1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

San Leon má v Polsku dosud nejslibnější vrt břidlicového plynu

bridlicovy plyn
Varšava - Těžařská společnost San Leon uskutečnila dosud nejslibnější vrt v průzkumu břidlicového plynu v Polsku. Úplný průzkum ložiska poblíž přístavního města Gdaňsk by měl být hotov do podzimu, sdělila firma se sídlem v Dublinu.

Firma Amper Market loni prodala o 100 procent více energie

AmperMarket logo
Praha - Společnost Amper Market, která se zaměřuje na obchodování s energií z obnovitelných zdrojů, loni prodala meziročně o 100 procent více elektrické energie.

Mexický ropný podnik podepíše dokument o spolupráci s Lukoilem

Lukoil petrol station
Davos - Mexická státní ropná firma Pemex podepíše memorandum o spolupráci se skupinou Lukoil, která je druhým největším těžařem ropy v Rusku. Agentuře Reuters to řekl výkonný ředitel Pemexu.

ČEZ koupil teplárnu Vrchlabí, cenu tepla snížil o 5,5 procenta

CEZ logo
Vrchlabí - Společnost ČEZ Teplárenská koupila a již převzala firmu Teplo Krkonoše, které zásobuje teplem město Vrchlabí. Majoritní podíl v Teplu Krkonoše ve výši 82 procent ČEZ koupil za 35 milionů korun od města Vrchlabí.

Počet zaměstnanců Witte Nejdek překročil na počátku roku 1700

witte logo
Nejdek - Společnost Witte Nejdek, výrobce součástek pro automobilový průmysl, vstoupila do letošního roku s rekordním počtem zaměstnanců, který překonal 1700. Pokračuje tak trend z posledních tří let, kdy počet zaměstnanců firmy rostl.

Pramet Tools loni zvýšil tržby o procento na 1,8 mld Kč

Pramet tools
Šumperk - Společnost Pramet Tools, která se v Šumperku zabývá vývojem, výrobou a prodejem obráběcích nástrojů ze slinutého karbidu, loni zvýšila tržby meziročně o jedno procento na 1,764 miliardy korun.

Tržby Isolitu Bravo loni vzrostly více než o pětinu

isolit bravo
Jablonné nad Orlicí - Tržby Isolitu Bravo v Jablonném nad Orlicí loni meziročně vzrostly o více něž pětinu na téměř 900 milionů korun. Podnik vyrábí plastové díly pro automobilky i domácí spotřebiče.

Gazprom bude jednat v Bruselu o svém antimonopolním vyšetřování

Gazprom building
Brusel - Zástupci ruského monopolního vývozce plynu Gazprom a ruské vlády budou ve čtvrtek jednat se zástupci Evropské komise o vyšetřování protikonkurenčních praktik Gazpromu na evropských trzích.

Saúdská SABIC jedná o investici do břidlicového plynu v USA

oil refinery
Davos - Saúdská petrochemická společnost SABIC jedná s několika americkými firmami o investici do zpracování břidlicového plynu ve Spojených státech.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...