1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

L-39NG úspěšně prošel zkouškou pevnosti trupu

aero vodochody logo
Ve Výzkumném a zkušebním leteckém ústavu v Praze (VZLÚ) proběhl další test ze série pevnostních zkoušek draku trupu letounu L-39NG (sériové výrobní číslo 7002).

Gebrüder Weiss rozšiřuje svoji distribuční síť v Rusku

gebruder weiss logo
Přední světový logistický specialista Gebrüder Weiss vstoupil do exklusivního partnerství se společností JDE, díky tomu nabídne svým zákazníkům ještě efektivnější distribuci zásilek po celém Rusku.

Od dnešního dne je ostravská MHD zcela bezpapírová

bus public
K 1. dubnu 2020 přestal Dopravní podnik Ostrava (DPO) akceptovat tradiční papírové jízdenky. Od dnešního rána je možné uhradit jízdné ve vozidlech výhradně elektronickou formou.

BOHEMIA SEKT a Plzeňský kraj pokračují ve spolupráci

Bohemia sekt logo
Starý Plzenec – BOHEMIA SEKT ze Starého Plzence pokračuje již pátnáctým rokem ve spolupráci s Plzeňským krajem. Novou deklaraci slavnostně stvrdili ředitel společnosti Ondřej Beránek a hejtman kraje Josef Bernard 14. února.

DB Schenker otevírá v Dubaji logistické centrum plně využívající solární energii

DB schenker logo
Praha - DB Schenker otevřel v Dubaji své první logistické centrum o rozloze 33 000 m2, jehož spotřebu elektřiny bude plně pokrývat solární energie.

Nadrozměrné elektrárenské díly z Česka úspěšně dorazily do Asie

DB schenker logo
Český průmysl má po celém světě dobré renomé, a proto není překvapením, že je po tuzemských investičních celcích poptávka. Kvalitní produkty si zaslouží i špičkovou přepravu, kterou zajistila logistická společnost DB Schenker.

Řada easyE4 se rozrůstá

Eaton logo
Praha - Společnost Eaton, která působí v oblasti řízení energie, rozšiřuje svou řadu easyE4 o nové modely s bezšroubovými zásuvnými svorkami.

Metan, etan, propan a butan: Jaké jsou možnosti vytápění plynem?

gas fire2
Hlavní výhodou plynového vytápění je relativně nízká cena a také jednoduchá obsluha a regulace kotle.

Elektromobilita pronikla i do flotily DB Schenker

DB schenker logo
Praha - Elektromobilita se v dnešní době dostává nejen do běžného provozu, ale i do firemních flotil, a logistická společnost DB Schenker není výjimkou.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...