1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

BOHEMIA SEKT a Plzeňský kraj pokračují ve spolupráci

Bohemia sekt logoStarý Plzenec – BOHEMIA SEKT ze Starého Plzence pokračuje již pátnáctým rokem ve spolupráci s Plzeňským krajem. Novou deklaraci slavnostně stvrdili ředitel společnosti Ondřej Beránek a hejtman kraje Josef Bernard 14. února.

Spolupráce mezi tradičním výrobcem nejznámějších českých sektů a moravských vín a Plzeňským krajem trvá od roku 2005 a týká se především oblasti cestovního ruchu, marketingu, propagace a kulturních i společenských akcí. Šumivá vína ze Starého Plzence tak budou nadále podávána například při významných společenských i kulturních akcích Plzeňského kraje, propagována na veletrzích turismu nebo poslouží jako pozornost pro zahraniční delegace navštěvující kraj.

„Jsme velice rádi, že opět došlo k prodloužení spolupráce s tak významnou společností, jakou je právě BOHEMIA SEKT. Jde o výraznou společnost, která reprezentuje Plzeňský kraj nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí a přispívá tak k podpoře dobrého jména kraje,“ uvedl hejtman Josef Bernard.

Dlouhodobé spolupráce s Plzeňským krajem si vážíme. Její pokračování nám umožňuje dál přispívat k rozvoji regionu, k vzájemné propagaci i ke zvyšování atraktivity kraje pro turisty. Sekty tu navíc vyrábíme déle než 75 let, takže je tu doma již několik generací našich zaměstannců, včetně vedení společnosti,“ říká Ondřej Beránek, ředitel BOHEMIA SEKTU.

Tuzemská jednička ve výrobě sektů patří mimo jiné k lákavým turistickým cílům Plzeňského kraje. Každoročně absolvuje prohlídkovou trasu odhalující výrobu nejznámějších českých bublinek okolo 10 tisíc návštěvníků. V dubnu navíc společnost otevře zmodernizované BOHEMIA SEKT CENTRUM, kam se vrátí pravidelné výstavy a konference i workshopy pro odbornou veřejnost. Tisíce návštěvníků každoročně zavítají do areálu společnosti také na Den BOHEMIA SEKTU za účasti známých umělců a kapel. Letos se uskuteční 6. června.

06.04.2020

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...