1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

CZ LOKO získalo objednávku na 3 drezíny MUV 75

cz loko lokomotiva
Společnost CZ LOKO patří mezi nejvýznamnějším výrobce motorových lokomotiv v Evropě. Kromě toho se zaměřuje na vývoj a výrobu speciálních hnacích vozidel určených pro údržbu a diagnostiku železničních sítě. Stěžejní produkt v tomto segmentu tvoří motorový univerzální vozík MUV75.

PST CLC v září otevře filiálku v Rotterdamu


PST CLC 20
Společnost PST CLC v září letošního roku otevře novou filiálku v Rotterdamu. Toto strategické rozhodnutí právě schválila mateřská Mitsui-Soko Group. Firma aktuálně hledá zaměstnance přímo v Rotterdamu.

Ve Veselí nad Moravou postvíme další dva polyfunkční domy

steel construction
Zvítězili jsme ve veřejné zakázce na výstavbu dvou dalších objektů Rezidence Nová tržnice ve Veselí nad Moravou.

ABB kupuje divizi nízkonapěťových motorů NEMA společnosti Siemens

ABB Building
Společnost ABB oznámila, že podepsala dohodu o koupi divize nízkonapěťových motorů NEMA společnosti Siemens.

innogy kupuje slovenského výrobce kogenerací TTS Martin

Innogy rwe
Energetická skupina innogy dokončila akvizici slovenského výrobce kogeneračních jednotek a záložních zdrojů elektřiny TTS Martin. Firmu ovládá prostřednictvím společnosti Energo TTS, ve které má 80% podíl.

Dukovany už letos vyrobily 9 TWh elektřiny, tropické teploty provoz elektrárny prakticky neovlivňují

CEZ logo
Bezemisní elektřinu, která odpovídá půlroční spotřebě všech českých domácností, vyrobila od začátku roku Jaderná elektrárna Dukovany. V porovnání s loňským rokem zvládly Dukovany vyrobit 9 TWh elektřiny o 6 hodin dříve.

ČD Cargo objednává nové lokomotivy

CD cargo logo
Největší český železniční nákladní dopravce ČD Cargo a společnost Siemens Mobility Česká republika podepsaly v polovině července smlouvu na nákup deseti interoperabilních vícesystémových elektrických lokomotiv Siemens Vectron MS (varianta A54),

Nošovickému Mobisu vzrostly tržby na 36 miliard korun, dodává pro Hyundai

mobis logo
Nošovice - Společnosti Mobis Automotive Czech, která v Nošovicích na Frýdecko-Místecku dodává moduly automobilce Hyundai, stouply v roce 2021 tržby z prodeje výrobků a služeb o 2,6 miliardy na 36 miliard korun. Nárůst představoval 7,7 procenta.

Výrobce tepelných čerpadel PZP Heating hlásí extrémní nárůst poptávek

growth chart 3
Hradec Králové - Přední český výrobce tepelných čerpadel společnost PZP Heating z Rychnovska zaznamenal v souvislosti s energetickou krizí extrémní nárůst poptávek. S tím souvisí i meziroční nárůst produkce firmy, který je v řádu desítek procent, řekl ČTK předseda představenstva společnosti Vladimír Šrajer.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

 

Nenechte si ujít...