1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Silničáři opraví za 41 mil. silnici a dva mosty u Nedvědice

road construction 3
Nedvědice - Jihomoravští silničáři na příští rok chystají opravu silnice druhé třídy II/387 z Nedvědice do Bořínova na Brněnsku za 41,3 milionu korun.

Phoenix-Zeppelin chce převzít část činnosti Caterpillaru

phoenix zeppelin logo
Brno - Společnost Phoenix-Zeppelin chce převzít prodej a distribuci náhradních dílů a poskytování servisu zařízení pro podzemní těžbu společnosti Caterpillar Global Mining Czech Republic.

Firma ArcelorMittal Ostrava odsířila za 226 milionů Kč koksovnu

arcelormittal logo
Ostrava - Hutní společnost ArcelorMittal Ostrava (AMO) dokončila odsíření své koksovny za 226 milionů korun.

Evraz chce opět pozastavit provoz ocelárny v Ostravě

Evraz logo
Ostrava - Hutní firma Evraz Vítkovice Steel (EVS) má v plánu od 1. prosince kvůli nízké poptávce opět pozastavit provoz své ocelárny v Ostravě. Odboráři se ale obávají, že stát bude celý podnik včetně válcovny Kvarto.

V Chebu dokončují rekonstrukci historické radnice

construction workers
Cheb - Na počátku prosince by měla skončit hlavní část rekonstrukce historické radnice v Chebu. Bude mít novou recepci a zpřístupnění pro vozíčkáře.

Stavební firma BAK chce růst tržeb ke třem mld. Kč, i díky Legu

BAK stavebni spolecnost logo
Trutnov - Stavební společnost BAK Trutnov by chtěla příští rok zvýšit tržby přibližně o třetinu ke třem miliardám korun z letos očekávaných 2,2 miliardy korun.

Strabag bude stavět část rychlostní silnice na Slovensku

strabag logo2
Vídeň/Bratislava - Konsorcium v čele s rakouskou stavební firmou Strabag získalo zakázku na vybudování úseku rychlostní silnice na středním Slovensku. Rakouská firma to oznámila na svém webu.

Fuji Heavy v USA ukončí výrobu automobilů pro Toyotu

toyota logo2
Detroit/Tokio - Japonská automobilka Fuji Heavy Industries v roce 2017 ukončí ve své americké továrně výrobu automobilů pro partnera Toyota Motor a uvolněné kapacity využije k produkci vlastních vozů Subaru. Oznámila to firma.

Prodej vozů skupiny Volkswagen v říjnu stoupl o 3,8 procenta

volkswagen logo2
Wolfsburg - Prodej vozů německého automobilového koncernu Volkswagen se minulý měsíc zvýšil o 3,8 procenta. Největší evropská automobilka v říjnu prodala 818.900 vozů, což je čtvrtý nejlepší výsledek v tomto roce.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...