dosavadní generální ředitel Ján Fabián se dohodl na odchodu z čela firmy. ČTK o tom informoval mluvčí OKD Marek Síbrt.

Novým generálním ředitelem Net4Gas byl jmenován Andreas Rau

andreas rau
Praha - Dozorčí rada českého provozovatele plynovodů Net4Gas jmenovala s účinností od 1. prosince Andrease Raua (45) novým generálním ředitelem. Jeho hlavním úkolem bude pokračování v rozvoji české přepravní soustavy.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...