1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

RWE sloučila obchodní společnosti do RWE Energie

RWE logo
Praha - Energetická skupina RWE sloučila k 1. lednu společnosti Jihomoravská plynárenská, Severomoravská plynárenská, Východočeská plynárenská a RWE Key Account CZ do společnosti RWE Energie.

ČD poptávají elektřinu za téměř 3,4 miliardy korun

ceske drahy logo
Praha - České dráhy vypsaly zakázku na dodávku trakční elektrické energie pro roky 2015 a 2016. Hodnotu zakázky za předpokládaný objem odebraných 2500 gigawatthodin odhadují na téměř 3,4 miliardy korun.

Ford představí automobil, který využívá sluneční energii

Ford logo 3
Las Vegas - Americká automobilka Ford Motor hodlá tento měsíc představit návrh osobního automobilu s názvem C-MAX Solar Energi, který k pohonu využívá kromě benzinu rovněž elektrickou energii ze solárních panelů.

ŘSD chystá stavbu nového úseku I/34 u Pelhřimova za půl mld. Kč

road construction 2
Pelhřimov - Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) se chystá vybudovat nový úsek silnice I/34 mezi Pelhřimovem a Božejovem.

Eurovia má nového finančního ředitele, stal se jím Trojánek

EUROVIA logo
Praha - Stavební společnost Eurovia CS má nového finančního ředitele, od 1. ledna se jím stal Luboš Trojánek. Společnost o této personální změně informovala s tím, že Trojánek nahradil Grégoire Pinasseaua.

Chemoprojekt získá ze zahraničních arbitráží 140 milionů Kč

ceske-koruny
Praha - Česká firma Chemoprojekt uspěla v arbitrážích ve Francii a Maďarsku, které se týkaly chemiček na výrobu kyseliny dusičné.

Centropol Energy dodává energii a plyn pro Krajskou zdravotní

centropol energy logo
Ústí nad Labem - Firma Centropol Energy dodává elektřinu a zemní plyn společnosti Krajská zdravotní, která sdružuje pět nemocnic Ústeckého kraje - v Chomutově, Mostě, Teplicích, Ústí nad Labem a Děčíně.

Stát a OKD podepíší memorandum, týká se budoucnosti Dolu Paskov

Hands Shaking
Staříč - Ministr průmyslu a obchodu v demisi Jiří Cienciala a výkonný ředitel těžební společnosti OKD Dale Ekmark v závodě Dolu Paskov ve Staříči na Frýdecko-Místecku podepíší Memorandum o porozumění.

ÚS rozhodne o stížnosti na regulaci větrníků v Ústeckém kraji

windfarm full
Brno - Do sporu o regulaci nových větrných elektráren v Ústeckém kraji dnes možná zasáhne Ústavní soud. Oznámí, jak rozhodl o stížnosti obce Petrovice, které vadí přísná omezení pro stavbu větrníků s výškou nad 35 metrů.

PŘEDPLAŤTE SI

220x600 CZA

Nenechte si ujít...