1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Plzeňský kraj bude mít více peněz na opravy komunikací

construction machinery
Státní fond dopravní infrastruktury navýšil Plzeňskému kraji finanční prostředky o 67.868.000 korun. Díky tomu se v kraji rozjedou další opravy na silnicích II. a III. třídy.

Raben Group přebírá skupinu Bas Group

Raben 16
Raben Group převzala se zpětnou účinností od 1. ledna 2021 100% podíl ve skupině Bas Group. Touto transakcí získává Raben tým 210 zaměstnanců a zároveň všechny provozovny skupiny Bas Group v Nizozemsku, na Slovensku a v Itálii.

PSG se po padesáti letech vrací k výstavbě chemičky v Ostravě

Zeriav1
Objekt nové plničky produktů AMI pro česko-čínskou společnost Borsodchem, která patří mezi největší světové producenty anilínu, začne v srpnu jako generální dodavatel stavět ostravský závod PSG Construction.

GEOSAN CONSTRUCTION SK a. s. koupí společnost VÁHOSTAV – SK, a. s.

vahostav SK logo
Bratislava– dlouhá jednání s několika zájemci o koupi společnosti VÁHOSTAV – SK, a. s. jsou u konce. GEOSAN CONSTRUCTION SK a. s. podepsala smlouvu o koupi 100 % balíku akcií společnosti VÁHOSTAV – SK, a. s.

PORR nasadil správný kurs – zlepšení hospodářských výsledků v 1. čtvrtletí, plné zakázkové krytí

PORR logo
Vídeň – Působivý start do roku 2021 předznamenal návrat společnosti PORR na úroveň před vypuknutím pandemie koronaviru. Oproti loňskému roku jsme zaznamenali značné zlepšení, jak v objemu výroby (1 mld. eur), tak v hospodářském výsledku (-9,4 mil eur).

Skončila modernizace traťového úseku z Berouna do Králova Dvora

EUROVIA logo
V Berouně 23. června slavnostně skončila modernizace části 3. koridoru z tohoto středočeského města do Králova Dvora. Její součástí byla také celková přestavba kolejiště berounské stanice. Práce probíhaly na 5,7 km dlouhém úseku.

V Ostravě vyrostlo nové vývojové centrum zaměřené na robotiku

HSF system logo
Ostrava – Společnost Ingeteam začala v Ostravě využívat novou provozní budovu s výzkumným a vývojovým centrem zaměřeným na automatizaci a robotiku. Generálním dodavatelem stavby byla společnost HSF System.

Na Černém Mostě vyrostla hrubá stavba největšího samostatného parkoviště v Praze

metrostav logo
Stavbaři v těchto dnech dokončili nosné konstrukce, odstraňují věžové jeřáby a zahájili montáž fasády. Právě opláštění budovy by se mělo stát její chloubou, počítá se totiž s výsadbou souvislého pásu popínavé zeleně.

Rekonstruujeme silniční trasu ze Vsetína do Rožnova přes Valašskou Bystřici

colas logo
3. května byla mezi Velkou Lhotou a Valašskou Bystřicí zahájena její rozsáhlá rekonstrukce za více než 180 milionů korun.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...