1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Daimler spouští internetový prodej vozů Mercedes

Mercedes Benz logo1
Stuttgart - Německý automobilový koncern Daimler spouští vlastní internetovou prodejnu. Zákazníci si v ní od úterý budou moci objednat čtyři modely značky Mercedes s přednastavenou výbavou.

Pražská firma chce v holešovské zóně stavět závod na výrobu krmiv

Building in progress
Holešov - Pražská firma Jet Company chce v průmyslové zóně v Holešově postavit závod na výrobu krmných bílkovin za 157 milionů Kč.

Ve Žďáru n. S. byla otevřena nová silnice s mostem přes Sázavu

dialnicny most
Žďár nad Sázavou - Ve Žďáru nad Sázavou motoristům začíná sloužit nová silnice s mostem přes řeku Sázavu. Dovede je z hlavního tahu v Dolní ulici do rozrůstajícího se sídliště Klafar, čímž odlehčí přetíženou křižovatku pod náměstím.

Nizozemský výrobce Snoeks Automotive v Teplicích zaměstná 90 lidí

automotivegroup sk interier
Teplice - Nizozemský výrobce automobilových komponentů Snoeks Automotive v teplickém CTParku (CTP) zaměstná až 90 lidí, kteří budou montovat automobilové sedačky.

Kanadská firma Potash propustí 18 procent zaměstnanců

potash corp
Toronto - Kanadská společnost Potash Corp., která je největším výrobcem umělých hnojiv na světě a podle kapacity výroby také největším výrobcem potaše na světě, propustí více než 1000 zaměstnanců,

Ruský Uralchem kupuje pětinu v největším světovém výrobci potaše

uralkali logo
Moskva - Miliardář Dzmitryj Mazepin pocházející z Běloruska koupí prostřednictvím své společnosti Uralchem pětinový podíl v největším světovém výrobci potaše firmě Uralkalij. Informovala o tom agentura Reuters.

Irák chce příští rok zvýšit těžbu ropy o milion barelů

oil barrels
Vídeň - Irák plánuje příští rok zvýšit těžbu ropy o milion barelů na více než čtyři miliony barelů denně. Vyplývá to ze sdělení iráckého ministra ropného průmyslu Abdala Karíma Luajbího.

Rusko nesníží dodávky ropy do Evropy ani po růstu vývozu do Číny

oil pipeline transneft
Moskva - Rusko nesníží své dodávky ropy do Evropy, přestože plánuje ztrojnásobit vývoz ropy do Číny. Vyšší vývozní závazky země má pokrýt těžba z nových polí.

Synthesia investuje miliardu korun do své teplárny

Synthesia chem logo
Pardubice - Chemička Synthesia investuje miliardu korun do ekologizace teplárny. Jde o nejdražší projekt v desetiletí firmy. Firma musí od roku 2016 splnit přísnější ekologické limity. Vypouštěné emise do ovzduší se sníží o desítky procent.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...