1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

DACHSER organizuje špeciálne charterové lety do Číny

DACHSER logo
V reakcii na obmedzenie leteckej prepravy spôsobené vírusom COVID-19 vypracovala spoločnosť DACHSER Air & Sea Logistics núdzový plán pre charterové lety. Vďaka nemu sa môžu zákazníci spoľahnúť na zaistenú letovú prepravu z Frankfurtu do Číny.

P3 expanduje na západ od Prahy akvizicí 10 000 m2 haly Arvato Services ve Stochově

Logistic Park2
Praha - Developer průmyslových a logistických nemovitostí P3 Logistic Parks přebírá od společnosti Arvato Services průmyslovou halu o rozloze 10 000 m2, ke které lze následně na přilehlém pozemku přistavět dalších 17 000 m2.

Společnost Solvay Sodi snížila spotřebu elektřiny o více než 20 % a redukovala emise díky pokročilé technologii vysokonapěťových měničů

electicity pylon 2
Předmětný provoz na výrobu elektrické energie v rámci chemického průmyslu rovněž získal důslednější kontrolu nad procesem, snížil nároky na údržbu a rozšířil schopnosti využití procesních dat

Ve Spojených státech staví vodíkové čerpací stanice nové generace. U nás zatím není ani jediná

usa map flag
Praha - Ve Spojených státech amerických berou snahu o snížení emisí z výfukových plynů vážně a dlouhodobě investují do budování infrastruktury zajišťující provoz vodíkových elektromobilů.

HIWIN hlásí za rok 2019 zisk a plánuje posílení aktivit u polohovacích lineárních systému stavěných na míru požadavkům zákazníka

HIWIN modul
Brno – Společnost HIWIN s.r.o., přední dodavatel lineární techniky, zveřejnila ekonomické výsledky za rok 2019. Celkový obrat dosáhl 343,9 milionu korun.

Veolia dokončila další část ekologizace Elektrárny Třebovice v Ostravě

veolia logo
Společnost Veolia Energie ČR dokončila další etapu ekologizace ostravské Elektrárny Třebovice, která patří mezi největší energetické zdroje na Moravě a ve Slezsku.

ŠKODA ENYAQ: První čistě elektrické SUV značky ŠKODA už má své jméno

Skoda logo2
ŠKODA ENYAQ – právě tak se bude jmenovat první sériově vyráběné elektrické SUV značky ŠKODA, postavené na bázi modulární elektrifikované platformy (MEB) koncernu Volkswagen.

UPS 5P s lithium-iontovými bateriemi společnosti Eaton posiluje kontinuitu obchodní činnosti prostředí s distribuovanými systémy a oblast edge computingu

EATON logo nahledTZ
Montbonnot, Francie - Společnost Eaton zabývající se řízením energie oznámila, že na trh regionu EMEA uvádí svůj stojanový zdroj nepřerušovaného napájení (UPS) 5P, který je vybaven lithium-iontovými bateriemi.

Teplárny Brno se zapojí do rozvoje areálu výstaviště

teplaren 4
Čtyři kilometry nových horkovodů a k tomu čtrnáct výměníkových stanic vybudují Teplárny Brno v areálu brněnského výstaviště.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...