1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Skansku v ČR a na Slovensku po Ťokovi povede Roman Wieczorek

Skanska logo
Praha - Novým ředitelem stavební firmy Skanska v Česku a na Slovensku je Polák Roman Wieczorek. Ve funkci nahradil Dana Ťoka, který byl ve čtvrtek jmenován ministrem dopravy.

Ekospol bude v Praze stavět další velké komplexy se stovkami bytů

panelak 1
Praha - Developerská společnost Ekospol chce pokračovat ve výstavbě velkých komplexů se stovkami bytů.

Stavba nového průplavu v Nikaragui má začít 22. prosince

boat on suez
Managua - Stavba nového lodního průplavu v Nikaragui, který má konkurovat Panamskému průplavu, začne 22. prosince, po schválení studie proveditelnosti. Oznámil to výbor, který na stavbu dohlíží.

Rudná chce urychlit stavbu silnice, jež uleví městu

road construction 2
Rudná - Rudná u Prahy chce urychlit zahájení výstavby komunikace, která by nahradila velmi vytíženou krajskou silnici 101 procházející městem. Silnici využívají například řidiči mířící od Kladna na dálnici D5.

Developeři v Holešovicích u Vltavy postaví 341 luxusních bytů

panelak 1
Praha - Developeři Lighthouse Group a Daramis Group společně postaví v Holešovicích u Vltavy 341 luxusních bytů. První etapu plánují dokončit v prvním čtvrtletí roku 2017.

Na silnici R7 se začne jezdit po dvou mostech o půl roku dříve

dialnicny most
Praha - Na silnici R7 se začne jezdit po opravených mostech u Stehelčevsi a Knovíze na Kladensku o téměř půl roku dříve. Rekonstrukce začala v roce 2013 a pracovalo se vždy na polovině mostu.

Metrostav u parku Židovské pece postaví přes 200 bytů

metrostav logo
Praha - Společnost Metrostav Development postaví u parku Židovské pece v Praze 3 přes 200 nových bytů. Kolaudovat je chce ve druhém čtvrtletí 2016, sdělil ČTK obchodní ředitel developera Ondřej Buršík.

Stavebnictví je z krize venku, tvrdí analytici.Stavaři nesouhlasí

Zeriav1
Praha - České stavebnictví po letech propadu začalo růst, pomáhají mu hlavně státní zakázky, komentují analytici údaje Českého statistického úřadu.

Zisk švédské stavební firmy Skanska vzrostl o více než čtvrtinu

Skanska logo
Stockholm - Největší skandinávské stavební společnosti Skanska vzrostl ve čtvrtletí provozní zisk o 26,3 procenta na 1,87 miliardy švédských korun (SEK; 5,6 miliardy Kč).

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...