1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Airbus bude mít nového ředitele své americké divize

airbus logo1
Washington - Ředitel americké divize evropského výrobce letecké techniky Airbus Group Sean O'Keefe (57) ze zdravotních důvodů odstoupí.

Honeywell otevře v září v Brně novou testovací laboratoř

honeywell logo
Brno - Společnost Honeywell otevře v září v Brně novou laboratoř na testování a vývoj turbokompresorů a brzdových systémů pro dopravní techniku.

Americká automobilka GM loni dosáhla rekordního prodeje v Číně

general-motors-building
Peking - Největší americká automobilka General Motors a její společné podniky v loňském roce zvýšily prodej v Číně o 11 procent na rekordních 3,16 milionu vozů.

Prodej aut v Británii byl loni nejvyšší od roku 2007

british flag
Londýn - Prodej nových osobních automobilů v Británii loni stoupl o téměř 11 procent na 2,265 milionu vozů. Dostal se tak na nejvyšší úroveň od roku 2007. Oznámil to britský svaz výrobců a prodejců automobilů SMMT.

Opelu se loni po 15 letech podařilo zvýšit podíl v Evropě

opel logo 2
Frankfurt - Německé automobilce Adam Opel, která patří americkému koncernu General Motors, se loni podařilo po 15 letech zvýšit podíl na evropském trhu.

Junker staví v Holicích školící středisko za stovky milionů korun

junker logo
Holice - Společnost Junker staví v Holicích na Pardubicku školicí středisko. Trh práce nenabízí dostatečně kvalifikované lidi, proto si je výrobce brousicích strojů musí zaškolit sám.

V Kanadě se loni prodal rekordní počet aut

canada-flag
Toronto - Prodej automobilů v Kanadě v loňském roce navzdory pomalému hospodářskému oživení stoupl o čtyři procenta na rekordních 1,74 milionu vozů.

Škoda loni zvýšila prodej v Polsku o 13 pct, byla jedničkou trhu

Skoda logo2
Varšava - Česká automobilka Škoda Auto zůstala i v loňském roce největším prodejcem osobních automobilů na polském trhu a svůj podíl na něm si ještě zvýšila. Prodala tam 36.395 vozů, což je o 13,1 procenta více než předloni.

Boeing loni dodal odběratelům rekordních 648 letadel

boeing logo1
Seattle - Americký výrobce letadel Boeing loni dodal odběratelům rekordních 648 letadel. Celkem firma získala 1531 objednávek na letadla a po odečtení zrušených kontraktů počet potvrzených objednávek činil 1355.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...