1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Kyjov opravuje tři ulice za 15 milionů, hotovo má být do konce srpna

construction machinery
Brno - Kyjov na Hodonínsku opravuje tři ulice za 15 milionů korun. Týká se to Svatoborské, která spojuje náměstí se silnicí první třídy vedoucí z Brna. Dalšími rekonstruovanými ulicemi jsou ulice Svatopluka Čecha a Urbanova.

Oprava vlakového nádraží v Č. Budějovicích se prodraží o víc než pětinu

train2
České Budějovice - Oprava vlakového nádraží v Českých Budějovicích se prodraží o víc než 20 procent z původní ceny, která byla 689 milionů korun bez daně. Příčinou jsou vícepráce, s nimiž projekt nepočítal. Na dotaz ČTK to řekl generální ředitel Správy železnic (SŽ) Jiří Svoboda.

Žamberk otevírá zmodernizovaný akvapark, investice činí 35 mil. Kč

Aquapark 1
Žamberk - Žamberk na Orlickoústecku zahajuje letní sezonu ve zmodernizovaném akvaparku. Za investici město dalo 35 milionů korun. Bazény mají nerezovou vanu, atrakce jsou nové.

Praha 3 zahájila rekonstrukci panelových domů na Olšanském náměstí

Panelak3
Praha - Radnice Prahy 3 zahájila rekonstrukci panelových domů v Táboritské ulici u Olšanského náměstí. Mluvčí městské části David Šebek dnes ČTK sdělil, že práce vyjdou na 266 milionů korun a potrvají do druhé poloviny příštího roku. Praha 3 postupně rekonstruuje panelové domy určené k privatizaci.

PORR hlásí silný hospodářský výsledek za 1. čtvrtletí roku 2022

PORR logo
Vídeň - Společnost PORR má za sebou dobrý vstup do roku 2022 a poprvé dosáhla kladného hospodářského výsledku (EBT) v prvním čtvrtletí, a to v celkové výši 0,6 milionů eur. Zakázkové krytí i objem výroby se zvýšily, což společnosti PORR poskytuje dobrý základ v náročných podmínkách.

Dvorecký most se začne stavět na přelomu srpna a září tohoto roku

metrostav logo
Dvorecký most, který propojí Prahu 4 a Prahu 5, se začne stavět na přelomu srpna a září tohoto roku.  Nový most postaví sdružení Metrostav TBR Firesta STRABAG – Dvorecký most.

Výrobce stavebních hmot Den Braven zvýšil v roce 2020 tržby na 1,98 mld. Kč

Den braven logo
Úvalno - Výrobce stavebních hmot Den Braven z Úvalna na Bruntálsku zvýšil v roce 2020 své tržby meziročně o 170,7 milionu korun na 1,98 miliardy korun. Čistý zisk firmě stoupl o 27 milionů na 99,6 milionu korun. Společnost Den Braven Czech and Slovak to uvedla ve výroční zprávě zveřejněné ve Sbírce listin.

E15.cz: V Olomouci zřejmě vznikne komplex bytů, kanceláří a obchodů za 2,6 mld.

Office Building
Olomouc - V Olomouci zřejmě vznikne komplex bytů, kanceláří a obchodů za 2,6 miliardy korun. Uvedl to dnes server E15.cz. Investiční skupina DRFG koupila pro projekt pozemky o ploše přes 14.000 metrů čtverečních v blízkosti olomouckého hlavního nádraží. Cenu za nákup pozemků skupina podle serveru nechtěla zveřejnit.

Zahájených staveb bytů na jihu Moravy přibylo, více bylo i stavebních povolení

panelak 2
Brno - Na jihu Moravy začala v letošním prvním čtvrtletí stavba více bytů než za první tři měsíce loňského roku. Stavbaři začali stavět 1547 bytů, což je o 305 bytů a tedy 24,6 procenta více než loni.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...