1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Ziskové ČD Cargo aktivně působí na evropském dopravním trhu


CD cargo logo
Společnost ČD Cargo, a. s., největší dceřiná společnost Českých drah, a.s., která se zabývá nákladní železniční dopravou,

Veolia Energie ČR zahájila topnou sezónu

veolia logo
Teplárny a kotelny společnosti Veolia Energie ČR postupně zahajují dodávky tepla podle místních klimatických podmínek. Topí se už například ve Frýdku-Místku, Přerově, Olomouci, Kolíně, Mariánských Lázních a v Praze.

ZVVZ vyčistí vzduch ve Varšavě

zvvz logo
Strojírenský holding ZVVZ GROUP z Milevska za více než 250 milionů korun zbaví tuhých emisí uhelnou teplárnu Siekierki na předměstí Varšavy.

ČD zůstanou hlavním železničním dopravcem ve Středočeském kraji

ceske drahy logo
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová společně s místopředsedou představenstva Českých drah Radkem Dvořákem

Úspěšně jsme uvedli do provozu záložní dispečink pražské distribuční plynovodní soustavy

gas pipeline1
Pražská plynárenská Distribuce dokončila a zprovoznila záložní dispečink plynovodní distribuční soustavy a v uplynulých dnech ho podrobila funkčnímu zátěžovému testu.

Skanska posiluje svoji pozici ve středoevropském regionu, zakládá Skanska Central Europe

Skanska logo
Skanska spojuje svoji polskou, českou a slovenskou stavební část do nové obchodní jednotky, která ponese název Skanska Central Europe.

EUROVIA CS postaví část obchvatu Jesenice u Prahy

EUROVIA logo
Výstavbu přeložky silnice II/101 Jesenice – obchvat – I. etapa zahájí společnost EUROVIA CS v pondělí 5. srpna. Práce provede do října 2020. Investorem prací je Krajská správa a údržba komunikací Středočeského kraje.

Obsazenost parků je vysoká, na volné prostory jsou firmy ochotné si počkat

Indrustrial hall in progres
Praha - Na kvalitní skladové nebo výrobní prostory se vyplatí počkat. Dnes to ani jinak nejde, poptávka firem je vysoká a obsazenost P3 parků dosáhla v září téměř 100 %.

S-Power Energies expanduje na Slovensko

bohemia energy logo
Praha – Společnost S-Power Energies, která na českém trhu dlouhodobě dominuje v instalacích střešních solárních elektráren pro rodinné domy, nově expanduje na slovenský trh.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...