1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Celkové prodeje společnosti BOHEMIA SEKT se v roce 2020 meziročně mírně zvýšily

Bohemia sekt logo
Starý Plzenec - BOHEMIA SEKT prodal v loňském roce bezmála 30 milionu lahví sektů, perlivých vín, šumivých nápojů a tichých vín. To představuje meziroční nárůst o 2 %. Dařilo se kategorii sektů, v níž maloobchodní prodeje vyrovnaly propady, které způsobily zavřené gastronomické provozy.

Prémiový sekt Louis Girardot se stal vítězem Salonu vín 2021 v kategorii sektů

Bohemia sekt logo
Starý Plzenec - Vítězem kategorie šumivých vín naší nejvyšší a největší domácí soutěže Salonu vín – národní soutěže vín ČR 2021 se stal Louis Girardot 2015 z produkce společnosti BOHEMIA SEKT.

BOHEMIA SEKT uleví životnímu prostředí. V Mikulově postavil novou čističku vod

Bohemia sekt logo
Starý Plzenec - Vinařství Víno Mikulov, které patří do skupiny BOHEMIA SEKT, uvedlo do provozu vlastní čistírnu odpadních vod. Celková investice včetně stavebních prací dosáhla 28 milionů korun.

Nová plechovková linka v Pivovaru Radegast už stočila 100 tisíc hektolitrů piva

beer2
Nošovice – Pivovar Radegast otevřel letos v únoru ve svém areálu novou plechovkovou stáčecí linku, jednu z nejmodernějších v Evropě, a po necelých třech měsících hlásí 100 tisíc stočených hektolitrů piva.

BOHEMIA SEKT a Plzeňský kraj pokračují ve spolupráci

Bohemia sekt logo
Starý Plzenec – BOHEMIA SEKT ze Starého Plzence pokračuje již pátnáctým rokem ve spolupráci s Plzeňským krajem. Novou deklaraci slavnostně stvrdili ředitel společnosti Ondřej Beránek a hejtman kraje Josef Bernard 14. února.

Budějovický Budvar slavnostně otevřel nové logistické centrum

Budweiser Budvar
České Budějovice - 5. října 2018 bylo slavnostně otevřeno nové logistické centrum Budějovického Budvaru na Kněžskodvorské ulici v Českých Budějovicích.

Společnost BOHEMIA SEKT prodala v roce 2017 nejvíce sektů a šumivých nápojů ve své historii

Bohemia sekt logo
Starý Plzenec – V roce 2017 prodala společnost BOHEMIA SEKT na českém trhu více než 16 milionů lahví sektů a šumivých nápojů, meziročně se jedná o 6% nárůst.

Humpolecký pivovar Bernard zvýší o třetinu kapacitu svých sklepů

beer2
Humpolec - Humpolecký Rodinný pivovar Bernard rozšiřuje kvůli rostoucímu výstavu sklepy. Do dokončovaného ležáckého sklepa v těchto dnech montéři instalují 24 tanků, tedy mohutných nerezových nádrží na zrání piva.

Karlovarská Becherovka dokončila sestěhování svých provozů

becherovka bottles
Karlovy Vary - Společnost Jan Becher - Karlovarská Becherovka (JBKB) dnes otevřela nový moderní expediční sklad v Karlových Varech - Bohaticích.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...