1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Brněnská OHL ŽS usiluje o významnou zakázku v Srbsku

ohl-zs logo
Brno - Brněnská stavební společnost OHL ŽS usiluje o získání zakázky na modernizaci železničního koridoru mezi srbskými městem Kragujevac a obcí Lapovo.

Zisk GlaxoSmithKline prudce stoupl, rostly i tržby

GlaxoSmithKline1
Londýn - Zisk britské farmaceutické společnosti GlaxoSmithKline ve čtvrtém čtvrtletí vzrostl na téměř trojnásobek, zejména díky jednorázovým ziskům z prodeje některých aktivit.

ŠKODA JS zvítězila v tendru Správy úložišť radioaktivních odpadů

Skoda JS workers
Plzeň - Plzeňská ŠKODA JS zvítězila v tendru Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO), který se týká výzkumu a vývoje ukládacího obalového souboru pro hlubinné ukládání vyhořelého jaderného paliva.

Slovensko by mělo ovládnout obchodní divizi plynáren do června

gas fire 3
Bratislava - Slovenská vláda by měla získat plnou kontrolu nad obchodní divizí plynáren SPP, ve kterých má 49 procent akcií a manažerskou kontrolu Energetický a průmyslový holding (EPH), v první polovině letošního roku.

Zisk ruského ropného gigantu Rosněfť loni stoupl o polovinu

Rosneft-logo1
Moskva - Největší ruská ropná společnost Rosněfť v loňském roce zvýšila čistý zisk zhruba o polovinu na 551 miliard rublů (318 miliard korun). Oznámila to firma, která loni koupila konkurenta TNK-BP.

Bavorsko zřejmě brzy bude potřebovat elektřinu z Temelína

electicity pylon 2
Berlín - Největší německá země Bavorsko bude brzy potřebovat elektřinu z české jaderné elektrárny Temelín,

Producent nákladních aut Scania sníží výrobu i počet pracovníků

scania trucks
Stockholm - Švédský producent nákladních automobilů Scania se rozhodl snížit výrobu a počet pracovních míst. Reaguje tak na konec zvýšené evropské poptávky, která byla důsledkem přechodu na nová emisní pravidla.

Toyota poprvé vyrobila více než deset milionů aut za rok

toyota logo2
Tokio - Japonská společnost Toyota Motor se loni stala první automobilkou v historii, jejíž roční produkce pokořila hranici deseti milionů vozů. Firma oznámila, že loni zvýšila výrobu o 2,1 procenta na 10,1 milionu vozů.

Nezauditovaný zisk TPCA za rok 2013 je po zdanění 170 milionů Kč

TPCA logo
Ovčáry - Nezauditovaný zisk kolínské automobilky TPCA za rok 2013 je po zdanění přibližně 170 milionů korun. Je to asi o 13 procent méně, než v roce 2012. Automobilka to uvedla ve zpravodaji pro zaměstnance.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...