1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Veolia získala smlouvu na provozování komunálních elektrických sítí v Brunšviku (Německo)

veolia logo
Skupina Veolia 17. října oznámila uzavření smlouvy na dobu 20 let ohledně provozování komunálních elektrických a plynárenských sítí v Brunšviku, jenž leží v severní části Německa.

ŽDAS uzavřel další kontrakt v Rusku. Tentokrát v hodnotě 140 milionů

zdas
Žďár nad Sázavou - Společnosti ŽĎAS se podařilo dosáhnout dalšího úspěchu na ruském trhu. V těchto dnech došlo k podpisu kontraktu na dodávku kovacího souboru v hodnotě převyšující 140 milionů korun.

Letiště Václava Havla Praha bude mít v rámci zimního letového řádu přímé spojení do 121 destinací

Airport 1
V neděli 27. října 2019 vstoupí v platnost zimní letový řád. V jeho rámci bude mít Letiště Václava Havla Praha přímé letecké spojení do celkem 121 destinací ve 46 zemích světa.

Dvě ze tří trakcí Plzeňských městských dopravních podniků jsou již 100% nízkopodlažní

bus public
Ve vozovém parku Plzeňských městských dopravních podniků (PMDP) již od letošního září nenajdete jiné, než bezbariérové autobusy, které tak doplnily 100% nízkopodlažnost plzeňských trolejbusů.

ČEPS, a.s., v prvním pololetí vykázala zisk 2,3 mld., investovat bude do rozvoje soustavy

CEPS logo
Akciová společnost ČEPS uzavřela první polovinu roku 2019 se ziskem před zdaněním v hodnotě 2,3 mld. Kč. Na kladném hospodářském výsledku se podílely zejména tržby z aukcí na přeshraničních profilech a využití sítí.

Úřady na Slovensku a Rakousku potvrdily, že Benzina může převzít sedm čerpacích stanic na západním Slovensku


unipetrol logo
Benzina, největší síť čerpacích stanic v České republice, otevřela letos v dubnu svou první čerpací stanici na Slovensku a brzy otevře další.

Ve třetím čtvrtletí měla P3 rozestavěno 160 000 m2 průmyslových prostor

Logistic Park1
Praha – První polovina roku 2019 se pro developera průmyslových nemovitostí P3 nesla ve znamení výstavby a pozitivní trend pokračoval i ve třetím čtvrtletí – rozestavěno má aktuálně více než 160 000 m2.

DB Schenker posiluje svou pozici v logistice pro automobilový průmysl

DB schenker logo
Praha - Logistika lithiových baterií nebo 3D tisk. DB Schenker dále rozšiřuje nabídku inovativních řešení pro logistiku náhradních dílů v automobilovém průmyslu.

Škodovácké tramvaje svezly první cestujíci v německém Chemnitzu

Skoda Plzen
Tramvaje ForCity ze Škody Transportation dnes slavnostně zahájily provoz s cestujícími v německém městě Chemnitz. Jedná se o obousměrná 100% nízkopodlažní vozidla s nerezovou skříní.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...