1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Bulharsko vyměřilo další pokutu české Energo-Pro

electricity pylons1
Sofia - Bulharský antimonopolní úřad vyměřil české energetické společnosti Energo-Pro pokutu 1,04 milionu leva (14,5 milionu korun) za zneužívání její dominantní pozice v distribuci elektřiny na severovýchodě země.

Speciální metoda povlakování získala zlatou sošku

steel factory3
Prestižní soškou zlatého draka se pyšní dceřiná společnost Třineckých železáren firma VÚHŽ v Dobré spolu se svým obchodním zastoupením v Polsku firmou IceTech Polska.

Prodeje Hyundai v říjnu vzrostly o téměř 16%

Hyundai Logo
Značka Hyundai je dlouhodobě druhou nejprodávanější značkou na českém trhu a v říjnu s 1348 prodanými vozy dosáhla 8,8% tržního podílu. Přestože trh s automobily v ČR poklesl meziročně o téměř 4%,

South Stream posílí pozici Srbska na Balkáně

gas pipeline1
Bělehrad - Srbská část ruského plynovodu South Stream posílí pozici země na Balkáně a zajistí její ekonomice nová pracovní místa. Agentuře AP to před oficiálním zahájením výstavby srbského úseku řekl tamní premiér Ivica Dačić.

Německá automobilka Daimler by přivítala investora z Číny

Daimler logo1
Berlín - Německá automobilka Daimler by přivítala investora z Číny. Řekl to šéf společnosti Dieter Zetsche.

Společnost Pramet Tools loni zvýšila tržby na 1,9 mld. Kč

Pramet tools
Šumperk - Akciová společnost Pramet Tools, která se v Šumperku zabývá vývojem, výrobou a prodejem obráběcích nástrojů ze slinutého karbidu, loni zvýšila tržby meziročně o 7,7 procenta na 1,905 miliardy korun.

Brněnský Siemens dodá za několik desítek mil. Kč turbínu do Ruska

Siemens
Brno - Brněnský Siemens dodá za několik desítek milionů korun turbínu pro jeden z největších ruských hutních kombinátů, firmu Uralsteel.

PSA prý v zájmu aliance s čínskou Dongfeng hledá nového šéfa

Peugeot citroen logo1
Paříž/Peking - Francouzská automobilka PSA Peugeot Citroën hledá nového generálního ředitele, který by nahradil současného šéfa Philippa Varina.

Vláda USA prodala s velkou ztrátou úvěr pro automobilku Fisker

fisker-logo
Washington - Americké ministerstvo energetiky prodalo s vysokou ztrátou svou pohledávku za krachujícím výrobcem elektrických automobilů Fisker investičnímu holdingu Hybrid Technology.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...