1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Novou ředitelkou České rafinérské je Anna Wydrzyńská

ceska rafinerska logo
Praha - Novou generální ředitelkou společnosti Česká rafinérská jmenovalo představenstvo Annu Wydrzyńskou. Ve funkci nahrazuje Leszka Stoklosu. Novým finančním ředitelem firmy byl jmenován Konrad Marek Szykula.

Shell plánuje prodat podíly ve třech zařízeních v Severním moři

shell gas station 1
Londýn - Britsko-nizozemský energetický koncern Royal Dutch Shell hodlá nabídnout k prodeji podíly ve třech ropných a plynárenských zařízeních v Severním moři. Společnost o kroku tento týden informovala zaměstnance.

Toyota se v USA blíží urovnání žaloby v případu zrychlování

toyota logo on car
New York - Japonská automobilka Toyota Motor se s americkými úřady blíží urovnání trestní žaloby na její nelegální přístup k informování o stížnostech zákazníků na závady v rozsáhlém případě nezamýšleného zrychlování vozů.

Německé automobilky hrozí, že kvůli nové aféře vrátí ADAC ceny

german flag1
Berlín - Největší německé automobilky Volkswagen, BMW a Daimler pohrozily vrácením všech cen získaných v anketě o nejoblíbenější německé auto vyhlašované autoklubem ADAC,

Ruská zbrojovka Kalašnikov plánuje výrobu v Indii

kalashnikov concern
Moskva - Ruská společnost Kalašnikov Concern, výrobce legendárních útočných pušek kalašnikov, má v plánu ještě v letošním roce zahájit výrobu zbraní v Indii, která je největším dovozcem ruských zbraní. Uvedla to firma v prohlášení.

Aliance Renault-Nissan loni dosáhla rekordního prodeje

renault nissan logo
Paříž - Francouzsko-japonská automobilová aliance Renault-Nissan loni zvýšila prodej o zhruba dvě procenta na rekordních 8,3 milionu aut. Údaje podle agentury Reuters zahrnují i divizi AvtoVAZ, která je největším výrobcem automobilů v Rusku.

ArcelorMittal zvýšil zisk, počítá se zlepšením v Evropě

arcelormittal logo
Lucemburk - Zisk největšího světového producenta oceli ArcelorMittal ve čtvrtém čtvrtletí vzrostl skoro o čtvrtinu, a překonal tak odhady analytiků.

Automobilka Audi zahájila rok výrazným zvýšením prodeje

audi logo1
Ingolstadt - Německý výrobce luxusních automobilů Audi v lednu zvýšil prodej meziročně o 12 procent na téměř 125.000 vozů. Za růstem stála především silná poptávka na domácím trhu a v Číně. Oznámila to firma.

ABB ČR loni zvýšila tržby na rekordních 12,8 miliardy Kč

abb logo1
Praha - Společnost ABB Česká republika, která podniká v oblasti energetiky a automatizace, loni podle konsolidovaných výsledků zvýšila tržby na rekordních 12,8 miliardy korun, když předloni utržila 12,2 miliardy korun.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...