1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ŠKODA v lednu rostla o 16,5 procenta

Skoda CitiGo
ŠKODA v lednu dodala zákazníkům 80 900 vozů. Nejlepší leden v historii. Silný růst v Evropě, rekordní prodeje v Číně.

BMW pokračovala v lednu v tažení za prodejními rekordy

BMW Logo1
Frankfurt - Německý výrobce luxusních aut BMW pokračoval minulý měsíc v tažení za prodejními rekordy. Firma uvedla, že dodávky svých vozů zvýšila meziročně o 7,8 procenta na nové lednové maximum 132.892 kusů.

Zisk automobilky Tata stoupl díky značkám Jaguar a Land Rover

Tata-Motors-Logo
Bombaj - Indická automobilka Tata Motors ztrojnásobila čtvrtletní zisk na 48 miliard rupií (15,5 miliardy Kč) díky dobrým výsledkům britských luxusních značek Jaguar a Land Rover.

Prodej aut v Rusku se na začátku roku vrátil k poklesu

russia-flag
Moskva - Prodej nových osobních a lehkých užitkových automobilů v Rusku se v lednu meziročně snížil o šest procent na 152.662 vozů po prosincovém nárůstu o čtyři procenta. Vyplývá to z dnešních údajů podnikatelského svazu AEB.

Miliardový projekt OHL ŽS v Rusku v nejbližší době nezačne

ohl-zs logo
Brno - Stavba železnic na Uralu pod vedením brněnské OHL ŽS za desítky miliard korun v nejbližší době nezačne. Projekt stále nemá ruské státní garance. Vyplývá to z vyjádření OHL ŽS pro ČTK.

Chemičce Synhesia loni vzrostly tržby i zisk

chemicke skumavky
Pardubice - Chemičce Synthesia meziročně vzrostl zisk z téměř 252 milionů korun na 322 milionů korun. Loňské tržby pardubického podniku se mírně zvýšily o 50 milionů na 3,36 miliardy korun.

Zisk Nissanu díky Číně a slabšímu jenu vzrostl o 57 procent

Nissan Logo1
Tokio - Japonské automobilce Nissan Motor Co. vzrostl ve třetím fiskálním čtvrtletí čistý zisk o 57 procent na 84,3 miliardy JPY (16,6 miliardy Kč).

Toyota do roku 2017 přestane vyrábět vozy v Austrálii

toyota logo2
Melbourne - Japonská Toyota Motor Corp. je další přední světovou automobilkou, která přestane vyrábět vozy v Austrálii. Toyota dnes uvedla, že ukončí výrobu v zemi do roku 2017.

ArcelorMittal se údajně zajímá o koupi italské Ilvy

arcelormittal logo
Milán - Největší světový výrobce oceli ArcelorMittal se zajímá o koupi italské ocelárny Ilva nebo její části. Napsal to italský deník Sole 24 Ore.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...